13.12.2012 0 Comments

HTC sa stáva oficiálnym partnerom Ligy majstrov a Európskej ligy futbalovej asociácie UEFA

Spoločnosť HTC oznámila, že sa od januára 2013 stáva oficiálnym partnerom dvoch prestížnych futbalových súťaží, Ligy majstrov a Európskej ligy. Trojročné partnerstvo medzi spoločnosťou HTC a asociáciou UEFA zaistí všetkým fanúšikom futbalu nové možnosti pri sledovaní obidvoch futbalových súťaží.

Futbal vyvoláva mnoho vášní po celom svete a my sme radi, že sa stávame partnerom jednej z najpoprednejších športových značiek na svete," hovorí Peter Chou, generálny riaditeľ spoločnosti HTC. „Budeme úzko spolupracovať s asociáciou UEFA, aby sme všetkým futbalovým fanúšikom poskytli bohatší a lepší mobilný zážitok priamo z diania," dodáva.

Pre všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu znamená partnerstvo spoločnosti HTC a asociácie UEFA nové zážitky pri sledovaní futbalových zápasov a možnosť okamžite sledovať každý moment. Uzatvorené trojročné partnerstvo kombinuje tradíciu spoločnosti HTC spolupracovať s celosvetovými lídrami zo sveta hudby, obrazu, dizajnu a športu so záujmami a kultúrnymi zážitkami zákazníkov po celom svete.

Gianni Infantino, generálny sekretár UEFA hovorí: „Som potešený, že môžem spoločnosť HTC privítať v rodine futbalových súťaží UEFA. Vďaka tomuto partnerstvu priblíži UEFA a HTC európsky klubový futbal ľuďom po celom svete a fanúšikovia budú oveľa viac vtiahnutí do hry. Vážime si podporu a angažovanosť spoločnosti HTC a veríme, že partnerské zapojenie do týchto prestížnych futbalových súťaží zdvihne povedomie o značke na globálnej úrovni."

UEFA Super Cup a Liga majstrov žien

V rámci partnerstva s Ligou majstrov a Európskou ligou je spoločnosť HTC tiež oficiálnym globálnym dodávateľom smartfónov pre finále UEFA Super Cup v roku 2013 a 2014 a aj finálových stretnutí v ženskej lige majstrov v roku 2013, 2014 a 2015.

Pre viac informácií o partnerstve navštívte stránku www.htc.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá