27.1.2014 0 Comments

Hľadá sa mobilná aplikácia roku 2014

Študenti a zamestnanci malých a stredne veľkých firiem majú ešte niečo vyše mesiaca na to, aby sa prihlásili do súťaže o najlepšiu aplikáciu pre Android alebo iOS. V hre sú nielen atraktívne finančné ceny, ale aj možnosť dostať sa do prvej ligy aplikačných vývojárov. Súťaž každoročne organizuje popredný svetový dodávateľ telekomunikačných technológií, Ericsson.

Záujemcovia môžu súťažiť v dvoch kategóriách - prvá je určená pre študentov a druhá pre malé a stredné firmy s menej než 100 zamestnancami. Prihlásiť aplikáciu je možné do 28. februára 2014.

Témou súťaže 2014 sú Aplikácie pre pracovný život, ktoré podporujú hlavnú víziu Ericssonu - myšlienku celosvetovo zasieťovanej spoločnosti, v ktorej sú všetci navzájom prepojení a to odkiaľkoľvek.

Úspešné aplikácie by mali priniesť zaujímavé riešenia pre náš pracovný život a to teraz aj do budúcnosti. Mali by využívali prostredie, v ktorom môžu ľudia lepšie inovovať, spolupracovať a vybalansovať svoj súkromný a pracovný život.

Víťazom študentskej kategórie v roku 2013 bol portugalský tím GreenSpark, ktorý ponúkol riešenie založené na energetickej účinnosti so skutočne globálnym dosahom. Britská spoločnosť TboxApps bola víťazom v kategórii malých a stredne veľkých firiem.

V roku 2013 sa súťaže zúčastnilo 192 tímov (v porovnaní so 143 tímami v roku 2012) z 52 krajín sveta.

Všetky informácie o súťaži, kritériách nájdete na stránke: ericssonapplicationawards.com.

Registračný formulár:

ericsson.com 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá