Image
15.2.2016 0 Comments

GFI Software uvádza GFI MailEssentials vo verzii 20

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach, uviedla GFI MailEssentials 20, najnovšiu verziu svojho riešenia na zabezpečenie elektronickej pošty pre malé a stredne veľké podniky (SMB). Najnovšia verzia obsahuje rad vylepšení, ako napríklad viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť, podporu 64-bitového prostredia a podporu všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016.

„Elektronická pošta je nezastupiteľným nástrojom podnikovej komunikácie a hlavne v malých a stredných firmách môžu jej výpadky znamenať významné narušenie obchodnej činnosti,“ povedal Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Preto nestačí mať iba antivírus, ale komplexné viacvrstvové zabezpečenie na úrovni poštového servera, ktoré zaistí kontinuitu podnikovej e-mailovej komunikácie. Nová verzia osvedčeného nástroja GFI MailEssentials poskytuje ešte efektívnejšiu ochranu užívateľom a jednoduchšiu správu administrátorom.“

Medzi kľúčové inovácie GFI MailEssentials patrí:

  • Viacvláknový antispam na lepšiu e-mailovú priepustnosť. Výhodou viacvláknového riešenia je podpora podstatne rýchlejšej priepustnosti e-mailov s nižšou spotrebou zdrojov na viacjadrových serveroch.
  • Plná podpora x64-bit prostredia. Podpora 64-bitového prostredia umožňuje efektívnejšie spracovanie veľkého toku e-mailov. Najväčší prínos z prechodu budú mať back-end služby, ktoré spracovávajú ​​karanténu, reporty a triedenie správ.
  • Podpora vzdialenej Active Directory. Nástroj GFI MailEssentials teraz môže byť inštalovaný mimo doménu, ako IIS SMTP alebo EDGE servery, s možnosťou komunikácie s Active Directory, hoci nie je lokálne k dispozícii.
  • Podpora skenovania existujúcej databázy pre Exchange 2013 (a novšie) pomocou Exchange Web Services. Táto funkcia umožňuje užívateľom Microsoft Exchange 2013 (a novších verzií) využívať skenovanie databázy na vyhľadávanie malvéru pomocou Exchange Web Services (EWS).
  • Podpora všetkých aktuálnych platforiem Exchange 2016, Windows 10 a Office 2016. GFI podporuje najnovšie technológie spoločnosti Microsoft a nástroj GFI MailEssentials  je preto dodávaný s plnou podporou pre Exchange 2016, Windows 10 (klient aj server), rovnako ako Office 2016.
Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá