15.5.2015 0 Comments

Generálni riaditelia spoločností Intel, Microsoft a Baidu sa zúčastnia konferencie Lenovo Tech World

SpoločnosťLenovo včera oznámila, že svetoví lídri odvetvia technológií - Brian Krzanich, CEO spoločnosti Intel, Satya Nadella, CEO spoločnosti Microsoft a Robin Li, predseda predstavenstva a CEO spoločnosti Baidu sa pripoja kYang Yuanqingovi, predsedovi predstavenstva a CEO spoločnosti Lenovo a budú medzi hlavnými rečníkmi na konferencii Lenovo Tech World, ktorá sa bude konať 28. mája v Pekingu.

Títo lídri v oblasti technológií sa podelia o svoje vízie prevratných príležitostí v oblasti počítačových technológií, odhalia inovatívne technológie, ktoré sú bližšie na obzore a budú diskutovať o úlohe, ktorú pri tvorbe robustného hardvérového a softvérového ekosystému zohrávajú partnerstvá.

Lenovo Tech World je prvé exkluzívne globálne technologické podujatie spoločnosti Lenovo, spájajúce tisíce fanúšikov, médiá, partnerov a dodávateľov z celého sveta, aby sa dozvedeli viac o pohľade spoločnosti na rozvíjajúce sa technológie, vrátane nositeľných doplnkov, smartfónov, tabletov, počítačov, serverov, softvéru a cloudových služieb. Na konferencii Tech World spoločnosť predstaví nové produktové inovácie, ktoré zmenia spôsob ako spotrebitelia dnes používajú svoje zariadenia a vyvolajú diskusiu  o budúcich prelomových konceptoch, ktoré ešte dramatickejšie zmenia spôsob života, práce a hier spotrebiteľov.

Inovácia je srdcom všetkého, čo robíme a v zákulisí prebieha mnoho výskumov a vývoja inovácií, čo naši fanúšikovia nikdy nevidia,” uviedol Yang Yuanqing, predseda a CEO, Lenovo. “Na konferencii Lenovo Tech World chceme našich hostí zaujať zasväteným pohľadom na to, kde sa Lenovo technológie nachádzajú dnes a kam smerujú v budúcnosti.”

Okrem letmého pohľadu na pripravovaný výskum a vývoj produktov spoločnosti Lenovo, konferencia Tech World tiež jasne opíše ako sa Lenovo mení, nakoľko za uplynulé desaťročie narástlo z počítačovej firmy s hodnotou 3 miliardy USD, ktorá kúpila počítačovú divíziu IBM, na lídra v oblasti technológií s hodnotou 39 miliárd USD, ktorý v minulom roku získal spoločnosť Motorola Mobility, ako aj serverový biznis x86 od IBM. Zatiaľ čo obe tieto akvizície zlepšili podiely spoločnosti Lenovo na trhoch, tak smartfónov ako aj serverov, na Tech World konferencii bude spoločnosť Lenovo viac diskutovať o tom, kam technológie ďalej posunú spoločnosť a jej spotrebiteľov.

Konferenciu Lenovo Tech World čiastočne sponzoruje Intel, jeden z dlhoročných technologických partnerov spoločnosti Lenovo, a mnohé z produktov, o ktorých sa na Tech World bude hovoriť, sú založené na najnovších technológiách Intel. Účastníci konferencie Tech World sa budú môcť dotknúť celej škály nových produktov, od našich tímov výskumu a vývoja sa dozvedia všetko o nových možnostiach a na vlastné oči uvidia, ako Lenovo pokračuje vo svojej transformácii zo svetovej jednotky medzi výrobcami počítačov na celosvetového lídra v oblasti technológií.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá