13.12.2012 0 Comments

HTC sa stáva oficiálnym partnerom Ligy majstrov a Európskej ligy futbalovej asociácie UEFA

Spoločnosť HTC oznámila, že sa od januára 2013 stáva oficiálnym partnerom dvoch prestížnych futbalových súťaží, Ligy majstrov a Európskej ligy. Trojročné partnerstvo medzi spoločnosťou HTC a asociáciou UEFA zaistí všetkým fanúšikom futbalu nové možnosti pri sledovaní obidvoch futbalových súťaží.

Futbal vyvoláva mnoho vášní po celom svete a my sme radi, že sa stávame partnerom jednej z najpoprednejších športových značiek na svete," hovorí Peter Chou, generálny riaditeľ spoločnosti HTC. „Budeme úzko spolupracovať s asociáciou UEFA, aby sme všetkým futbalovým fanúšikom poskytli bohatší a lepší mobilný zážitok priamo z diania," dodáva.

Pre všetkých fanúšikov a priaznivcov futbalu znamená partnerstvo spoločnosti HTC a asociácie UEFA nové zážitky pri sledovaní futbalových zápasov a možnosť okamžite sledovať každý moment. Uzatvorené trojročné partnerstvo kombinuje tradíciu spoločnosti HTC spolupracovať s celosvetovými lídrami zo sveta hudby, obrazu, dizajnu a športu so záujmami a kultúrnymi zážitkami zákazníkov po celom svete.

Gianni Infantino, generálny sekretár UEFA hovorí: „Som potešený, že môžem spoločnosť HTC privítať v rodine futbalových súťaží UEFA. Vďaka tomuto partnerstvu priblíži UEFA a HTC európsky klubový futbal ľuďom po celom svete a fanúšikovia budú oveľa viac vtiahnutí do hry. Vážime si podporu a angažovanosť spoločnosti HTC a veríme, že partnerské zapojenie do týchto prestížnych futbalových súťaží zdvihne povedomie o značke na globálnej úrovni."

UEFA Super Cup a Liga majstrov žien

V rámci partnerstva s Ligou majstrov a Európskou ligou je spoločnosť HTC tiež oficiálnym globálnym dodávateľom smartfónov pre finále UEFA Super Cup v roku 2013 a 2014 a aj finálových stretnutí v ženskej lige majstrov v roku 2013, 2014 a 2015.

Pre viac informácií o partnerstve navštívte stránku www.htc.com


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá