21.3.2014 0 Comments

GFI Software uvádza GFI Cloud s inovovaným monitorovaním výkonnosti

Spoločnosť GFI Software, popredný poskytovateľ infraštruktúry pre malé a stredne veľké podniky (SMB), oznámila inováciu funkcií na monitorovanie výkonnosti a ďalšie funkcionality v rámci GFI Cloud, IT platformy pre malé a stredne veľké spoločnosti, ktorá umožňuje IT administrátorom jednoducho spravovať a zabezpečovať servery, pracovné stanice, laptopy a mobilné zariadenia z jednotného a intuitívneho, webového užívateľského rozhrania.

Dnes na bedrách IT administrátorov leží celý rad zodpovedností, vrátane podpory podnikových sietí a koncových užívateľov. Asi najdôležitejšou úlohou je udržiavať maximálnu dostupnosť systémov a služieb. Preto teraz GFI Cloud prichádza s detailnejším pohľadom na výkonnosť serverov a pracovných staníc prostredníctvom monitorovania využitia CPU, pamäte a diskového výkonu. To im umožňuje identifikovať a riešiť výkonnosť podnikovej siete ešte predtým, než začne ovplyvňovať celkovú produktivitu.

Ďalšími novými funkciami sú výkonnejšie reportovacie nástroje, ktoré organizáciám poskytujú prehľad o všetkých softvérových riešeniach v rámci siete a monitorujú efektivitu podnikovej politiky využívania webového prístupu. Administrátori budú mať teraz prístup k reportom obsahujúcim upozornenia v prípade, že dôjde k porušovaniu pravidiel využívania webu zo strany koncových užívateľov.

Okrem toho teraz GFI Cloud obsahuje, s podporou oceňovaného riešenia GFI LanGuard 2014, možnosť automatizovaného patch managementu, ktorý dokáže aktualizovať softvér od viac ako 20 výrobcov tretích strán vrátane Adobe. Popri všetkých aktualizáciách Microsoftu a viac ako 50 aplikáciách tretích strán podporuje GFI Cloud aktualizácie 12 najzraniteľnejších aplikácií za rok 2013, čo z neho robí základný nástroj pre administrátorov, ktorí chcú udržať svoje siete zabezpečené a aktualizované.

Služby GFI Cloud dnes poskytujú SMB podnikom pokročilú antivírusovú a antimalvérovú ochranu, patch management, zabezpečenie webového prístupu, monitoring siete, zaistenie kontinuity služieb a správu IT infraštruktúry. Všetky tieto služby dávajú administrátorom možnosť monitorovať stabilitu svojich podnikových sietí a optimalizovať konfigurácie serverov a pracovných staníc s cieľom zlepšiť výkonnosť.

Akákoľvek z týchto služieb môže byť nasadená flexibilne a škálovateľne tak, aby najlepšie vyhovovala obchodným potrebám SMB podniku. GFI Cloud taktiež integruje systém pre vzdialený prístup TeamViewer, ktorý v rámci GFI Cloud automaticky umožňuje prístup k vzdialenému počítaču na jedno kliknutie, čo IT administrátorom dovoľuje vyriešiť problémy včas a rýchlo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá