12.10.2012 0 Comments

HP zlepšuje kvalitu farieb a efektívnosť s tlačiarňami LaserJet pre malé a stredné podniky

Spoločnosť HP predstavila dve nové tlačiarne LaserJet určené pre malé a stredné podniky (SME), ktoré im umožnia jednoducho vytvárať farebné dokumenty v profesionálnej kvalite. Zabudované funkcionality pre správu dokumentov zoštíhľujú obchodné procesy, čím spoločnostiam šetria ich čas aj peniaze.

Nové tlačiarne HP LaserJet:
• Séria farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 predstavuje výhodu pre akýkoľvek malý a stredný podnik, ktorý hľadá stolovú tlačiareň na vytváranie dokumentov vo vynikajúcej farbe či už pre klientov alebo jeho interné potreby, a to všetko pri vysokých rýchlostiach tlače. Funkcie s jednoduchým používaním ako napr. dotyková obrazovka a USB port umiestnený na prednej strane poskytujú okamžitý prístup k tlačovým úlohám, čo umožňuje používateľom spravovať dokumenty priamo na zariadení. Tlačiareň tiež zjednodušuje nastavenie bezdrôtového pripojenia za pomoci HP Auto Wireless Connect.

• Séria farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 zefektívňuje papierové úlohy prostredníctvom zabudovaných funkcií tlače, skenovania, kopírovania a faxovania, ktoré sú dostupné priamo cez farebnú dotykovú obrazovku zariadenia alebo USB port umiestnený na prednej strane. Naskenovaním a uložením dokumentov na sieti alebo ich odoslaním na e-mail majú používatelia rýchly prístup k materiálom, ktoré sú bezpečne uchované v úložisku typu „cloud".

Obe zariadenia zvyšujú celkovú produktivitu a efektivitu kancelárie aj prostredníctvom firemných aplikácií HP Business Apps. Tie umožňujú používateľom priamy prístup k internetovému obsahu cez displej dotykovej obrazovky a s využitím funkcií HP ePrint, s možnosťou tlače na cestách prakticky odkiaľkoľvek a Wireless Direct, na účely priamej tlače z mobilných zariadení s Wi-Fi. Inovácie spoločnosti HP, ako napr. HP Smart Install, poskytujú jednoduché nastavenie bez potreby CD a možnosť automatického zapnutia/vypnutia Auto-On/Auto-Off, udržuje nízke náklady na energiu.

Dostupnosť sérií farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 a sérií farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 sa líši podľa krajiny. Ďalšie informácie o nových zariadeniach pre zobrazovanie a tlač od spoločnosti HP sú k dispozícii na www.hp.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá