12.10.2012 0 Comments

HP zlepšuje kvalitu farieb a efektívnosť s tlačiarňami LaserJet pre malé a stredné podniky

Spoločnosť HP predstavila dve nové tlačiarne LaserJet určené pre malé a stredné podniky (SME), ktoré im umožnia jednoducho vytvárať farebné dokumenty v profesionálnej kvalite. Zabudované funkcionality pre správu dokumentov zoštíhľujú obchodné procesy, čím spoločnostiam šetria ich čas aj peniaze.

Nové tlačiarne HP LaserJet:
• Séria farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 predstavuje výhodu pre akýkoľvek malý a stredný podnik, ktorý hľadá stolovú tlačiareň na vytváranie dokumentov vo vynikajúcej farbe či už pre klientov alebo jeho interné potreby, a to všetko pri vysokých rýchlostiach tlače. Funkcie s jednoduchým používaním ako napr. dotyková obrazovka a USB port umiestnený na prednej strane poskytujú okamžitý prístup k tlačovým úlohám, čo umožňuje používateľom spravovať dokumenty priamo na zariadení. Tlačiareň tiež zjednodušuje nastavenie bezdrôtového pripojenia za pomoci HP Auto Wireless Connect.

• Séria farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 zefektívňuje papierové úlohy prostredníctvom zabudovaných funkcií tlače, skenovania, kopírovania a faxovania, ktoré sú dostupné priamo cez farebnú dotykovú obrazovku zariadenia alebo USB port umiestnený na prednej strane. Naskenovaním a uložením dokumentov na sieti alebo ich odoslaním na e-mail majú používatelia rýchly prístup k materiálom, ktoré sú bezpečne uchované v úložisku typu „cloud".

Obe zariadenia zvyšujú celkovú produktivitu a efektivitu kancelárie aj prostredníctvom firemných aplikácií HP Business Apps. Tie umožňujú používateľom priamy prístup k internetovému obsahu cez displej dotykovej obrazovky a s využitím funkcií HP ePrint, s možnosťou tlače na cestách prakticky odkiaľkoľvek a Wireless Direct, na účely priamej tlače z mobilných zariadení s Wi-Fi. Inovácie spoločnosti HP, ako napr. HP Smart Install, poskytujú jednoduché nastavenie bez potreby CD a možnosť automatického zapnutia/vypnutia Auto-On/Auto-Off, udržuje nízke náklady na energiu.

Dostupnosť sérií farebných tlačiarní HP LaserJet Pro 200 color M251 a sérií farebných multifunkčných zariadení HP LaserJet Pro 200 color MFP M276 sa líši podľa krajiny. Ďalšie informácie o nových zariadeniach pre zobrazovanie a tlač od spoločnosti HP sú k dispozícii na www.hp.com.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá