13.12.2012 0 Comments

HTC sa stáva oficiálnym partnerom Ligy majstrov a Európskej ligy futbalovej asociácie UEFA

Spoločnosť HTC oznámila, že sa od januára 2013 stáva oficiálnym partnerom dvoch prestížnych futbalových súťaží, Ligy majstrov a Európskej ligy. Trojročné partnerstvo medzi spoločnosťou HTC a asociáciou UEFA zaistí všetkým fanúšikom futbalu nové možnosti pri sledovaní obidvoch futbalových súťaží.

Futbal vyvoláva mnoho vášní po celom svete a my sme radi, že sa stávame partnerom jednej z najpoprednejších športových značiek na svete," hovorí Peter Chou, generálny riaditeľ spoločnosti HTC. „Budeme úzko spolupracovať s asociáciou UEFA, aby sme všetkým futbalovým fanúšikom poskytli bohatší a lepší mobilný zážitok priamo z diania," dodáva.

Pre všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu znamená partnerstvo spoločnosti HTC a asociácie UEFA nové zážitky pri sledovaní futbalových zápasov a možnosť okamžite sledovať každý moment. Uzatvorené trojročné partnerstvo kombinuje tradíciu spoločnosti HTC spolupracovať s celosvetovými lídrami zo sveta hudby, obrazu, dizajnu a športu so záujmami a kultúrnymi zážitkami zákazníkov po celom svete.

Gianni Infantino, generálny sekretár UEFA hovorí: „Som potešený, že môžem spoločnosť HTC privítať v rodine futbalových súťaží UEFA. Vďaka tomuto partnerstvu priblíži UEFA a HTC európsky klubový futbal ľuďom po celom svete a fanúšikovia budú oveľa viac vtiahnutí do hry. Vážime si podporu a angažovanosť spoločnosti HTC a veríme, že partnerské zapojenie do týchto prestížnych futbalových súťaží zdvihne povedomie o značke na globálnej úrovni."

UEFA Super Cup a Liga majstrov žien

V rámci partnerstva s Ligou majstrov a Európskou ligou je spoločnosť HTC tiež oficiálnym globálnym dodávateľom smartfónov pre finále UEFA Super Cup v roku 2013 a 2014 a aj finálových stretnutí v ženskej lige majstrov v roku 2013, 2014 a 2015.

Pre viac informácií o partnerstve navštívte stránku www.htc.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá