26.6.2015 0 Comments

Gratex v Keni: Pomáhame biznisu rásť ešte rýchlejšie

Slovenská IT spoločnosť Gratex International v spolupráci s významnou austrálskou konzultačnou spoločnosťou LMI Group uskutočnila 23. júna 2015 v Nairobi pracovný seminár pre kenských lídrov v oblasti poisťovníctva pod záštitou slovenskej rozvojovej pomoci pre Keňu v rámci projektu Slovak Aid a spoločnosti Intherin.

Hlavným cieľom tohto seminára bolo podeliť sa o európske a austrálske skúsenosti v oblasti poisťovníctva so špecifickým zameraním na využitie nových technológií a dát pri zlepšovaní služieb v tomto odvetví.

Gratex International patrí s viac ako 20 rokmi skúseností vo vývoji a implementácii špecializovaných IT riešení pre poisťovníctvo medzi lídrov v tejto oblasti s množstvom realizovaných projektov na Slovensku, v Európe, Ázii, v Austrálii a na Novom Zélande.

„Keňa v tomto roku patrí medzi tri najrýchlejšie ekonomiky sveta a jej poisťovníctvo by malo zohrávať významnú rolu pri podpore veľkých aj menších obchodných spoločností na ich ceste k ďalšiemu rastu. Sme radi, že môžeme prispieť svojimi skúsenosťami k ďalším úspechom keňskej ekonomiky," uviedol jeden z účastníkov seminára, výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International Peter Dovhun.

„Predstavitelia poisťovacieho priemyslu v Keni aktívne hľadajú medzinárodné skúsenosti a rady. Som rád, že LMI Group mohla popri skúsenostiach spoločnosti Gratex International v oblasti technológii ukázať nástroje na vzdelávanie zákazníkov a podporu predaja poistenia, ktoré vo veľkej miere pomáhajú jednak biznisu poisťovní a maklérov, no hlavne chránia ich klientov," doplnil profesor Allan Manning, výkonný riaditeľ LMI Group.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá