24.1.2013 0 Comments

Gigaset uvádza prvý bezšnúrový telefón s dotykovým displejom aj s klasickou klávesnicou

Gigaset predstavil svoj model S820, prvý bezšnúrový telefón spájajúci celoplošný dotykový displej s klasickou klávesnicou v jedinom zariadení. Prispôsobiteľnosť telefónu a jeho funkcie správy hovorov zrejme určia nové štandardy vo svete bezšnúrového telefonovania.

Odporový 2,4-palcový celoplošný dotykový displej umožní používateľom telefónu Gigaset S820 priamy prístup k najdôležitejším funkciám, napr. zoznamu hovorov alebo telefónnemu zoznamu s kontaktmi. Dotykové funkcie priamo sprístupnia šesť nastavení a možností použitia, bez nutnosti prechádzať menu telefónu. Používatelia si môžu prístupné funkcie priamo vyberať, a prispôsobiť tak telefón vlastným potrebám a prioritám. Model S820 má tiež pevnú klávesnicu na rýchle vytáčanie čísel alebo na tónovú predvoľbu.

Správa hovorov
Telefón Gigaset S820 okrem toho ponúka nové funkcie správy hovorov, ktoré používateľom umožňujú individuálne meniť telefonickú dostupnosť doma v konkrétnych časoch a pre vybrané kontakty v telefónnom zozname. Táto funkcia zablokuje anonymné alebo neželané hovory v používateľom zadefinovaných časoch cez deň alebo v noci. Ponuka funkcií volania tiež obsahuje časovo ovládané vypnutie zvonenia, automatické presmerovanie prichádzajúcich alebo zmeškaných hovorov a upozornenie na zmeškané hovory pomocou SMS správy.

Funkcia Gigaset Quick Sync umožňuje používateľom synchronizovať obrazové a hudobné súbory, rovnako ako aj kontakty v aplikácii Outlook medzi telefónom Gigaset S820 a počítačom. Interný telefónny zoznam má kapacitu 500 záznamov, pričom pod každý z nich možno uložiť až štyri rôzne telefónne čísla vo formáte vCard. Ku každému záznamu možno priradiť špeciálny tón zvonenia a obrázok.

Gigaset S820 umožňuje až 20 hodín hovoru a dokonca 250 hodín v pohotovostnom režime. „Nová funkcia správy hovorov ponúka spotrebiteľom inovatívny a flexibilný spôsob, ako byť doma dostupný. Model S820 stelesňuje inovatívnu silu značky Gigaset a ponúka našim zákazníkom jasnú pridanú hodnotu v podobe vyššej úrovne pohodlia a prispôsobiteľnosti," hovorí Daniel Šarišský, obchodný zástupca spoločnosti Gigaset pre Slovenskú republiku.

Ekologickosť
Model S820 je vybavený funkciami typickými pre zariadenia značky Gigaset: režimami ECO a ECO Plus. Režim ECO sa jednoducho aktivuje a zníži vysielací výkon základňovej stanice o 80 %. Keď je aktivovaný režim ECO Plus, zariadenie v pohotovostnom režime nevysiela vôbec žiadne žiarenie.

Telefón Gigaset S820 je dostupný u vybraných predajcov (Telefonia, Spelex, AGEM Computers, MIKROHUKO, Intec Plus, Victor Business Data, alebo sieť predajní DigiTel HS Slovakia) pri odporúčanej maloobchodnej cene 119,95 Eur s DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá