Image
27.2.2014 0 Comments

HUAWEI Ascend G6 4G umožňuje lepšie zdieľanie a zážitky zo sveta bez hraníc

Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a telekomunikačných technológií (ITC), predstavila na veľtrhu GSMA Mobile World Congress (MWC) 2014 telefón HUAWEI Ascend G6 4G. Nový múdry telefón s pripojením 4G LTE vracia do sveta smartfónov opäť ľahkosť ovládania a otvára farebný svet zábavy a nových spôsobov pripojenia bez hraníc. S 4,5 palcovým qHD displejom, 5 megapixelovým predným fotoaparátom a užívateľským rozhraním Emotion 2.0 je HUAWEI Ascend G6 4G ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí chcú svoje zážitky lepšie zdieľať.

HUAWEI Ascend G6 4G_LTE_Group1_Product photo_EN_JPG_20140211_.jpg

„HUAWEI Ascend G6 4G je štýlový, farebný a nesmierne rýchly smartfón, ktorého úlohou je prekonávať prekážky," uvádza Richard Yu, generálny riaditeľ Huawei Consumer Business Group. „Vďaka praktickému pripojeniu 4G LTE, ľahko ovládateľnému rozhraniu a dynamickými fotoaparátmi, ktoré ponúkajú množstvo príležitostí k fotografovaniu, plní Huawei náš sľub „otvárať možnosti" ďalším ľudom po celom svete."

HUAWEI Ascend G6 4G oživuje pestré farby svojím krištáľovo jasným 4,5palcovým qHD 960 x 540 LCD displejom a 245 PPI. S hrúbkou 7,85 mm a hmotnosťou 115 g stavia Ascend G6 4G na štýlovom dizajne obľúbeného smartfónu Ascend P6 v tvare „dvojitého C" a predáva sa v rade farebných prevedení, vrátane čiernej so svetlo kovovou šedou alebo ružovo zlatou, alebo v bielej s ružovou či šampanskej zlatej. HUAWEI Ascend G6 sa rovnako dodáva v 7,55 mm tenkej 3G verzii, a to v čiernej, bielej, ružovej, zlatej alebo modrej farbe.

Srdcom telefónu je výkonný štvorjadrový procesor s frekvenciou 1,2 GHz a robustná 2000 mAh lithium-polymerová batéria, ktorá umožňuje až 30 percentnú úsporu energie. HUAWEI Ascend G6 4G disponuje pripojením 4G LTE, vďaka čomu je pripojený na sieť rýchlejšie a spoľahlivejšie ako predtým. Pri rýchlosti až 150 Mbps stiahnete film za niekoľko minút alebo odošlete pracovný súbor za pár sekúnd. Inteligentný fotoalbum, internet, upozornenia a riadenie práv poskytujú úplnú kontrolu nad zdieľanými informáciami. Funkcia „one key scan" navyše udržuje špičkovým výkon prostredníctvom možností ako „sledovanie rýchlosti telefónu", „úspora energie", „čistenie pamäti" a „filter spamu". Ascend G6 4G taktiež podporuje technológiu NFC pre mobilné platby.

HUAWEI Ascend G6 je vybavený najnovšou verziou intuitívneho a ľahko ovládateľného užívateľského rozhrania Emotion UI 2.0, ktoré smartfón sprístupnia skutočne každému. Navigáciu výrazne uľahčuje nastaviteľná východisková obrazovka a pokročilejšie užívateľské rozhranie „Standard" a „Simplicity". V súlade so svojimi preferenciami si možno vybrať z viac ako 1000 rôznych motívov.

Ascend G6 4G ponúka zdokonalené fotografické funkcie vďaka tipom na zostrovanie a náhľadom (vlastná technológia Huawei). Šošovka so štyrmi plastovými prvkami (4P) na 5 megapixelovom prednom fotoaparáte umožňuje spontánne fotenie so zvukovým ovládaním, automatické rozpoznávanie scény a automatickú retuš tváre. Ascend G6 4G má širokouhlý záber 88 stupňov a umožňuje vytvárať úchvatné fotografie, ktoré ohromia vašich priateľov a príbuzných. Fotografiám dodáte ďalší rozmer funkciou „Voice Photo", ktorá vyfotí snímku a nahrá k nej 10 sekundový zvukový záznam. Tie potom možno zdieľať na Facebooku a na sociálnych sieťach. Napríklad sa môže jednať o fotografie zo svadby, kde zvukovo i obrazovo zachytíte, ako si ženích a nevesta hovoria svoje „áno".

Zadný 8megapixelový fotoaparát so svetelnosťou AF BSI f/2.0 ďalej ponúka nekonečné možnosti skúmania okolia viacnásobnou expozíciou, horizontálnym fotením a panoramatickými funkciami, a to vďaka šošovke s piatimi plastovými prvkami (5P). Prostredníctvom funkcie hlasom aktivovanej hands-free „selfie" môžete ukázať svoju najlepšiu pózu. Natáčanie alebo fotenie je teraz s telefónom Ascend G6 veľmi ľahké vďaka zabudovanému snímaču Sony IMX134, modrému sklenenému infračervenému filtru a integrovanému blesku, ktoré zaisťujú ostré a jasné snímky.

Huawei Ascend G6 bude na slovenskom trhu dostupný od mája 2014za odporúčanú cenu 249 Euro.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá