14.3.2016 0 Comments

Globálna expanzia spoločnosti Sygic umožňuje vodičom využívať GPS navigáciu v novovznikajúcich destináciách

Sygic, globálny líder v najpokrokovejších GPS navigačných aplikáciách, dnes pridal do svojho portfólia 88 nových máp. Offline GPS navigačná aplikácia s najväčším počtom inštalácií na svete od spoločnosti Sygic zdvojnásobila svoje celosvetové pokrytie aj cestovateľskými destináciami v Latinskej Amerike, Ázii a Afrike. Aplikácia Sygic GPS Navigation je odteraz dostupná používateľom v každom štáte uznanom OSN, čím pokročila vo svojom poslaní sprevádzať každú osobu na svete.

Pridaním nových máp, napr. Japonska a Číny vytvorila spoločnosť Sygic skutočne globálnu ponuku a poskytuje pokročilé navigačné riešenia pre viac ako 125 miliónov jedinečných používateľov na celom svete.

GPS mapy sú dostupné offline a vodičov aj chodcov navigujú novými miestami priamo cez smartfón bez toho, aby potrebovali internet alebo mobilné dátové pripojenie. Online služby v reálnom čase poskytujú používateľom aktuálne dopravné informácie a informácie o polohách rýchlostných radarov.

GPS navigačné mapy spoločnosti Sygic poskytujú:

  • hlasovú navigáciu s podrobnými pokynmi,
  • informácie o obmedzeniach rýchlosti a upozornenia na rýchlostné radary,
  • informácie o hlavných bodoch záujmu – vrátane hľadania najlepších parkovacích miest.

Nové mapy sa dajú kúpiť podľa geografickej oblasti od 19,99 EUR za doživotnú licenciu.

Novovznikajúce ekonomiky získavajú v rámci medzinárodného cestovného ruchu rýchlo na obľube ako lukratívne cestovateľské destinácie. Svetová organizácia cestovného ruchu OSN predpokladá, že do roku 2020 tieto rozvíjajúce sa destinácie predbehnú vyspelé hospodárstva v počte medzinárodných príletov. Odhaduje sa, že krajiny v Latinskej Amerike, Afrike a ázijsko-tichomorskej oblasti budú hostiť 55 % návštevníkov v rámci medzinárodného cestovného ruchu a ich podiel na trhu bude naďalej rásť.

Cestovatelia, ktorí sa v týchto nových destináciách rozhodnú pre auto, potrebujú spoľahlivý nástroj, ktorý im na základe príslušných informácií umožní cestovať bezpečne. Pre týchto jednotlivcov predstavuje navigačná aplikácia Sygic s aktuálnymi cestovnými informáciami, trasami a bezplatnými aktualizáciami máp kompletnú ponuku pod jednou strechou.

Nezávislé cestovanie v nových destináciách nebolo nikdy ľahšie, pretože vodiči sa môžu spoľahnúť na inteligentné technológie vrátane vypracovanej offline navigácie, online aktualizácií a rôznych cestovateľských nástrojov. Nepretržitý vývoj spoločnosti Sygic je odrazom rastúcich spotrebiteľských trendov a aj vďaka nemu gigant v oblasti GPS technológií zostáva vo vedení.

„Sprístupnením týchto nových máp v aplikácii Sygic spúšťame novú vlnu cestovateľského bádania – maximálne zvyšujeme bezpečnosť a pohodlnosť a spájame svet,” hovorí zakladateľ a CEO spoločnosti Sygic Michal Štencl.

Sygic je lídrom v odvetví s viac ako desaťročnými skúsenosťami a rýchlo sa rozrastajúcou zákazníckou základňou – vďaka ktorým má offline GPS navigačnú aplikáciu s najväčším počtom inštalácií na svete. Spoločnosť vyvinula viaceré pokrokové technológie, ako napríklad funkciu Head-Up Display, ktorá zobrazuje navigačné informácie na čelnom skle osobných a nákladných vozidiel. Zážitok z cestovania sa ešte umocňuje integráciou obľúbených cestovateľských nástrojov, ako napríklad TripAdvisor, Booking.com a Yelp, v ktorých môžu používatelia vyhľadávať recenzie a odporúčania na najzaujímavejšie turistické destinácie a aktivity.

„Dnešní cestovatelia si môžu vyberať z množstva destinácií dostupných autom na celom svete – od diaľníc na pobreží Latinskej Ameriky až po úseky na otvorených afrických pláňach či Garden Route. Sygic im ponúka pohodlie osobnej GPS navigačnej aplikácie a slobodu nazrieť do odľahlých zákutí alebo si užívať jazdu na otvorených cestách,” dodáva Štencl.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá