Image
27.2.2014 0 Comments

HUAWEI Ascend G6 4G umožňuje lepšie zdieľanie a zážitky zo sveta bez hraníc

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a telekomunikačných technológií (ITC), predstavila na veľtrhu GSMA Mobile World Congress (MWC) 2014 telefón HUAWEI Ascend G6 4G. Nový múdry telefón s pripojením 4G LTE vracia do sveta smartfónov opäť ľahkosť ovládania a otvára farebný svet zábavy a nových spôsobov pripojenia bez hraníc. S 4,5 palcovým qHD displejom, 5 megapixelovým predným fotoaparátom a užívateľským rozhraním Emotion 2.0 je HUAWEI Ascend G6 4G ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí chcú svoje zážitky lepšie zdieľať.

HUAWEI Ascend G6 4G_LTE_Group1_Product photo_EN_JPG_20140211_.jpg

„HUAWEI Ascend G6 4G je štýlový, farebný a nesmierne rýchly smartfón, ktorého úlohou je prekonávať prekážky," uvádza Richard Yu, generálny riaditeľ Huawei Consumer Business Group. „Vďaka praktickému pripojeniu 4G LTE, ľahko ovládateľnému rozhraniu a dynamickými fotoaparátmi, ktoré ponúkajú množstvo príležitostí k fotografovaniu, plní Huawei náš sľub „otvárať možnosti" ďalším ľudom po celom svete."

HUAWEI Ascend G6 4G oživuje pestré farby svojím krištáľovo jasným 4,5palcovým qHD 960 x 540 LCD displejom a 245 PPI. S hrúbkou 7,85 mm a hmotnosťou 115 g stavia Ascend G6 4G na štýlovom dizajne obľúbeného smartfónu Ascend P6 v tvare „dvojitého C" a predáva sa v rade farebných prevedení, vrátane čiernej so svetlo kovovou šedou alebo ružovo zlatou, alebo v bielej s ružovou či šampanskej zlatej. HUAWEI Ascend G6 sa rovnako dodáva v 7,55 mm tenkej 3G verzii, a to v čiernej, bielej, ružovej, zlatej alebo modrej farbe.

Srdcom telefónu je výkonný štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz a robustná 2000 mAh lithium-polymerová batéria, ktorá umožňuje až 30 percentnú úsporu energie. HUAWEI Ascend G6 4G disponuje pripojením 4G LTE, vďaka čomu je pripojený na sieť rýchlejšie a spoľahlivejšie ako predtým. Pri rýchlosti až 150 Mbps stiahnete film za niekoľko minút alebo odošlete pracovný súbor za pár sekúnd. Inteligentný fotoalbum, internet, upozornenia a riadenie práv poskytujú úplnú kontrolu nad zdieľanými informáciami. Funkcia „one key scan" navyše udržuje špičkovým výkon prostredníctvom možností ako „sledovanie rýchlosti telefónu", „úspora energie", „čistenie pamäti" a „filter spamu". Ascend G6 4G taktiež podporuje technológiu NFC pre mobilné platby.

HUAWEI Ascend G6 je vybavený najnovšou verziou intuitívneho a ľahko ovládateľného užívateľského rozhrania Emotion UI 2.0, ktoré smartfón sprístupnia skutočne každému. Navigáciu výrazne uľahčuje nastaviteľná východisková obrazovka a pokročilejšie užívateľské rozhranie „Standard" a „Simplicity". V súlade so svojimi preferenciami si možno vybrať z viac ako 1000 rôznych motívov.

Ascend G6 4G ponúka zdokonalené fotografické funkcie vďaka tipom na zostrovanie a náhľadom (vlastná technológia Huawei). Šošovka so štyrmi plastovými prvkami (4P) na 5 megapixelovom prednom fotoaparáte umožňuje spontánne fotenie so zvukovým ovládaním, automatické rozpoznávanie scény a automatickú retuš tváre. Ascend G6 4G má širokouhlý záber 88 stupňov a umožňuje vytvárať úchvatné fotografie, ktoré ohromia vašich priateľov a príbuzných. Fotografiám dodáte ďalší rozmer funkciou „Voice Photo", ktorá vyfotí snímku a nahrá k nej 10 sekundový zvukový záznam. Tie potom možno zdieľať na Facebooku a na sociálnych sieťach. Napríklad sa môže jednať o fotografie zo svadby, kde zvukovo i obrazovo zachytíte, ako si ženích a nevesta hovoria svoje „áno".

Zadný 8megapixelový fotoaparát so svetelnosťou AF BSI f/2.0 ďalej ponúka nekonečné možnosti skúmania okolia viacnásobnou expozíciou, horizontálnym fotením a panoramatickými funkciami, a to vďaka šošovke s piatimi plastovými prvkami (5P). Prostredníctvom funkcie hlasom aktivovanej hands-free „selfie" môžete ukázať svoju najlepšiu pózu. Natáčanie alebo fotenie je teraz s telefónom Ascend G6 veľmi ľahké vďaka zabudovanému snímaču Sony IMX134, modrému sklenenému infračervenému filtru a integrovanému blesku, ktoré zaisťujú ostré a jasné snímky.

Huawei Ascend G6 bude na slovenskom trhu dostupný od mája 2014za odporúčanú cenu 249 Euro.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá