21.9.2012 0 Comments

HANDLINK – Chytré riešenia pre hotely a Wi-Fi hotspoty

Firma Handlink sa špecializuje na produkty pre ľahkú implementáciu a prevádzku tzv. Wi-Fi hotspotov, t.j. miest, kde je zdarma alebo za poplatok k dispozícii pripojenie k internetu cez populárne bezdrôtové Wi-Fi. Hlavnými užívateľmi sú typicky:
  • reštaurácie, kaviarne
  • hotely, ubytovne
  • malé firmy
  • lekárske praxe (čakárne)
  • úrady

Hlavní dôraz je kladený na ľahkú prevádzku a obsluhu bez nutnosti zásahu IT personálu. Produkty Handlink ponúkajú vysoký výkon, unikátne vlastnosti, moderný design a cenovú dostupnosť.

Hotelové riešenie
Mnoho hotelov požaduje pri inštalácii systému pre pripojení k internetu (ako Wi-Fi, tak drôtového) napojenie na hotelový PMS systém (napr. Micros Fidelio). Handlink ponúka škálovateľné riešenie, ktoré možno univerzálne dodať k akémukoľvek riešeniu konektivity, nezávisle na výrobcovi. Okrem toho má k dispozícii taktiež vlastné prístupové body do zásuviek riadené centrálnym SW kontrolérom.

Alternetivo
Spoločnosť Alternetivo bola založená v roku 1996. Už od samého začiatku boli všetky aktivity spoločnosti založené na vysokej odbornosti a hlbokej znalosti moderných komunikačných technológií. Ako na producentoch nezávislý dodávateľ komunikačných riešení môže pre svojich zákazníkov vyberať tie najlepšie produkty, ktoré sa na celosvetovom trhu objavia. Spoločnosť Alternetivo sa zameriava na distribúciu, technickú podporu a konzultácie v oblasti dátových technológií pre podnikové siete i siete telekomunikačných operátorov.

Súčasný tým spoločnosti Alternetivo je zložený zo špičkových odborníkov, ktorí majú všetky znalosti o dostupných zariadeniach a štandardoch, skúsenosti z celej rady projektov a odborné certifikáty výrobcov. Kvalitu iste dokumentuje aj skutočnosť, že Alternetivo poskytuje celú radu školení, z ktorých väčšina je oficiálnym školením výrobcov.

Pre svojich zákazníkov poskytuje Alternetivo i konzultačné služby, ktoré sú flexibilne realizované podľa konkrétnych potrieb zákazníka - od návrhu koncepcie rozvoja siete, cez štúdie a projektové dokumentácie až po odborné oponentúry projektov tretích strán.

Široké spektrum ponúkaných produktov tvorí kompletné riešenie komunikačnej infraštruktúry pre podniky a telekomunikačných operátorov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá