Image
3.2.2012 0 Comments

Hlasujte za Mobil roka 2011

5. ročník veľkej čitateľskej ankety
Vyberte najlepšie mobilné telefóny minulého roka a vyhrajte skvelé ceny!

Zapojte sa do piateho ročníka ankety, ktorá spája názory odbornej komisie a širokej verejnosti, a hrajte o špičkové mobilné telefóny.

Ako každý rok, aj tento február sa spojili najvýznamnejšie médiá venujúce sa mobilným telefónom, aby ste mohli spolu s nami vybrať tie najlepšie telefóny minulého roka.

Komisia zložená zo zástupcov PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk a Fony.sk pre vás do piatich kategórií vybrala dvadsaťpäť najzaujímavejších telefónov, ktoré sa v roku 2011 dostali na náš trh.

Minulý rok sme opäť zaznamenali menší počet nových telefónov na trhu než v roku predchádzajúcom. Aj preto výber 25 nominovaných kúskov a ich rozdelenie do kategórií nebolo jednoduché. Svoju pozíciu posilnili najmä smartfóny s Androidom.

Po dlhej odbornej debate teda komisia rozhodla o nasledujúcich kategóriách pre Mobil roka 2011: štýlový, pracovný, high-end, mid-end a ľudový.

mr2011_01.jpg

Od 1. do 29. februára 2012 je len na vás, ktoré mobilné telefóny sa v týchto kategóriách stanú tými najlepšími za rok 2011. Výsledky ankety sú aj výsledkami vašich praktických skúseností a názorov.

Všetky telefóny ste doteraz mali možnosť vidieť v obchodoch, rukách kamarátov, či dokonca na vlastnom stole. Práve to má aj v piatom ročníku ankety zaručiť, že medzi sebou bojujú len skúsenosťami overené zariadenia. O všetkých nominovaných telefónoch si môžete prečítať aj recenzie, či už na internete alebo v časopisoch.

mr2011_02.jpg

Okrem toho, že vašim hlasom pomôžete vybrať tie najlepšie mobilné telefóny minulého roka, zúčastníte sa aj losovania o hodnotné ceny, ktoré do ankety Mobil roka 2011 venovali partneri ankety Telefónica Slovakia - Apple iPhone 4S, Samsung Electronics Czech and Slovak - Samsung Galaxy Note, Sony Ericsson Mobile Communications - Sony Ericsson Xperia Arc S, Nokia Slovensko - Nokia N9 a TCCM - HTC Sensation XE.

mr2011_03.jpg

Každý účastník sa môže ankety Mobil roka 2011 zúčastniť len raz, a to hlasovaním v internetovom formulári na www.mobilroka.sk.

HLASUJTE TU!

Vyhlásenie výsledkov a žrebovanie výhercov sa uskutoční 5. marca 2011. Výsledky sa tak dozviete po tomto termíne v zúčastnených médiách (PC REVUE, TECHBOX, MobilMania.sk, Fony.sk).

Zdroj: WWW.MOBILROKA.SK


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Bluetooth 5.0 prichádza s dvojnásobnou rýchlosťou a štvornásobným dosahom oproti verzii 4.2

08.12.2016 11:17

Bluetooth SIG vydal finálnu špecifikáciu pre nový štandard Bluetooth 5 pre OEM, ktorí teraz môžu vyvíjať hardvér na  jeho podporu. Nová špecifikácia je spätne kompatibilná so všetkými predchádzajúcim ...

Produkty

Microsoft môže kúpiť LinkedIn, Európska komisia si však dala podmienky

08.12.2016 00:07

Európska komisia (EK) schválila prevzatie profesijnej sociálnej siete LinkedIn spoločnosťou Microsoft. Súhlas je však podmienený dodržiavaním série záväzkov, ktorých cieľom je zachovanie konkurencie m ...

Produkty 1

Tripleton Enigma E2 – aktuálne najlepšie zabezpečený šifrovaný mobilný telefón na svete

08.12.2016 00:10

Šifrovaný telefón využíva priekopnícke techniky ochrany proti odpočúvaniu, ako sú napríklad autorizácie pomocou špeciálnej karty a šifrovacej techniky, ktorú podľa výrobcov nemožno prelomiť. I napriek ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá