1.3.2013 0 Comments

HP menovalo Martina Kubalu riaditeľom pre región južnej a východnej

Novým generálnym riaditeľom a súčasne obchodným riaditeľom divízie Eneterprise Group v regióne južnej a východnej Európy sa stane od 1. mája Martin Kubala, doterajší riaditeľ HP Slovakia.

Spoločnosť HP dnes zverejnila meno nového generálneho riaditeľa a obchodného riaditela pre Enterprise Group v regióne južnej a východnej Európy (SEE). Od 1. mája 2013 sa ním stane Martin Kubala.

Región južnej a východnej Európy tvorí trinásť krajín (Albánsko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Kosovo, Malta, Moldavsko, Macedónsko, Čierna Hora, Srbsko, Slovinsko, Rumunsko, Maďarsko) a zohráva dôležitú úlohu v celkovej stratégii rozvoja spoločnosti.

Martin Kubala bude zodpovedný za dohľad nad hardvérovými a softvérovými produktami , portfóliom služieb a za rozvoj a udržiavanie vysokej úrovne spokojnosti zákazníkov.

Bude sa priamo zodpovedať Herbertovi Rastbichlerovi, viceprezidentovi a generálnemu riaditeľovi pre strednú a východnú Európu (CEE) a jeho sídlom bude naďalej Bratislava.

Martin Kubala, pochádzajúci zo Slovenska, má 22-ročné skúsenosti s HP. Ako výkonný riaditeľ HP Slovensko spoločne so svojim tímom vyše troch rokov riadili kľúčové projekty, ktoré zrýchlili rast spoločnosti a v rámci HP podávali vynikajúci výkon.

„Toto je ďalším dôkazom, že stratégiou HP je vyberať ľudí na vedúce pozície spomedzi zamestnancov spoločnosti. Sme radi, že v tomto prípade ide o taký významný talent, ako je Martin," povedal Rastbichler. „Južný a východný región Európy je čoraz významnejšou skupinou na trhoch v rámci strednej a východnej Európy a veríme, že Martinove skúsenosti a vedenie prinesú veľkú hodnotu."

Martin Kubala nastupuje na miesto Josefa Ehrenhoefera, ktorý zastával túto funkciu posledné štyri roky a nedávno bol povýšený na riaditeľa pre Enterprise Service Business v regióne strednej a východnej Európy. Kubala bude pokračovať vo svojej funkcii výkonného riaditeľa pre Slovensko, až kým nebude vymenovaný jeho nástupca.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá