Image
3.2.2012 0 Comments

Hlasujte za Mobil roka 2011

5. ročník veľkej čitateľskej ankety
Vyberte najlepšie mobilné telefóny minulého roka a vyhrajte skvelé ceny!

Zapojte sa do piateho ročníka ankety, ktorá spája názory odbornej komisie a širokej verejnosti, a hrajte o špičkové mobilné telefóny.

Ako každý rok, aj tento február sa spojili najvýznamnejšie médiá venujúce sa mobilným telefónom, aby ste mohli spolu s nami vybrať tie najlepšie telefóny minulého roka.

Komisia zložená zo zástupcov PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk a Fony.sk pre vás do piatich kategórií vybrala dvadsaťpäť najzaujímavejších telefónov, ktoré sa v roku 2011 dostali na náš trh.

Minulý rok sme opäť zaznamenali menší počet nových telefónov na trhu než v roku predchádzajúcom. Aj preto výber 25 nominovaných kúskov a ich rozdelenie do kategórií nebolo jednoduché. Svoju pozíciu posilnili najmä smartfóny s Androidom.

Po dlhej odbornej debate teda komisia rozhodla o nasledujúcich kategóriách pre Mobil roka 2011: štýlový, pracovný, high-end, mid-end a ľudový.

mr2011_01.jpg

Od 1. do 29. februára 2012 je len na vás, ktoré mobilné telefóny sa v týchto kategóriách stanú tými najlepšími za rok 2011. Výsledky ankety sú aj výsledkami vašich praktických skúseností a názorov.

Všetky telefóny ste doteraz mali možnosť vidieť v obchodoch, rukách kamarátov, či dokonca na vlastnom stole. Práve to má aj v piatom ročníku ankety zaručiť, že medzi sebou bojujú len skúsenosťami overené zariadenia. O všetkých nominovaných telefónoch si môžete prečítať aj recenzie, či už na internete alebo v časopisoch.

mr2011_02.jpg

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné telefóny minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny, ktoré do ankety Mobil roka 2011 venovali partneri ankety Telefónica Slovakia - Apple iPhone 4S, Samsung Electronics Czech and Slovak - Samsung Galaxy Note, Sony Ericsson Mobile Communications - Sony Ericsson Xperia Arc S, Nokia Slovensko - Nokia N9 a TCCM - HTC Sensation XE.

mr2011_03.jpg

Každý účastník sa môže ankety Mobil roka 2011 zúčastniť len raz, a to hlasovaním v internetovom formulári na www.mobilroka.sk.

HLASUJTE TU!

Vyhlásenie výsledkov a žrebovanie výhercov sa uskutoční 5. marca 2011. Výsledky sa tak dozviete po tomto termíne v zúčastnených médiách (PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk, Fony.sk).

Zdroj: WWW.MOBILROKA.SK


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Modulárna stavebnica CellRobot umožní zhotoviť robota z gúľ

16.01.2017 00:20

Čínska spoločnosť KEY predvádzala na CES 2017 unikátnu stavebnicu, ktorá umožní postaviť robota pozostávajúceho z gúľ. Jadrom systému CellRobot je jednotka, v ktorej sídli CPU a batéria. Okrem toho o ...

Produkty

Nové procesory Intelu možno napadnúť cez port USB. Netreba špeciálne vybavenie a útok nemožno ani detegovať

16.01.2017 00:35

Výskumníci zo spoločnosti Positive Technologies odhalili, že niektoré nové procesory Intelu obsahujú rozhranie JTAG (Joint Test Action Group) na ladenie a konfiguráciu, prístupné cez porty USB 3.0, kt ...

Produkty

Roj bojových mikrodronov Perdix sa správa ako inteligentný kolektívny organizmus

13.01.2017 00:20

Americká armáda používa drony už dlhé roky. Teraz ministerstvo obrany predstavilo vo videu najnovší pokrok v technológii bezpilotných lietadiel. Ide o úspešné nasadenie celej letky dronov Perdix. Tes ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá