5.5.2014 0 Comments

HP: Dve nové atramentové tlačiarne pomôžu firmám znížiť prevádzkové náklady na tlač

Spoločnosť HP predstavila novú radu farebných atramentových tlačiarní HP Officejet Pro. Obsahuje dva modely určené predovšetkým pre tlačové potreby malých a stredne veľkých firiem (SMB).

Menšie firmy si vyberajú pre svoje tlačové potreby stále častejšie atramentové technológie, a to najmä z dôvodu úspory nákladov, zlepšenia rýchlosti tlače a ďalších rozširujúcich funkcií, ktoré prináša atramentová tlač. Odborníci odhadujú, že do roku 2016 budú atramentové tlačiarne predstavovať 56 % zo všetkých tlačových zariadení používaných v amerických podnikoch.

Nová rada atramentových tlačiarní HP Officejet Pro 8600 ponúka všetky výhody najmodernejších atramentových technológií v kombinácii s ďalšími rozširujúcimi funkciami, ktoré pomáhajú firmám ušetriť čas a peniaze, ako je napr. mobilná tlač, pokročilá správa tlačových úloh či automatické obojstranné spracovanie dokumentov (tlač, skenovanie, kopírovanie).

Rad tlačiarní HP Officejet Pro 8600 zahŕňa dva multifunkčné modely, určené pre SMB firmy - HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One a HP Officejet Pro 8620 e-All-in-One. Ponúkajú vysoko kvalitnú farebnú tlač s až o 50 % nižšími nákladmi na stránku v porovnaní s farebnými laserovými tlačiarňamipri očakávanom zaťažení do 30 000 strán mesačne. Obsahujú tiež LAN, USB a Wi-Fi rozhranie, taktiež aj nástroj Web Jetadmin, ktorý pomáha firmám ľahšie spravovať tlačové úlohy a predvoľby. Model HP Officejet Pro 8620 naviac obsahuje aj 4,3" farebný dotykový displej, ponúka vyššiu rýchlosť tlače (jednostranne 21 čiernobielych alebo 16,5 farebných, obojstranne 10 čiernobielych alebo 9 farebných strán), kopírovanie, skenovanie a automatický podávač dokumentov na 50 listov papiera.

Obe novinky spĺňajú štandard Mopria, ktorý certifikuje jednoduchú bezdrôtovú tlač z inteligentných telefónov, tabletov a ďalších mobilných zariadení so systémom Android. Umožňujú zákazníkom tlačiť taktiež prostredníctvom technológie HP ePrint, priamej bezdrôtovej tlače a dokonca aj NFC, takže tlačovú úlohu je možné spustiť samotným dotykom či priblížením mobilného zariadenia do tesnej blízkosti tlačiarne.

Nové multifunkčné tlačiarne rady 8600 sú už v predaji. Model HP Officejet Pro 8610 e-All-in-One je možné kúpiť za odporúčanú koncovú cenu 199 eur, pre model HP Officejet Pro 8620 e-All-in-One platí odporúčaná koncová cena 279 eur.

Pokiaľ zákazníci uskutočnia registráciu produktu do 60 dní od nákupu, získajú naviac aj trojročnú obmedzenú záruku na hardware. Registráciu je možné uskutočniť na webe hp.sk/officejetzaruka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá