27.1.2014 0 Comments

Hľadá sa mobilná aplikácia roku 2014

Študenti a zamestnanci malých a stredne veľkých firiem majú ešte niečo vyše mesiaca na to, aby sa prihlásili do súťaže o najlepšiu aplikáciu pre Android alebo iOS. V hre sú nielen atraktívne finančné ceny, ale aj možnosť dostať sa do prvej ligy aplikačných vývojárov. Súťaž každoročne organizuje popredný svetový dodávateľ telekomunikačných technológií, Ericsson.

Záujemcovia môžu súťažiť v dvoch kategóriách - prvá je určená pre študentov a druhá pre malé a stredné firmy s menej než 100 zamestnancami. Prihlásiť aplikáciu je možné do 28. februára 2014.

Témou súťaže 2014 sú Aplikácie pre pracovný život, ktoré podporujú hlavnú víziu Ericssonu - myšlienku celosvetovo zasieťovanej spoločnosti, v ktorej sú všetci navzájom prepojení a to odkiaľkoľvek.

Úspešné aplikácie by mali priniesť zaujímavé riešenia pre náš pracovný život a to teraz aj do budúcnosti. Mali by využívali prostredie, v ktorom môžu ľudia lepšie inovovať, spolupracovať a vybalansovať svoj súkromný a pracovný život.

Víťazom študentskej kategórie v roku 2013 bol portugalský tím GreenSpark, ktorý ponúkol riešenie založené na energetickej účinnosti so skutočne globálnym dosahom. Britská spoločnosť TboxApps bola víťazom v kategórii malých a stredne veľkých firiem.

V roku 2013 sa súťaže zúčastnilo 192 tímov (v porovnaní so 143 tímami v roku 2012) z 52 krajín sveta.

Všetky informácie o súťaži, kritériách nájdete na stránke: ericssonapplicationawards.com.

Registračný formulár:

ericsson.com 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá