Image
16.5.2014 0 Comments

HTC One mini 2 – menší brat HTC One (M8) prichádza na trh

HTC One mini 2_PerLeft_GunMetal.jpg Novinka prináša 4,5-palcový HD displej s rozlíšením 720p, operačným systémom Android 4.4 s najnovším používateľským prostredím HTC Sense 6, HTC BlinkFeed a predný päťmegapixelový fotoaparát.

HTC One mini 2 prichádza v kovovom tele a zaujme predovšetkým používateľov, ktorí hľadajú kompaktnejšiu verziu nového HTC One (M8). HTC One mini 2 má jemne zahnutú zadnú stranu a rovnako ako HTC One (M8) aj brúsenú úpravu kovu.

Predný päťmegapixelový fotoaparát s možnosťou nahrávať video v rozlíšení 1080p zaručuje kvalitné fotografie „selfie". S nastaviteľným časovačom budete mať dostatok času na prípravu pózy pred cvaknutím spúšte bez potreby opakovania fotenia.

HTC One mini 2 ponúka funkciu Touch Up, ktorá vykoná drobné vizuálne zlepšenia, ako je vyhladenie pleti, odstránenie červených očí alebo prirodzená úprava tvárových čŕt. Vďaka širokej škále nástrojov na ďalšie úpravy sa možno po odfotografovaní snímky niekoľkými kliknutiami premeniť napríklad aj v okatú postavičku manga.

HTC One mini 2_PerLeft_Gold.jpg

Zabudovaná technológia HTC BoomSound prináša silný a čistý zvuk. Kvalitný zosilňovač, zabezpečuje bohaté výšky a silné basové frekvencie.

Zadný fotoaparát s možnosťou fotografovania v rozlíšení až 13 megapixelov sa dá používať okrem iného aj v špeciálnom režime Zoe. S týmto režimom môžete zhotovovať krátke videoklipy zložené z fotografií a tie potom zdieľať prostredníctvom aplikácie HTC Zoe alebo ďalších sociálnych sietí.

Funkcia Remix, ktorá sa nachádza v aplikácii HTC Zoe, umožňuje vložiť do zhotovených materiálov vlastné fotky, videá alebo hudobné podfarbenie. Vďaka tomu dostanú životné udalosti nový rozmer a pohľady z iných perspektív.

HTC One mini 2 bude celosvetovo uvedený na trh vo farebných variantoch Gunmetal Grey, Glacial Silver a Amber Gold. O dostupnosti a odporúčanej cene pre Slovensko vás budeme včas informovať.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá