30.1.2014 0 Comments

Fun rádio vstupuje do SmartTV

Fun rádio spustilo interaktívnu televíznu aplikáciu na platforme spoločnosti Antik Telecom. Divákom na celom Slovensku je bezplatne k dispozícii okrem klasického vysielania aj mnoho monotematických staníc a čoskoro pribudne aj videotéka.

Prvé slovenské súkromné rádio sprístupnilo svoju prvú televíznu aplikáciu, ktorého obsahom je online živé vysielanie Fun rádia a jeho 10 ďalších tematických internetových rádií. Aplikácia je automaticky dostupná všetkým majiteľom SmartTVBoxov spoločnosti ANTIK Telecom na celom Slovensku ako aj majiteľom set-top boxov Juice Mini v optickej sieti Antiku v 17 východoslovenských a stredoslovenských mestách.

„Veľmi nás teší, že Fun rádio dostalo možnosť byť súčasťou tohto projektu," hovorí PR manažérka Fun rádia Petra Lehká. „Vďaka televíznej aplikácii spoločnosti Antik, majú klienti SmartTV na výber medzi našimi 11 internetovými rádiami. Ponuku navyše pravidelne dopĺňame sezónnymi internetovými rádiami. Napríklad v decembri pribúda veľmi obľúbené Fun rádio Vianoce s ako inak - vianočnými skladbami a Fun rádio Silvester s vtipmi alebo v lete Fun rádio Leto s letnými hitmi," doplnila Lehká.

„Cielene hľadáme inovatívne firmy disponujúce kvalitným obsahom, ktorý môže zaujať slovenského diváka," vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, vedúci oddelenia IPTV v ANTIK Telecom. „Tešíme sa, že taká silná značka, akou Fun rádio bezpochyby je, súhlasila s poskytnutím kontentu do tohto projektu. Klienti získajú prístup k množstvu kvalitnej zábavy a to priamo v pohodlí obývačky a svojho televízneho prijímača."

Prostredníctvom Antiku si diváci môžu vychutnať LIVE vysielanie Fun rádia ako aj tematické stanice DANCE, 80s+90s, CZ&SK, PRE DETI, HIP HOP & R'n'B a mnohé ďalšie. V ďalšom kroku plánuje Fun rádio doplniť do aplikácie aj vlastné videoklipy.

TangoTV od Antiku predstavuje jednu z najpestrejších IPTV služieb na Slovensku. Okrem takmer 200 TV programov, 20-dňového archívu pätnástich TV staníc umožňuje nahrávanie ktorejkoľvek inej stanice, poskytuje mediálny prehrávač z USB a domácej siete, Bittorrent prehrávač, prístup na internet, YouTube, programového sprievodcu na 14 dní, predpoveď počasia, množstvo interaktívnych aplikácií so slovenským obsahom a mnohé ďalšie. Televíziu Antik poskytuje prostredníctvom vlastnej optickej siete ako aj cez bežný internet kdekoľvek na Slovensku cez svoje zariadenia pod názvom SmartTVBox.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá