31.10.2012 0 Comments

HP predstavuje nové osobné počítače pre Windows 8

Spoločnosť HP uvádza do predaja nový rad osobných počítačov pre domácich aj firemných používateľov, ktoré sú optimalizované pre operačný systém Windows 8.

Medzi novými produktmi od HP, ktoré spája aj použitie kvalitných materiálov a nezameniteľného dizajnu, nájdeme štýlové notebooky, stolové zostavy aj tablet.

Inovatívne formáty - vrátane hybridného PC s odnímateľným monitorom, biznis tablet s technológiou HP Smart Jackets pre rozšírenú funkčnosť a počítačové zostavy umožňujú používateľom naplno využívať výhody operačného systému Windows 8 a inovácií od HP, vrátane technológie HP TouchSmart.

„Portfólio osobných počítačov HP, ktoré zahŕňa ultratenké notebooky, elegantné multifunkčné počítače typu All-in-One a vysoko výkonné počítače pre firmy, je navrhnuté tak, aby naplnilo očakávania zákazníkov, ktorí netrpezlivo čakali na predstavenie operačného systému Windows 8," povedal James Mouton, senior vice president a generálny manažér globálnej divízie osobných počítačov HP. „Domáci používatelia aj organizácie si teraz môžu vybrať zo širokej škály biznis počítačov od HP napríklad s viacdotykovým displejom, v rôznych formátoch či s elegantným dizajnom. Ten je možné prispôsobiť tak, aby presne vyhovoval individuálnym potrebám."

Notebooky HP pre domácich používateľov
Portfólio notebookov HP s operačným systémom Windows 8, ktoré sú určené domácim používateľom obsahuje hybridný PC a notebooky v tenkom dizajne s viacdotykovým displejom, silným výkonom a vysokou úžitkovou hodnotou.

• HP ENVY x2 je výkonný ultratenký dotykový osobný počítač, ktorý v rámci jedného elegantného a ľahkého zariadenia kombinuje výkon notebooku a slobodu tabletu. Notebook HP ENVY x2 má odnímateľnú obrazovku, ktorá funguje aj samostatne ako plnohodnotný tablet. Do panelu s klávesnicou tak ľahko zapadne vďaka magnetu. HP ENVY x2 má dotykový HP displej s uhlopriečkou 29,5 cm (11,6 palcov)(1), zvukovú technológiu Beats Audio, HD webkameru a 8 MP fotoaparát a bezdotykovú technológiu NFC, vďaka ktorej používatelia môžu jedným dotykom zdieľať obsah vrátene fotografií, kontaktov a odkazov.
• HP ENVY TouchSmart Ultrabook 4 je vybavený viacdotykovým HD displejom s uhlopriečkou 35,6 cm (14 palcov), batériou, ktorá vydrží až 8 hodín prevádzky, výkonným subwooferom s technológiou Beats Audio a voliteľne i AMD grafikou s 2 GB grafickej pamäte.
• HP Pavilion Sleekbook 15 PC a HP Pavilion Ultrabook 15 PC sú v ponuke v lesklo čiernej a sýtej rubínovo červenej farbe. Výkonom aj ľahkosťou obsluhy poteší každodenných používateľov - a teraz aj v ultratenkom prevedení.

Stolová zostava pre domácich používateľov
Počítače pre domácich používateľov sú vybavené najnovšími technológiami a ponúkajú neprehliadnuteľný dizajn a nezanedbateľný výkon.

• Stolový počítač HP ENVY Phoenix h9 sprostredkuje neprekonateľný zážitok používateľom, ktorí často pracujú s digitálnym obsahom alebo hrajú počítačové hry.

Počítače a tablety od HP pre firmy
Špičkový výkon, praktickosť a vysoká úžitková hodnota sú hlavnými prednosťami, ktoré počítače od HP prinášajú firemným používateľom a podnikom.

• HP ElitePad 900 je plnohodnotný tablet pre biznis, ktorý ponúka krásny dizajn a vysoký výkon, servisovateľnosť a podporu. Ultratenký a ľahký tablet s operačným systémom Windows 8 je voliteľne vybavený tiež technológiou HP ElitePad Smart Jackets, ktorá rozširuje možnosti konektivity a životnosť batérie. Táto technológia navyše umožňuje tablet prispôsobiť pre rôzne špecializované aplikácie. Majitelia HP ElitePad 900 kúpou tohto tabletu získajú zdarma účet s kapacitou 50 GB pre jednoduchší prístup k súborom a práci s nimi, a to vrátane projektov vyžadujúcich spoluprácu viacerých používateľov v jednom čase.
• HP EliteBook Folio 9470m Ultrabook je ultratenký, ľahký a výkonný. Jeho dokovacie schopnosti a vymeniteľná batérie robia z HP EliteBook Folio ideálnu voľbu pre mobilného profesionála.

Ceny a dostupnosť
• HP ENVY x2 bude na slovenskom trhu dostupný od decembra 2012 za cenu od 696 € s DPH.
• HP ENVY TouchSmart Ultrabook 4 bude na slovenskom trhu dostupný od novembra 2012 za cenu od 929 € s DPH.
• HP Pavilion Sleekbook 15 je na slovenskom trhu dostupný za cenu 490 € s DPH.
• HP ENVY Phoenix h9 je na slovenskom trhu dostupný za cenu od 1 520 € s DPH.
• HP ElitePad 900 bude na slovenskom trhu dostupný od januára 2013. Cena bude stanovená.
• HP ElitePad Folio 9470m Ultrabook bude na slovenskom trhu dostupný od novembra 2012 za cenu od 1 220 € s DPH.

Podpora od HP
Spoločnosť HP pre svojich zákazníkov pripravila ľahko dostupné nástroje podpory pre hladký prechod na Windows 8 a maximálne využitie výhod, ktoré tento operačný systém ponúka:

• HP Support Assistant je nástroj priamo v zariadení, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete pre údržbu svojho PC a riešenie problémov, automatické aktualizácie a používateľskú podporu.
• Spoločnosť HP pripravila špeciálny web technickej podpory pre operačný systém Windows 8. Na adrese www.hp.sk/win8 môžu zákazníci jednoducho upgradovať svoj systém na Windows 8, získať potrebné ovládače pre svoje produkty od HP hneď, ako budú k dispozícii, či položiť otázky na tému operačného systému Windows 8.
• Inštruktážne videá na tému tlače je možné vidieť tu: www.youtube.com/hpprintersupport; videá na tému počítačov tu: www.youtube.com/howto4u.
• HP Printer Install Wizard pre inštaláciu tlačiarní bude k dispozícii pre väčšinu modelov tlačiarní pre domácich používateľov. Táto aplikácia bude k dispozícii formou odkazu na hlavnej stránke technickej podpory.
• Dňa 28. novembra spoločnosť HP organizuje Windows 8 Expert Day na fóre technickej podpory Consumer Support Forums. Počas tohto podujatia budú zdarma zodpovedané všetky otázky k operačnému systému a jeho kompatibilite s produktmi HP.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá