Image
15.2.2016 0 Comments

GFI Software uvádza GFI MailEssentials vo verzii 20

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, uviedla GFI MailEssentials 20, najnovšiu verziu svojho riešenia na zabezpečenie elektronickej pošty pre malé a stredne veľké podniky (SMB). Najnovšia verzia obsahuje rad vylepšení, ako napríklad viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť, podporu 64-bitového prostredia a podporu všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016.

„Elektronická pošta je nezastupiteľným nástrojom podnikovej komunikácie a hlavne v malých a stredných firmách môžu jej výpadky znamenať významné narušenie obchodnej činnosti,“ povedal Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Preto nestačí mať iba antivírus, ale komplexné viacvrstvové zabezpečenie na úrovni poštového servera, ktoré zaistí kontinuitu podnikovej e-mailovej komunikácie. Nová verzia osvedčeného nástroja GFI MailEssentials poskytuje ešte efektívnejšiu ochranu užívateľom a jednoduchšiu správu administrátorom.“

Medzi kľúčové inovácie GFI MailEssentials patrí:

  • Viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť. Výhodou viacvláknového riešenia je podpora podstatne rýchlejšej priepustnosti e-mailov s nižšou spotrebou zdrojov na viacjadrových serveroch.
  • Plná podpora x64-bit prostredia. Podpora 64-bitového prostredia umožňuje efektívnejšie spracovanie veľkého toku e-mailov. Najväčší prínos z prechodu budú mať back-end služby, ktoré spracovávajú ​​karanténu, reporty a triedenie správ.
  • Podpora vzdialenej Active Directory. Nástroj GFI MailEssentials teraz môže byť inštalovaný mimo doménu, ako IIS SMTP alebo EDGE servery, s možnosťou komunikácie s Active Directory, hoci nie je lokálne k dispozícii.
  • Podpora skenovania existujúcej databázy pre Exchange 2013 (a novšie) pomocou Exchange Web Services. Táto funkcia umožňuje užívateľom Microsoft Exchange 2013 (a novších verzií) využívať skenovanie databázy na vyhľadávanie malvéru pomocou Exchange Web Services (EWS).
  • Podpora všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016. GFI podporuje najnovšie technológie spoločnosti Microsoft a nástroj GFI MailEssentials  je preto dodávaný s plnou podporou pre Exchange 2016, Windows 10 (klient aj server), rovnako ako Office 2016.
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá