30.1.2014 0 Comments

Fun rádio vstupuje do SmartTV

Fun rádio spustilo interaktívnu televíznu aplikáciu na platforme spoločnosti Antik Telecom. Divákom na celom Slovensku je bezplatne k dispozícii okrem klasického vysielania aj mnoho monotematických staníc a čoskoro pribudne aj videotéka.

Prvé slovenské súkromné rádio sprístupnilo svoju prvú televíznu aplikáciu, ktorého obsahom je online živé vysielanie Fun rádia a jeho 10 ďalších tematických internetových rádií. Aplikácia je automaticky dostupná všetkým majiteľom SmartTVBoxov spoločnosti ANTIK Telecom na celom Slovensku ako aj majiteľom set-top boxov Juice Mini v optickej sieti Antiku v 17 východoslovenských a stredoslovenských mestách.

„Veľmi nás teší, že Fun rádio dostalo možnosť byť súčasťou tohto projektu," hovorí PR manažérka Fun rádia Petra Lehká. „Vďaka televíznej aplikácii spoločnosti Antik, majú klienti SmartTV na výber medzi našimi 11 internetovými rádiami. Ponuku navyše pravidelne dopĺňame sezónnymi internetovými rádiami. Napríklad v decembri pribúda veľmi obľúbené Fun rádio Vianoce s ako inak - vianočnými skladbami a Fun rádio Silvester s vtipmi alebo v lete Fun rádio Leto s letnými hitmi," doplnila Lehká.

„Cielene hľadáme inovatívne firmy disponujúce kvalitným obsahom, ktorý môže zaujať slovenského diváka," vysvetľuje Vlastimil Lakatoš, vedúci oddelenia IPTV v ANTIK Telecom. „Tešíme sa, že taká silná značka, akou Fun rádio bezpochyby je, súhlasila s poskytnutím kontentu do tohto projektu. Klienti získajú prístup k množstvu kvalitnej zábavy a to priamo v pohodlí obývačky a svojho televízneho prijímača."

Prostredníctvom Antiku si diváci môžu vychutnať LIVE vysielanie Fun rádia ako aj tematické stanice DANCE, 80s+90s, CZ&SK, PRE DETI, HIP HOP & R'n'B a mnohé ďalšie. V ďalšom kroku plánuje Fun rádio doplniť do aplikácie aj vlastné videoklipy.

TangoTV od Antiku predstavuje jednu z najpestrejších IPTV služieb na Slovensku. Okrem takmer 200 TV programov, 20-dňového archívu pätnástich TV staníc umožňuje nahrávanie ktorejkoľvek inej stanice, poskytuje mediálny prehrávač z USB a domácej siete, Bittorrent prehrávač, prístup na internet, YouTube, programového sprievodcu na 14 dní, predpoveď počasia, množstvo interaktívnych aplikácií so slovenským obsahom a mnohé ďalšie. Televíziu Antik poskytuje prostredníctvom vlastnej optickej siete ako aj cez bežný internet kdekoľvek na Slovensku cez svoje zariadenia pod názvom SmartTVBox.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá