21.9.2012 0 Comments

HANDLINK – Chytré riešenia pre hotely a Wi-Fi hotspoty

Firma Handlink sa špecializuje na produkty pre ľahkú implementáciu a prevádzku tzv. Wi-Fi hotspotov, t.j. miest, kde je zdarma alebo za poplatok k dispozícii pripojenie k internetu cez populárne bezdrôtové Wi-Fi. Hlavnými užívateľmi sú typicky:
  • reštaurácie, kaviarne
  • hotely, ubytovne
  • malé firmy
  • lekárske praxe (čakárne)
  • úrady

Hlavní dôraz je kladený na ľahkú prevádzku a obsluhu bez nutnosti zásahu IT personálu. Produkty Handlink ponúkajú vysoký výkon, unikátne vlastnosti, moderný design a cenovú dostupnosť.

Hotelové riešenie
Mnoho hotelov požaduje pri inštalácii systému pre pripojení k internetu (ako Wi-Fi, tak drôtového) napojenie na hotelový PMS systém (napr. Micros Fidelio). Handlink ponúka škálovateľné riešenie, ktoré možno univerzálne dodať k akémukoľvek riešeniu konektivity, nezávisle na výrobcovi. Okrem toho má k dispozícii taktiež vlastné prístupové body do zásuviek riadené centrálnym SW kontrolérom.

Alternetivo
Spoločnosť Alternetivo bola založená v roku 1996. Už od samého začiatku boli všetky aktivity spoločnosti založené na vysokej odbornosti a hlbokej znalosti moderných komunikačných technológií. Ako na producentoch nezávislý dodávateľ komunikačných riešení môže pre svojich zákazníkov vyberať tie najlepšie produkty, ktoré sa na celosvetovom trhu objavia. Spoločnosť Alternetivo sa zameriava na distribúciu, technickú podporu a konzultácie v oblasti dátových technológií pre podnikové siete i siete telekomunikačných operátorov.

Súčasný tým spoločnosti Alternetivo je zložený zo špičkových odborníkov, ktorí majú všetky znalosti o dostupných zariadeniach a štandardoch, skúsenosti z celej rady projektov a odborné certifikáty výrobcov. Kvalitu iste dokumentuje aj skutočnosť, že Alternetivo poskytuje celú radu školení, z ktorých väčšina je oficiálnym školením výrobcov.

Pre svojich zákazníkov poskytuje Alternetivo i konzultačné služby, ktoré sú flexibilne realizované podľa konkrétnych potrieb zákazníka - od návrhu koncepcie rozvoja siete, cez štúdie a projektové dokumentácie až po odborné oponentúry projektov tretích strán.

Široké spektrum ponúkaných produktov tvorí kompletné riešenie komunikačnej infraštruktúry pre podniky a telekomunikačných operátorov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá