20.11.2012 0 Comments

GTS vybuduje na Cisco technológiách supermodernú stredoeurópsku sieť, prvú v Európe

Spoločnosť S&T Slovakia, VAR partner (Value Added Reseller) spoločnosti SAP, dosiahla najvyššiu úroveň partnerstva a stala sa SAP GOLD PARTNER. S&T Slovakia sa tak ako prvá lokálna firma v Slovenskej republike zaradila do elitného klubu zlatých partnerov SAP, globálneho lídra v oblasti podnikových informačných technológií.

„Veľmi nás teší, že dlhoročná spolupráca nášho tímu so spoločnosťou SAP vyústila do získania statusu GOLD PARTNER. Dosiahnutie najvyššej úrovne partnerstva len potvrdzuje, že dokážeme potenciál SAP riešení plnohodnotne prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Neponúkame tak len implementáciu softvéru, ale ponúkame aj spôsob, ako pomocou riešení na báze SAP, vyťažiť z podniku presne tie dáta a informácie, ktoré pomáhajú našim zákazníkom prijímať správne rozhodnutia. Zároveň však vnímame tento status ako silný záväzok do budúcnosti," skonštatoval Peter Dovhun, Country Manager S&T Slovakia.

Získanie štatútu SAP GOLD PARTNER si vyžaduje splnenie viacerých náročných kritérií, pričom najdôležitejším ukazovateľom je počet predaných nových licencií SAP. Dosiahnutie úrovne GOLD predstavuje pre spoločnosť aj dôležitý benefit z pohľadu garancie vysokej úrovne jej profesionality vo vzťahu k zákazníkom.

„Veľmi nás teší, že lokálny partner SAP, spoločnosť S&T Slovakia, zaznamenala vynikajúci úspech a získala status SAP GOLD PARTNER. Je to výsledok našej dlhodobej úspešnej spolupráce. Verím, že aj v budúcnosti budeme našim spoločným zákazníkom prinášať vysokú pridanú hodnotu v podobe inovatívnych riešení SAP," povedal pri tejto príležitosti Roman Knap, generálny riaditeľ SAP Slovensko.

V roku 2013 dosiahne S&T Slovakia 20 rokov svojho úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Za ten čas sa podieľala na množstve strategických projektov a realizovala desiatky úspešných implementácií riešení SAP. Medzi jej zákazníkov patria najvýznamnejšie slovenské spoločnosti v oblasti priemyslu, sieťových odvetví, finančného a verejného sektora.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá