7.4.2014 0 Comments

HP a vybrané ZOO vyhlasujú súťaž o „NAJ“ československú žirafu

Spoločnosť HP spustila novú kampaň a súťaž, ktorej kľúčovým motívom je hľadanie „NAJ" československej žirafy. Práve žirafa sa totiž stala maskotom kampane HP Ink Advantage, ktorá demonštruje ekonomickú úsporu s najnovšími tlačiarňami HP.

Kampaň prevedie používateľov piatimi zoologickými záhradami: v Bratislave, Prahe, Brne, Ústí nad Labem a Jihlave. Jednotlivé ZOO nominovali vždy jednu žirafu, s ktorou sa môžete bližšie zoznámiť v digitálnom magazíne na stránkach www.hp.sk/viaczamenej. Kampaň taktiež predstaví päť výnimočných HP tlačiarní, pričom k tlačiarňam zakúpeným do 30. júna 2014 dostanú zákazníci naviac buď plyšovú žirafu, alebo v prípade modelu HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO poukaz, ktorý je možné zameniť za vstupenky do jednej z piatich partnerských ZOO.

Súťaž, ktorá prebieha v rámci kampane, je určená širokej verejnosti a zúčastniť sa jej môžu všetci priaznivci HP s trvalým pobytom na Slovensku či v Českej republike. Zapojiť do súťaže sa môže každý záujemca veľmi jednoducho - stačí navštíviť stránky www.hp.sk/viaczamenej (v Českej republike www.hp.cz/vicezamene) alebo priamo stránky registrácie www.hp.sk/najzirafa (v Českej republike www.hp.cz/nejzirafa), hlasovať pre vybranú žirafu a pokúsiť sa čo najpresnejšie odpovedať na súťažnú otázku.

„NAJ" žirafou sa stane tá, ktorá získa najviac registrovaných hlasov zo súťažného formulára. Zoologická záhrada, ktorá sa stará o žirafu s najväčším počtom hlasov, následne získa finančnú hotovosť určenú na podporu chovu žiráf.

Hlasovanie o „NAJ" žirafu prebieha až do 17. mája 2014. Každý registrovaný hlasujúci má zároveň šancu vyhrať ako hlavnú výhru notebook HP v maximálnej hodnote 400 eur (s DPH), tlačiareň HP Ink Advantage (v maximálnej hodnote 110 eur s DPH) a plyšovú žirafu.

Ďalšími súťažnými cenami sú:

  • 2. - 4. cena: HP batoh (v maximálnej hodnote 36 eur s DPH).
  • 5. - 6. cena: HP bezdrôtová myš (v maximálnej hodnote 25 eur s DPH).
  • 7. - 8. cena: HP prenosný reproduktor (v maximálnej hodnote 15 eur s DPH).
  • 9. - 10. cena: HP kalkulačka (v maximálnej hodnote 13 eur s DPH).

Podrobnosti o súťaži sú k dispozícii v podrobných pravidlách na webe spoločnosti HP alebo v informačných letákoch u vybraných predajcov a v partnerských zoologických záhradách.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá