Image
8.1.2016 0 Comments

HTC a Under Armour predstavili Fitness systém UA HealthBox

HTC a Under Armour dnes uviedli UA HealthBox™, prvý prepojený fitness systém na svete, ktorý meria, monitoruje a riadi najdôležitejšie faktory pre zdravie a fitness - spánok, kondíciu, aktivitu a výživu. Fitness systém UA HealthBox, ktorý navrhla a vyrobila spoločnosť HTC, podporuje fitness sieť UA Record™ a obsahuje fitness náramok, monitor tepovej frekvencie a inteligentnú váhu. Namerané dáta sa bezproblémovo prepájajú so sieťou UA Record, ktorá poskytuje informácie pre zlepšenie kondície a zdravia. Aplikácia UA Record je k dispozícii na stiahnutie pre Android zariadenia v obchode Google Play™, pre zariadenia iOS v obchode App Store.

So smartfónom HTC, alebo iným Android či iOS zariadením, slúži UA Record ako základňa pre každodenné činnosti, ktoré ukazujú v akej ste kondícii. Podľa rovnakej filozofie, akú má HTC pri navrhovaní smartfónov, odstraňuje aj UA HealthBox bariéry a zložitosť technológie a ponúka jednoduché nastavenia a ľahko použiteľný systém.

„Tento systém obsahuje všetko, čo ľudia potrebujú pre lepší manažment svojho zdravia a kondície," povedal Wolfgang Muller, výkonný riaditeľ divízie Connected Products spoločnosti HTC. „Či už ste vysoko výkonný športovec alebo len chcete zlepšiť svoje zdravie, UA HealthBox je jediný systém, ktorý ponúka kompletný prehľad a poskytuje informácie a motiváciu, potrebnú na dosiahnutie vašich cieľov."

Náramok UA Band™ je navrhnutý pre každodenné a celodenné nosenie. Sleduje každodenné činnosti, cvičenie a spánok. Aktivity sa zaznamenávajú počas celého dňa a vy si tak môžete nielen nastaviť denný cieľ, ale na náramku aj monitorovať svoj pokrok. Náramok je vyrobený ako jednoliaty bezšvový celok s displejom, ktorý je diskrétne skrytý pod vonkajšou vrstvou. Použitá technológia umožňuje, aby displej nebol viditeľný, keď sa nepoužíva. Náramok ponúka rozšírený režim cvičenia so zapnutým displejom počas tréningu a diódu LED, ktorá indikuje zóny srdcového tepu pri spárovaní s meračom tepovej frekvencie UA Heart Rate. Náramok je dodávaný v čiernej farbe s červenou textúrou spodnej časti, ktorá odvádza vlhkosť.

HTC_UA_UA Band_res.jpg

UA Heart Rate™ je kompaktný merač tepovej frekvencie s inovatívnou technológiou upevnenia, aby počas tréningu neprekážal. Hrudný pás a odnímateľný senzor pomáhajú sledovať intenzitu a trénovať účinnejšie. UA Heart Rate poskytuje presný výpočet spálených kalórií a v kombinácii s aplikáciou UA Record umožňuje prispôsobiť zóny tepovej frekvencie.

HTC_UA_UA Heart Rate_res.jpg

UA Scale™ je váha s ikonickým kruhovým dizajnom a podporou Wi-Fi. Váha využíva sklenenú tabuľu s pokročilou technológiou vodivého náteru, ktorý umožňuje sledovať hmotnosť a podiel telesného tuku. Skrytý LED displej za sklom môže byť neviditeľný, keď sa práve nepoužíva. Váha podporuje až osem používateľov, po synchronizácii s aplikáciou UA Record zobrazí aj trendy vývoja hmotnosti. Váha UA Scale je dodávaná v čiernej farbe s červenou textúrou spodnej strany.

HTC_UA_UA Scale_res.jpg

„Dnes majú spotrebitelia niekoľko možností, pokiaľ ide o monitorovanie každodennej činnosti, ale žiadnu možnosť, pokiaľ ide o zachytenie a prezentáciu informácií zmysluplným spôsobom. Väčšina z nás vie viac o stave svojho automobilu ako o vlastnom tele," povedal Robin Thurston, generálny riaditeľ divízie Digital spoločnosti Under Armour. „Under Armour a HTC sa rozhodli to zmeniť a pozreli sa ďaleko za automatizáciu sledovania dát. UA HealthBox poskytuje personalizovaný pohľad na zdravie a kondíciu smerom k naplneniu vašich cieľov."

Vďaka jedinečnému prístupu a skvelému dizajnu je UA HealthBox predurčený stať sa neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. UA HealthBox bol navrhnutý tak, aby zjednotil portfólio produktov a zážitok z ich používania.

„V HTC je dizajn nekompromisnou súčasťou našej kultúry. Je to naša DNA, na krásny dizajn dávame veľký dôraz, a to nielen na povrchu, ale vo vnútri," povedal Muller. „UA HealthBox má krásny dizajn, neprehliadli sme žiadny detail. Komplexne prepojený systém je navrhnutý tak, aby sa ľahko používal počas dňa a každý deň. To je to, čo ho odlišuje od všetkého, čo je dnes na trhu."

Dostupnosť

UA HealthBox bude k dispozícii od 22. januára pre trh USA, predobjednávky začínajú už dnes na www.HTC.com, www.UA.com a na predajných miestach Under Armour Brand House. Cena UA HealthBox (vrátane UA Band, UA Heart Rate a UA Scale) bola stanovená na 400 USD pre trh USA. UA HealthBox bude uvádzaný ďalším predajcom v USA v 1. štvrťroku, na ostatné trhy príde v priebehu roka 2016.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá