12.10.2012 0 Comments

HP zlepšuje kvalitu farieb a efektívnosť s tlačiarňami LaserJet pre malé a stredné podniky

Spoločnosť HP predstavila dve nové tlačiarne LaserJet určené pre malé a stredné podniky (SME), ktoré im umožnia jednoducho vytvárať farebné dokumenty v profesionálnej kvalite. Zabudované funkcionality pre správu dokumentov zoštíhľujú obchodné procesy, čím spoločnostiam šetria ich čas aj peniaze.

Nové tlačiarne HP LaserJet:
• Séria farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 predstavuje výhodu pre akýkoľvek malý a stredný podnik, ktorý hľadá stolovú tlačiareň na vytváranie dokumentov vo vynikajúcej farbe či už pre klientov alebo jeho interné potreby, a to všetko pri vysokých rýchlostiach tlače. Funkcie s jednoduchým používaním ako napr. dotyková obrazovka a USB port umiestnený na prednej strane poskytujú okamžitý prístup k tlačovým úlohám, čo umožňuje používateľom spravovať dokumenty priamo na zariadení. Tlačiareň tiež zjednodušuje nastavenie bezdrôtového pripojenia za pomoci HP Auto Wireless Connect.

• Séria farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 zefektívňuje papierové úlohy prostredníctvom zabudovaných funkcií tlače, skenovania, kopírovania a faxovania, ktoré sú dostupné priamo cez farebnú dotykovú obrazovku zariadenia alebo USB port umiestnený na prednej strane. Naskenovaním a uložením dokumentov na sieti alebo ich odoslaním na e-mail majú používatelia rýchly prístup k materiálom, ktoré sú bezpečne uchované v úložisku typu „cloud".

Obe zariadenia zvyšujú celkovú produktivitu a efektivitu kancelárie aj prostredníctvom firemných aplikácií HP Business Apps. Tie umožňujú používateľom priamy prístup k internetovému obsahu cez displej dotykovej obrazovky a s využitím funkcií HP ePrint, s možnosťou tlače na cestách prakticky odkiaľkoľvek a Wireless Direct, na účely priamej tlače z mobilných zariadení s Wi-Fi. Inovácie spoločnosti HP, ako napr. HP Smart Install, poskytujú jednoduché nastavenie bez potreby CD a možnosť automatického zapnutia/vypnutia Auto-On/Auto-Off, udržuje nízke náklady na energiu.

Dostupnosť sérií farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 a sérií farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 sa líši podľa krajiny. Ďalšie informácie o nových zariadeniach pre zobrazovanie a tlač od spoločnosti HP sú k dispozícii na www.hp.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá