21.9.2012 0 Comments

HANDLINK – Chytré riešenia pre hotely a Wi-Fi hotspoty

Firma Handlink sa špecializuje na produkty pre ľahkú implementáciu a prevádzku tzv. Wi-Fi hotspotov, t.j. miest, kde je zdarma alebo za poplatok k dispozícii pripojenie k internetu cez populárne bezdrôtové Wi-Fi. Hlavnými užívateľmi sú typicky:
  • reštaurácie, kaviarne
  • hotely, ubytovne
  • malé firmy
  • lekárske praxe (čakárne)
  • úrady

Hlavní dôraz je kladený na ľahkú prevádzku a obsluhu bez nutnosti zásahu IT personálu. Produkty Handlink ponúkajú vysoký výkon, unikátne vlastnosti, moderný design a cenovú dostupnosť.

Hotelové riešenie
Mnoho hotelov požaduje pri inštalácii systému pre pripojení k internetu (ako Wi-Fi, tak drôtového) napojenie na hotelový PMS systém (napr. Micros Fidelio). Handlink ponúka škálovateľné riešenie, ktoré možno univerzálne dodať k akémukoľvek riešeniu konektivity, nezávisle na výrobcovi. Okrem toho má k dispozícii taktiež vlastné prístupové body do zásuviek riadené centrálnym SW kontrolérom.

Alternetivo
Spoločnosť Alternetivo bola založená v roku 1996. Už od samého začiatku boli všetky aktivity spoločnosti založené na vysokej odbornosti a hlbokej znalosti moderných komunikačných technológií. Ako na producentoch nezávislý dodávateľ komunikačných riešení môže pre svojich zákazníkov vyberať tie najlepšie produkty, ktoré sa na celosvetovom trhu objavia. Spoločnosť Alternetivo sa zameriava na distribúciu, technickú podporu a konzultácie v oblasti dátových technológií pre podnikové siete i siete telekomunikačných operátorov.

Súčasný tým spoločnosti Alternetivo je zložený zo špičkových odborníkov, ktorí majú všetky znalosti o dostupných zariadeniach a štandardoch, skúsenosti z celej rady projektov a odborné certifikáty výrobcov. Kvalitu iste dokumentuje aj skutočnosť, že Alternetivo poskytuje celú radu školení, z ktorých väčšina je oficiálnym školením výrobcov.

Pre svojich zákazníkov poskytuje Alternetivo i konzultačné služby, ktoré sú flexibilne realizované podľa konkrétnych potrieb zákazníka - od návrhu koncepcie rozvoja siete, cez štúdie a projektové dokumentácie až po odborné oponentúry projektov tretích strán.

Široké spektrum ponúkaných produktov tvorí kompletné riešenie komunikačnej infraštruktúry pre podniky a telekomunikačných operátorov.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá