21.3.2014 0 Comments

GFI Software uvádza GFI Cloud s inovovaným monitorovaním výkonnosti

Spoločnosť GFI Software, popredný poskytovateľ infraštruktúry pre malé a stredne veľké podniky (SMB), oznámila inováciu funkcií na monitorovanie výkonnosti a ďalšie funkcionality v rámci GFI Cloud, IT platformy pre malé a stredne veľké spoločnosti, ktorá umožňuje IT administrátorom jednoducho spravovať a zabezpečovať servery, pracovné stanice, laptopy a mobilné zariadenia z jednotného a intuitívneho, webového užívateľského rozhrania.

Dnes na bedrách IT administrátorov leží celý rad zodpovedností, vrátane podpory podnikových sietí a koncových užívateľov. Asi najdôležitejšou úlohou je udržiavať maximálnu dostupnosť systémov a služieb. Preto teraz GFI Cloud prichádza s detailnejším pohľadom na výkonnosť serverov a pracovných staníc prostredníctvom monitorovania využitia CPU, pamäte a diskového výkonu. To im umožňuje identifikovať a riešiť výkonnosť podnikovej siete ešte predtým, než začne ovplyvňovať celkovú produktivitu.

Ďalšími novými funkciami sú výkonnejšie reportovacie nástroje, ktoré organizáciám poskytujú prehľad o všetkých softvérových riešeniach v rámci siete a monitorujú efektivitu podnikovej politiky využívania webového prístupu. Administrátori budú mať teraz prístup k reportom obsahujúcim upozornenia v prípade, že dôjde k porušovaniu pravidiel využívania webu zo strany koncových užívateľov.

Okrem toho teraz GFI Cloud obsahuje, s podporou oceňovaného riešenia GFI LanGuard 2014, možnosť automatizovaného patch managementu, ktorý dokáže aktualizovať softvér od viac ako 20 výrobcov tretích strán vrátane Adobe. Popri všetkých aktualizáciách Microsoftu a viac ako 50 aplikáciách tretích strán podporuje GFI Cloud aktualizácie 12 najzraniteľnejších aplikácií za rok 2013, čo z neho robí základný nástroj pre administrátorov, ktorí chcú udržať svoje siete zabezpečené a aktualizované.

Služby GFI Cloud dnes poskytujú SMB podnikom pokročilú antivírusovú a antimalvérovú ochranu, patch management, zabezpečenie webového prístupu, monitoring siete, zaistenie kontinuity služieb a správu IT infraštruktúry. Všetky tieto služby dávajú administrátorom možnosť monitorovať stabilitu svojich podnikových sietí a optimalizovať konfigurácie serverov a pracovných staníc s cieľom zlepšiť výkonnosť.

Akákoľvek z týchto služieb môže byť nasadená flexibilne a škálovateľne tak, aby najlepšie vyhovovala obchodným potrebám SMB podniku. GFI Cloud taktiež integruje systém pre vzdialený prístup TeamViewer, ktorý v rámci GFI Cloud automaticky umožňuje prístup k vzdialenému počítaču na jedno kliknutie, čo IT administrátorom dovoľuje vyriešiť problémy včas a rýchlo.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá