Image
15.2.2016 0 Comments

GFI Software uvádza GFI MailEssentials vo verzii 20

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, uviedla GFI MailEssentials 20, najnovšiu verziu svojho riešenia na zabezpečenie elektronickej pošty pre malé a stredne veľké podniky (SMB). Najnovšia verzia obsahuje rad vylepšení, ako napríklad viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť, podporu 64-bitového prostredia a podporu všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016.

„Elektronická pošta je nezastupiteľným nástrojom podnikovej komunikácie a hlavne v malých a stredných firmách môžu jej výpadky znamenať významné narušenie obchodnej činnosti,“ povedal Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Preto nestačí mať iba antivírus, ale komplexné viacvrstvové zabezpečenie na úrovni poštového servera, ktoré zaistí kontinuitu podnikovej e-mailovej komunikácie. Nová verzia osvedčeného nástroja GFI MailEssentials poskytuje ešte efektívnejšiu ochranu užívateľom a jednoduchšiu správu administrátorom.“

Medzi kľúčové inovácie GFI MailEssentials patrí:

  • Viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť. Výhodou viacvláknového riešenia je podpora podstatne rýchlejšej priepustnosti e-mailov s nižšou spotrebou zdrojov na viacjadrových serveroch.
  • Plná podpora x64-bit prostredia. Podpora 64-bitového prostredia umožňuje efektívnejšie spracovanie veľkého toku e-mailov. Najväčší prínos z prechodu budú mať back-end služby, ktoré spracovávajú ​​karanténu, reporty a triedenie správ.
  • Podpora vzdialenej Active Directory. Nástroj GFI MailEssentials teraz môže byť inštalovaný mimo doménu, ako IIS SMTP alebo EDGE servery, s možnosťou komunikácie s Active Directory, hoci nie je lokálne k dispozícii.
  • Podpora skenovania existujúcej databázy pre Exchange 2013 (a novšie) pomocou Exchange Web Services. Táto funkcia umožňuje užívateľom Microsoft Exchange 2013 (a novších verzií) využívať skenovanie databázy na vyhľadávanie malvéru pomocou Exchange Web Services (EWS).
  • Podpora všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016. GFI podporuje najnovšie technológie spoločnosti Microsoft a nástroj GFI MailEssentials  je preto dodávaný s plnou podporou pre Exchange 2016, Windows 10 (klient aj server), rovnako ako Office 2016.
Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá