27.1.2014 0 Comments

Hľadá sa mobilná aplikácia roku 2014

Študenti a zamestnanci malých a stredne veľkých firiem majú ešte niečo vyše mesiaca na to, aby sa prihlásili do súťaže o najlepšiu aplikáciu pre Android alebo iOS. V hre sú nielen atraktívne finančné ceny, ale aj možnosť dostať sa do prvej ligy aplikačných vývojárov. Súťaž každoročne organizuje popredný svetový dodávateľ telekomunikačných technológií, Ericsson.

Záujemcovia môžu súťažiť v dvoch kategóriách - prvá je určená pre študentov a druhá pre malé a stredné firmy s menej než 100 zamestnancami. Prihlásiť aplikáciu je možné do 28. februára 2014.

Témou súťaže 2014 sú Aplikácie pre pracovný život, ktoré podporujú hlavnú víziu Ericssonu - myšlienku celosvetovo zasieťovanej spoločnosti, v ktorej sú všetci navzájom prepojení a to odkiaľkoľvek.

Úspešné aplikácie by mali priniesť zaujímavé riešenia pre náš pracovný život a to teraz aj do budúcnosti. Mali by využívali prostredie, v ktorom môžu ľudia lepšie inovovať, spolupracovať a vybalansovať svoj súkromný a pracovný život.

Víťazom študentskej kategórie v roku 2013 bol portugalský tím GreenSpark, ktorý ponúkol riešenie založené na energetickej účinnosti so skutočne globálnym dosahom. Britská spoločnosť TboxApps bola víťazom v kategórii malých a stredne veľkých firiem.

V roku 2013 sa súťaže zúčastnilo 192 tímov (v porovnaní so 143 tímami v roku 2012) z 52 krajín sveta.

Všetky informácie o súťaži, kritériách nájdete na stránke: ericssonapplicationawards.com.

Registračný formulár:

ericsson.com 


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá