Image
16.5.2014 0 Comments

HTC One mini 2 – menší brat HTC One (M8) prichádza na trh

HTC One mini 2_PerLeft_GunMetal.jpg Novinka prináša 4,5-palcový HD displej s rozlíšením 720p, operačným systémom Android 4.4 s najnovším používateľským prostredím HTC Sense 6, HTC BlinkFeed a predný päťmegapixelový fotoaparát.

HTC One mini 2 prichádza v kovovom tele a zaujme predovšetkým používateľov, ktorí hľadajú kompaktnejšiu verziu nového HTC One (M8). HTC One mini 2 má jemne zahnutú zadnú stranu a rovnako ako HTC One (M8) aj brúsenú úpravu kovu.

Predný päťmegapixelový fotoaparát s možnosťou nahrávať video v rozlíšení 1080p zaručuje kvalitné fotografie „selfie". S nastaviteľným časovačom budete mať dostatok času na prípravu pózy pred cvaknutím spúšte bez potreby opakovania fotenia.

HTC One mini 2 ponúka funkciu Touch Up, ktorá vykoná drobné vizuálne zlepšenia, ako je vyhladenie pleti, odstránenie červených očí alebo prirodzená úprava tvárových čŕt. Vďaka širokej škále nástrojov na ďalšie úpravy sa možno po odfotografovaní snímky niekoľkými kliknutiami premeniť napríklad aj v okatú postavičku manga.

HTC One mini 2_PerLeft_Gold.jpg

Zabudovaná technológia HTC BoomSound prináša silný a čistý zvuk. Kvalitný zosilňovač, zabezpečuje bohaté výšky a silné basové frekvencie.

Zadný fotoaparát s možnosťou fotografovania v rozlíšení až 13 megapixelov sa dá používať okrem iného aj v špeciálnom režime Zoe. S týmto režimom môžete zhotovovať krátke videoklipy zložené z fotografií a tie potom zdieľať prostredníctvom aplikácie HTC Zoe alebo ďalších sociálnych sietí.

Funkcia Remix, ktorá sa nachádza v aplikácii HTC Zoe, umožňuje vložiť do zhotovených materiálov vlastné fotky, videá alebo hudobné podfarbenie. Vďaka tomu dostanú životné udalosti nový rozmer a pohľady z iných perspektív.

HTC One mini 2 bude celosvetovo uvedený na trh vo farebných variantoch Gunmetal Grey, Glacial Silver a Amber Gold. O dostupnosti a odporúčanej cene pre Slovensko vás budeme včas informovať.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Architektúra Ice Lake s podporou pre počítačové videnie a rozpoznávanie reči má dostať procesory Intelu do smartfónov

07.12.2016 00:19

Očakáva sa, že na konci roka 2018 Intel uvedie novú rodinu procesorov s kódovým označením Ice Lake. Bude to ďalšia významná architektúra od tohto výrobcu procesorov, nasledujúca po architektúre Skylak ...

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá