24.1.2013 0 Comments

Gigaset uvádza prvý bezšnúrový telefón s dotykovým displejom aj s klasickou klávesnicou

Gigaset predstavil svoj model S820, prvý bezšnúrový telefón spájajúci celoplošný dotykový displej s klasickou klávesnicou v jedinom zariadení. Prispôsobiteľnosť telefónu a jeho funkcie správy hovorov zrejme určia nové štandardy vo svete bezšnúrového telefonovania.

Odporový 2,4-palcový celoplošný dotykový displej umožní používateľom telefónu Gigaset S820 priamy prístup k najdôležitejším funkciám, napr. zoznamu hovorov alebo telefónnemu zoznamu s kontaktmi. Dotykové funkcie priamo sprístupnia šesť nastavení a možností použitia, bez nutnosti prechádzať menu telefónu. Používatelia si môžu prístupné funkcie priamo vyberať, a prispôsobiť tak telefón vlastným potrebám a prioritám. Model S820 má tiež pevnú klávesnicu na rýchle vytáčanie čísel alebo na tónovú predvoľbu.

Správa hovorov
Telefón Gigaset S820 okrem toho ponúka nové funkcie správy hovorov, ktoré používateľom umožňujú individuálne meniť telefonickú dostupnosť doma v konkrétnych časoch a pre vybrané kontakty v telefónnom zozname. Táto funkcia zablokuje anonymné alebo neželané hovory v používateľom zadefinovaných časoch cez deň alebo v noci. Ponuka funkcií volania tiež obsahuje časovo ovládané vypnutie zvonenia, automatické presmerovanie prichádzajúcich alebo zmeškaných hovorov a upozornenie na zmeškané hovory pomocou SMS správy.

Funkcia Gigaset Quick Sync umožňuje používateľom synchronizovať obrazové a hudobné súbory, rovnako ako aj kontakty v aplikácii Outlook medzi telefónom Gigaset S820 a počítačom. Interný telefónny zoznam má kapacitu 500 záznamov, pričom pod každý z nich možno uložiť až štyri rôzne telefónne čísla vo formáte vCard. Ku každému záznamu možno priradiť špeciálny tón zvonenia a obrázok.

Gigaset S820 umožňuje až 20 hodín hovoru a dokonca 250 hodín v pohotovostnom režime. „Nová funkcia správy hovorov ponúka spotrebiteľom inovatívny a flexibilný spôsob, ako byť doma dostupný. Model S820 stelesňuje inovatívnu silu značky Gigaset a ponúka našim zákazníkom jasnú pridanú hodnotu v podobe vyššej úrovne pohodlia a prispôsobiteľnosti," hovorí Daniel Šarišský, obchodný zástupca spoločnosti Gigaset pre Slovenskú republiku.

Ekologickosť
Model S820 je vybavený funkciami typickými pre zariadenia značky Gigaset: režimami ECO a ECO Plus. Režim ECO sa jednoducho aktivuje a zníži vysielací výkon základňovej stanice o 80 %. Keď je aktivovaný režim ECO Plus, zariadenie v pohotovostnom režime nevysiela vôbec žiadne žiarenie.

Telefón Gigaset S820 je dostupný u vybraných predajcov (Telefonia, Spelex, AGEM Computers, MIKROHUKO, Intec Plus, Victor Business Data, alebo sieť predajní DigiTel HS Slovakia) pri odporúčanej maloobchodnej cene 119,95 Eur s DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá