20.11.2012 0 Comments

GTS vybuduje na Cisco technológiách supermodernú stredoeurópsku sieť, prvú v Európe

Spoločnosť S&T Slovakia, VAR partner (Value Added Reseller) spoločnosti SAP, dosiahla najvyššiu úroveň partnerstva a stala sa SAP GOLD PARTNER. S&T Slovakia sa tak ako prvá lokálna firma v Slovenskej republike zaradila do elitného klubu zlatých partnerov SAP, globálneho lídra v oblasti podnikových informačných technológií.

„Veľmi nás teší, že dlhoročná spolupráca nášho tímu so spoločnosťou SAP vyústila do získania statusu GOLD PARTNER. Dosiahnutie najvyššej úrovne partnerstva len potvrdzuje, že dokážeme potenciál SAP riešení plnohodnotne prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Neponúkame tak len implementáciu softvéru, ale ponúkame aj spôsob, ako pomocou riešení na báze SAP, vyťažiť z podniku presne tie dáta a informácie, ktoré pomáhajú našim zákazníkom prijímať správne rozhodnutia. Zároveň však vnímame tento status ako silný záväzok do budúcnosti," skonštatoval Peter Dovhun, Country Manager S&T Slovakia.

Získanie štatútu SAP GOLD PARTNER si vyžaduje splnenie viacerých náročných kritérií, pričom najdôležitejším ukazovateľom je počet predaných nových licencií SAP. Dosiahnutie úrovne GOLD predstavuje pre spoločnosť aj dôležitý benefit z pohľadu garancie vysokej úrovne jej profesionality vo vzťahu k zákazníkom.

„Veľmi nás teší, že lokálny partner SAP, spoločnosť S&T Slovakia, zaznamenala vynikajúci úspech a získala status SAP GOLD PARTNER. Je to výsledok našej dlhodobej úspešnej spolupráce. Verím, že aj v budúcnosti budeme našim spoločným zákazníkom prinášať vysokú pridanú hodnotu v podobe inovatívnych riešení SAP," povedal pri tejto príležitosti Roman Knap, generálny riaditeľ SAP Slovensko.

V roku 2013 dosiahne S&T Slovakia 20 rokov svojho úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Za ten čas sa podieľala na množstve strategických projektov a realizovala desiatky úspešných implementácií riešení SAP. Medzi jej zákazníkov patria najvýznamnejšie slovenské spoločnosti v oblasti priemyslu, sieťových odvetví, finančného a verejného sektora.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá