4.12.2012 0 Comments

Gratex International dosiahol ďalší veľký úspech na austrálskom trhu

Austrálska poisťovňa PetSure, líder v poskytovaní zdravotných poistných produktov pre domácich miláčikov s viac ako 90 % podielom na tomto trhu, presunula v novembri tohto roka v priebehu 48 hodín všetky svoje operácie a informačné systémy na jednu integrovanú systémovú platformu UPM (Underwriting Process Management), vytvorenú spoločnosťou Gratex International.

Úspech migrácie našich systémov a operácií na nový systém je o to významnejší, že sme migrovali kompletné transakčné dáta za 10 rokov našej činnosti na úplne novú platformu a fungujeme plynule ďalej. Je to zďaleka najúspešnejšia migrácia a implementácia projektu, na akej som sa kedy zúčastnil," povedal Gavin Kleinhans, generálny riaditeľ PetSure.

Nový systém priniesol zásadné zlepšenie vo fungovaní poisťovne a podľa vyjadrení jej predstaviteľov sú s ním mimoriadne spokojní aj zamestnanci PetSure. „Tento nový systém bude mať výrazný vplyv na produktivitu a kvalitu služieb našej spoločnosti. Umožní nám tiež ľahko sa vyrovnať s budúcim rastom, uvádzaním nových produktov na trh a požiadavkami na kontrolu, vrátane kontroly finančných ukazovateľov," povedal riaditeľ PetSure Gavin Kleinhans.

V časoch, keď množstvo IT projektov zlyháva pre nedostatočné prijatie nových riešení zamestnancami a vyčerpané firemné rozpočty, našla poisťovňa PetSure v Gratexe správneho partnera. Ako dodal riaditeľ PetSure Gavin Kleinhans: „Veľmi oceňujeme flexibilitu a ochotu tímu Gratexu, ktorému sa podarilo uskutočniť projekt načas a bez navyšovania rozpočtu".

Úspechy, dosiahnuté na austrálskom trhu, sú potvrdením správnosti nášho rozhodnutia diverzifikovať aktivity Gratexu do zahraničia a sústrediť sa na regióny s vysokým potenciálom ďalšieho rastu," uviedol v súvislosti s projektom pre PetSure výkonný riaditeľ spoločnosti Gratex International Štefan Dobák.

Úspešná implementácia systému UPM v poisťovni PetSure je už druhým významným úspechom Gratexu na austrálskom kontinente v roku 2012. Gratex International AUST Pty Ltd. (Gratex Australia), dcérska spoločnosť slovenskej spoločnosti Gratex International, a.s. Bratislava, sa v lete tohto roka stala finalistom najprestížnejšieho ocenenia v poisťovníctve na austrálskom kontinente - Ceny austrálskeho poisťovníctva 2012 v kategórii Poskytovateľ služieb pre poisťovníctvo. Líder na austrálskom trhu dopravného poistenia, spoločnosť Global Transport & Automotive Insurance (Global Transport), nominovala do súťaže Gratex Australia za úspešnú implementáciu poistného systému UPM (Underwriting Process Management), určeného pre jej aktivity v Austrálii.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá