26.6.2015 0 Comments

Gratex v Keni: Pomáhame biznisu rásť ešte rýchlejšie

Slovenská IT spoločnosť Gratex International v spolupráci s významnou austrálskou konzultačnou spoločnosťou LMI Group uskutočnila 23. júna 2015 v Nairobi pracovný seminár pre kenských lídrov v oblasti poisťovníctva pod záštitou slovenskej rozvojovej pomoci pre Keňu v rámci projektu Slovak Aid a spoločnosti Intherin.

Hlavným cieľom tohto seminára bolo podeliť sa o európske a austrálske skúsenosti v oblasti poisťovníctva so špecifickým zameraním na využitie nových technológií a dát pri zlepšovaní služieb v tomto odvetví.

Gratex International patrí s viac ako 20 rokmi skúseností vo vývoji a implementácii špecializovaných IT riešení pre poisťovníctvo medzi lídrov v tejto oblasti s množstvom realizovaných projektov na Slovensku, v Európe, Ázii, v Austrálii a na Novom Zélande.

„Keňa v tomto roku patrí medzi tri najrýchlejšie ekonomiky sveta a jej poisťovníctvo by malo zohrávať významnú rolu pri podpore veľkých aj menších obchodných spoločností na ich ceste k ďalšiemu rastu. Sme radi, že môžeme prispieť svojimi skúsenosťami k ďalším úspechom keňskej ekonomiky," uviedol jeden z účastníkov seminára, výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International Peter Dovhun.

„Predstavitelia poisťovacieho priemyslu v Keni aktívne hľadajú medzinárodné skúsenosti a rady. Som rád, že LMI Group mohla popri skúsenostiach spoločnosti Gratex International v oblasti technológii ukázať nástroje na vzdelávanie zákazníkov a podporu predaja poistenia, ktoré vo veľkej miere pomáhajú jednak biznisu poisťovní a maklérov, no hlavne chránia ich klientov," doplnil profesor Allan Manning, výkonný riaditeľ LMI Group.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá