26.6.2015 0 Comments

Gratex v Keni: Pomáhame biznisu rásť ešte rýchlejšie

Slovenská IT spoločnosť Gratex International v spolupráci s významnou austrálskou konzultačnou spoločnosťou LMI Group uskutočnila 23. júna 2015 v Nairobi pracovný seminár pre kenských lídrov v oblasti poisťovníctva pod záštitou slovenskej rozvojovej pomoci pre Keňu v rámci projektu Slovak Aid a spoločnosti Intherin.

Hlavným cieľom tohto seminára bolo podeliť sa o európske a austrálske skúsenosti v oblasti poisťovníctva so špecifickým zameraním na využitie nových technológií a dát pri zlepšovaní služieb v tomto odvetví.

Gratex International patrí s viac ako 20 rokmi skúseností vo vývoji a implementácii špecializovaných IT riešení pre poisťovníctvo medzi lídrov v tejto oblasti s množstvom realizovaných projektov na Slovensku, v Európe, Ázii, v Austrálii a na Novom Zélande.

„Keňa v tomto roku patrí medzi tri najrýchlejšie ekonomiky sveta a jej poisťovníctvo by malo zohrávať významnú rolu pri podpore veľkých aj menších obchodných spoločností na ich ceste k ďalšiemu rastu. Sme radi, že môžeme prispieť svojimi skúsenosťami k ďalším úspechom keňskej ekonomiky," uviedol jeden z účastníkov seminára, výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International Peter Dovhun.

„Predstavitelia poisťovacieho priemyslu v Keni aktívne hľadajú medzinárodné skúsenosti a rady. Som rád, že LMI Group mohla popri skúsenostiach spoločnosti Gratex International v oblasti technológii ukázať nástroje na vzdelávanie zákazníkov a podporu predaja poistenia, ktoré vo veľkej miere pomáhajú jednak biznisu poisťovní a maklérov, no hlavne chránia ich klientov," doplnil profesor Allan Manning, výkonný riaditeľ LMI Group.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá