20.11.2012 0 Comments

GTS vybuduje na Cisco technológiách supermodernú stredoeurópsku sieť, prvú v Európe

Spoločnosť S&T Slovakia, VAR partner (Value Added Reseller) spoločnosti SAP, dosiahla najvyššiu úroveň partnerstva a stala sa SAP GOLD PARTNER. S&T Slovakia sa tak ako prvá lokálna firma v Slovenskej republike zaradila do elitného klubu zlatých partnerov SAP, globálneho lídra v oblasti podnikových informačných technológií.

„Veľmi nás teší, že dlhoročná spolupráca nášho tímu so spoločnosťou SAP vyústila do získania statusu GOLD PARTNER. Dosiahnutie najvyššej úrovne partnerstva len potvrdzuje, že dokážeme potenciál SAP riešení plnohodnotne prispôsobiť potrebám našich zákazníkov. Neponúkame tak len implementáciu softvéru, ale ponúkame aj spôsob, ako pomocou riešení na báze SAP, vyťažiť z podniku presne tie dáta a informácie, ktoré pomáhajú našim zákazníkom prijímať správne rozhodnutia. Zároveň však vnímame tento status ako silný záväzok do budúcnosti," skonštatoval Peter Dovhun, Country Manager S&T Slovakia.

Získanie štatútu SAP GOLD PARTNER si vyžaduje splnenie viacerých náročných kritérií, pričom najdôležitejším ukazovateľom je počet predaných nových licencií SAP. Dosiahnutie úrovne GOLD predstavuje pre spoločnosť aj dôležitý benefit z pohľadu garancie vysokej úrovne jej profesionality vo vzťahu k zákazníkom.

„Veľmi nás teší, že lokálny partner SAP, spoločnosť S&T Slovakia, zaznamenala vynikajúci úspech a získala status SAP GOLD PARTNER. Je to výsledok našej dlhodobej úspešnej spolupráce. Verím, že aj v budúcnosti budeme našim spoločným zákazníkom prinášať vysokú pridanú hodnotu v podobe inovatívnych riešení SAP," povedal pri tejto príležitosti Roman Knap, generálny riaditeľ SAP Slovensko.

V roku 2013 dosiahne S&T Slovakia 20 rokov svojho úspešného pôsobenia na slovenskom trhu. Za ten čas sa podieľala na množstve strategických projektov a realizovala desiatky úspešných implementácií riešení SAP. Medzi jej zákazníkov patria najvýznamnejšie slovenské spoločnosti v oblasti priemyslu, sieťových odvetví, finančného a verejného sektora.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá