7.4.2014 0 Comments

HP a vybrané ZOO vyhlasujú súťaž o „NAJ“ československú žirafu

Spoločnosť HP spustila novú kampaň a súťaž, ktorej kľúčovým motívom je hľadanie „NAJ" československej žirafy. Práve žirafa sa totiž stala maskotom kampane HP Ink Advantage, ktorá demonštruje ekonomickú úsporu s najnovšími tlačiarňami HP.

Kampaň prevedie používateľov piatimi zoologickými záhradami: v Bratislave, Prahe, Brne, Ústí nad Labem a Jihlave. Jednotlivé ZOO nominovali vždy jednu žirafu, s ktorou sa môžete bližšie zoznámiť v digitálnom magazíne na stránkach www.hp.sk/viaczamenej. Kampaň taktiež predstaví päť výnimočných HP tlačiarní, pričom k tlačiarňam zakúpeným do 30. júna 2014 dostanú zákazníci naviac buď plyšovú žirafu, alebo v prípade modelu HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO poukaz, ktorý je možné zameniť za vstupenky do jednej z piatich partnerských ZOO.

Súťaž, ktorá prebieha v rámci kampane, je určená širokej verejnosti a zúčastniť sa jej môžu všetci priaznivci HP s trvalým pobytom na Slovensku či v Českej republike. Zapojiť do súťaže sa môže každý záujemca veľmi jednoducho - stačí navštíviť stránky www.hp.sk/viaczamenej (v Českej republike www.hp.cz/vicezamene) alebo priamo stránky registrácie www.hp.sk/najzirafa (v Českej republike www.hp.cz/nejzirafa), hlasovať pre vybranú žirafu a pokúsiť sa čo najpresnejšie odpovedať na súťažnú otázku.

„NAJ" žirafou sa stane tá, ktorá získa najviac registrovaných hlasov zo súťažného formulára. Zoologická záhrada, ktorá sa stará o žirafu s najväčším počtom hlasov, následne získa finančnú hotovosť určenú na podporu chovu žiráf.

Hlasovanie o „NAJ" žirafu prebieha až do 17. mája 2014. Každý registrovaný hlasujúci má zároveň šancu vyhrať ako hlavnú výhru notebook HP v maximálnej hodnote 400 eur (s DPH), tlačiareň HP Ink Advantage (v maximálnej hodnote 110 eur s DPH) a plyšovú žirafu.

Ďalšími súťažnými cenami sú:

  • 2. - 4. cena: HP batoh (v maximálnej hodnote 36 eur s DPH).
  • 5. - 6. cena: HP bezdrôtová myš (v maximálnej hodnote 25 eur s DPH).
  • 7. - 8. cena: HP prenosný reproduktor (v maximálnej hodnote 15 eur s DPH).
  • 9. - 10. cena: HP kalkulačka (v maximálnej hodnote 13 eur s DPH).

Podrobnosti o súťaži sú k dispozícii v podrobných pravidlách na webe spoločnosti HP alebo v informačných letákoch u vybraných predajcov a v partnerských zoologických záhradách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá