Image
5.8.2015 0 Comments

GoFish Cam akčná kamera na filmovanie pod vodou

Ponorné akčné kamery nie sú na trhu novinkou. Na KickStarteri sa však objavila novinka s výstižným názvom GoFish Cam. Zariadenie sa dá umiestniť na rybársky vlasec, zachytáva stabilizovaný obraz do vzdialenosti 100m a disponuje nočným videním.

GoFish kamera natáča 1080p HD farebné video. Vodeodolný obal udržuje elektroniku v bezpečí až do hĺbky 150 m. K dispozícii je bezdrôtový prenos dát, takže zábery môžete zobraziť, upraviť a zdieľať na svojom smartfóne.

gofish3.jpg

Zariadenie disponuje vstavaným mikrofónom a Micro SD kartou s kapacitou 32 GB. Batéria má výdrž 4 hodiny a je nabíjateľná cez mini - USB port.

Straty (resp. potopenia) sa podľa autorov netreba obávať, keďže ak by sa stalo, že vlasec praskne, kamera sa pomaly vynorí sama na hladinu (jedine ak by vam ju zhltla väčšia ryba, tak sa už asi nevynorí ).

gofish2.jpg

Momentálne vyzbierali na tento projekt 20 000 dolárov. Celková požadovaná suma je 55 000 dolárov. Ak uspejú, GoFish sa bude predávať za 179 dolárov. Momentálne prijímajú rezervácie na prístroj za 115 dolárov.

GoFish Cam akčná kamera na filmovanie pod vodou


Zdroj: ephoto.sk


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá