15.5.2015 0 Comments

Generálni riaditelia spoločností Intel, Microsoft a Baidu sa zúčastnia konferencie Lenovo Tech World

SpoločnosťLenovo včera oznámila, že svetoví lídri odvetvia technológií - Brian Krzanich, CEO spoločnosti Intel, Satya Nadella, CEO spoločnosti Microsoft a Robin Li, predseda predstavenstva a CEO spoločnosti Baidu sa pripoja kYang Yuanqingovi, predsedovi predstavenstva a CEO spoločnosti Lenovo a budú medzi hlavnými rečníkmi na konferencii Lenovo Tech World, ktorá sa bude konať 28. mája v Pekingu.

Títo lídri v oblasti technológií sa podelia o svoje vízie prevratných príležitostí v oblasti počítačových technológií, odhalia inovatívne technológie, ktoré sú bližšie na obzore a budú diskutovať o úlohe, ktorú pri tvorbe robustného hardvérového a softvérového ekosystému zohrávajú partnerstvá.

Lenovo Tech World je prvé exkluzívne globálne technologické podujatie spoločnosti Lenovo, spájajúce tisíce fanúšikov, médiá, partnerov a dodávateľov z celého sveta, aby sa dozvedeli viac o pohľade spoločnosti na rozvíjajúce sa technológie, vrátane nositeľných doplnkov, smartfónov, tabletov, počítačov, serverov, softvéru a cloudových služieb. Na konferencii Tech World spoločnosť predstaví nové produktové inovácie, ktoré zmenia spôsob ako spotrebitelia dnes používajú svoje zariadenia a vyvolajú diskusiu  o budúcich prelomových konceptoch, ktoré ešte dramatickejšie zmenia spôsob života, práce a hier spotrebiteľov.

Inovácia je srdcom všetkého, čo robíme a v zákulisí prebieha mnoho výskumov a vývoja inovácií, čo naši fanúšikovia nikdy nevidia,” uviedol Yang Yuanqing, predseda a CEO, Lenovo. “Na konferencii Lenovo Tech World chceme našich hostí zaujať zasväteným pohľadom na to, kde sa Lenovo technológie nachádzajú dnes a kam smerujú v budúcnosti.”

Okrem letmého pohľadu na pripravovaný výskum a vývoj produktov spoločnosti Lenovo, konferencia Tech World tiež jasne opíše ako sa Lenovo mení, nakoľko za uplynulé desaťročie narástlo z počítačovej firmy s hodnotou 3 miliardy USD, ktorá kúpila počítačovú divíziu IBM, na lídra v oblasti technológií s hodnotou 39 miliárd USD, ktorý v minulom roku získal spoločnosť Motorola Mobility, ako aj serverový biznis x86 od IBM. Zatiaľ čo obe tieto akvizície zlepšili podiely spoločnosti Lenovo na trhoch, tak smartfónov ako aj serverov, na Tech World konferencii bude spoločnosť Lenovo viac diskutovať o tom, kam technológie ďalej posunú spoločnosť a jej spotrebiteľov.

Konferenciu Lenovo Tech World čiastočne sponzoruje Intel, jeden z dlhoročných technologických partnerov spoločnosti Lenovo, a mnohé z produktov, o ktorých sa na Tech World bude hovoriť, sú založené na najnovších technológiách Intel. Účastníci konferencie Tech World sa budú môcť dotknúť celej škály nových produktov, od našich tímov výskumu a vývoja sa dozvedia všetko o nových možnostiach a na vlastné oči uvidia, ako Lenovo pokračuje vo svojej transformácii zo svetovej jednotky medzi výrobcami počítačov na celosvetového lídra v oblasti technológií.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá