Image
14.4.2015 0 Comments

HP má najvýznamnejšiu inováciu laserových tlačiarní od roku 1984

HP_JetIntelligence.jpg Spoločnosť HP predstavila nové tlačiarne LaserJet s vyššou efektivitou tlače. Originálne tonerové náplne s technológiou JetIntelligence a tiež nové zloženie samotného tonera znížili tlačiarňam HP LaserJet spotrebu energie až o 53 % a zmenšili rozmery o 40 %. Na prebudenie z režimu spánku a tlač (v bežnom i duplexnom režime) im stačí len zlomok času v porovnaní s predchádzajúcou generáciou. Nový rad tlačiarní predstavuje najvýznamnejšiu inováciu v rodine HP LaserJet od uvedenia prvého modelu v roku 1984.

S tonerovými kazetami HP s technológiou JetIntelligence možno vytlačiť až o 33% viac strán v profesionálnej kvalite a zároveň odhaľovať prípadné falzifikáty náplní. Napriek odolnejšiemu obalu sa nové mäkké jadro tonera taví pri oveľa nižšej teplote, preto už nepotrebuje tak intenzívne zahrievanie. Výsledkom je skokovo vyššia výťažnosť, kompaktnejšie rozmery tlačiarne a energeticky efektívnejšia tlač.

Zásadné zmeny tonerovej kazety prinášajú oveľa lepšie výsledky než doposiaľ - viac vytlačených stránok a menej prestávok. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou možno s technológiou podporujúcou maximálnu výťažnosť vytlačiť s jednou náplňou podstatne viac stránok pri súčasne nižšom vnútornom opotrebovaní. Nová je i technológia merania zásob tonera. Inteligentne predpovedá jeho zostatok a pomáha tak IT manažérom vyťažiť z každej náplne maximum.

S novou technológiou proti podvodom, ktorá je v každej tonerovej kazete typu JetIntelligence, sú zákazníci lepšie chránení. Ľahšie odhalia falšované náplne, presadia vlastné pravidlá firmy proti krádežiam. Inštaláciu tonerových náplní zjednodušuje aj nový spôsob automatického odstránenia plomby na kazete.

S prevenciou pred neautorizovaným prístupom k dôvernému obsahu tlačených dokumentov a so znižovaním odpadu chybne vytlačených úloh pomáha technológia HP JetAdvantage Private Print. Každá tlačová úloha je bezpečne uložená v cloude kým sa používateľ neprihlási a nevyžiada si ju z tlačiarne. HP JetAdvantage Private Print podporuje čítačku kariet HP Common Card Reader pre rýchle overenie identity používateľa a tiež mobilnú aplikáciu pre pohodlnú správu a tlač z tabletov či smartphonov s iOS a Androidom.

Nové tlačiarne HP Color LaserJet

Nové tlačiarne a multifunkčné zariadenia HP LaserJet ponúkajú menšie rozmery, jednoduchšiu inštaláciu aj nastavenie. Po prebudení z režimu spánku začnú tlačiť až o 40 % rýchlejšie. Nový produktový rad zahŕňa:

• HP Color LaserJet Pro M252 - kompaktná a energeticky efektívna tlačiareň s rozmermi až o 33 % menšími než porovnateľné konkurenčné zariadenia. Spĺňa potreby malých pracovných tímov, uľahčuje im prácu vďaka možnostiam mobilnej tlače a najrýchlejšie vytlačenej prvej strane v svojej triede. HP Color LaserJet Pro M252 je už v predaji za odporúčanú cenu od 189 eur vrátane DPH.

• Color LaserJet Pro MFP M277 - najmenšie laserové multifunkčné zariadenie ponúka najrýchlejšiu obojstrannú tlač v svojej triede. Color LaserJet Pro MFP M277 je už v predaji za odporúčanú cenu od 309 eur vrátane DPH.

• HP Color LaserJet Enterprise M552 a M553 -tlačiarne pre väčšie pracovné skupiny s 5 až 15 používateľmi produkujúcimi do 6 000 stránok mesačne. Šetria čas a peniaze - aj pri vysokej rýchlosti tlače dosahujú najnižšiu spotrebu energie a majú najrýchlejšiu obojstrannú tlač v svojej triede. Sú prvými tlačiarňami, ktoré podporujú technológiu Google Cloud Print 2.0, nový štandard pre Chromebooky a aplikácie pre Chrome OS. HP Color LaserJet Enterprise M552 je už v predaji za odporúčanú cenu od 499 eur vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Prieskumy trhu

CES 2017: BMW i Inside Future a BMW HoloActive Touch – toto je budúcnosť automobilizmu

05.01.2017 09:42

BMW predstavilo nové koncepty a technológie pre autonómne riadené vozidlá. Na tlačovej konferencii bola predstavená štúdia elektromobilu BMW i Inside Future ktorá má za úlohu návštevníkom ukázať ako b ...

Prieskumy trhu

Prieskum: Výdavky na digitálne iniciatívy narastú v priebehu dvoch rokov o 50 %

27.12.2016 00:08

Že sa CIO v Európe, ale aj na strednom východe a v Afrike (región EMEA), zapájajú do digitálneho biznisu, dokazujú výsledky prieskumu Gartner 2017 CIO Agenda. Organizácia plnej polovice z nich sú aktí ...

Prieskumy trhu

Prieskum: Stredoeurópania sa prihlasujú na Facebook sedemkrát denne

23.12.2016 00:05

Spoločnosť Ericsson vo svojom najnovšom vydaní štúdie konštatuje, že telekomunikačný trh v strednej a východnej Európy (CEE) má rastúci trend, najmä vďaka stúpajúcemu používaniu smartfónov a aplikácií ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá