Image
27.8.2014 0 Comments

Freecom predstavuje nový, ultra ľahký, kompaktný, štýlový a superrýchly SSD disk mSSD

Freecom-mSSD2wallet.jpg Freecom predstavuje nový SSD disk vhodný pre tých, ktorí ocenia odolnosť týchto diskov voči nárazom a zároveň stoja o úložné zariadenie s vysokým výkonom a elegantným dizajnom. Miniatúrny disk Freecom mSSD je teraz dostupný v Európe s dvojročnou zárukou od výrobcu a neobmedzenou technickou podporou.

Freecom mSSD je malý SSD disk s konektorom USB 3.0, ktorý má rýchlosť prenosu dát až 430 MB/s*. To z neho robí jeden z najrýchlejších externých mikro-SSD diskov na trhu, poskytujúci až štyrikrát rýchlejší prenos súborov voči štandardným pevným diskom.

FreecomMobileDriveMgSSD1.jpg

Novinka využíva všetky výhody technológie SSD oproti bežnej konkurencii - vďaka neprítomnosti mechanických pohyblivých súčastí vykazuje nižšiu spotrebu energie, nevydáva hluk, je odolnejšia a zvláda prístup na akékoľvek miesto disku s rovnakou rýchlosťou a presnosťou.

FreecomMobileDriveMgSSD2.jpg

Freecom mSSD je menej objemný a ľahší než napríklad golfová loptička, váži len 29 g a pýši sa rozmermi 80 × 35 × 9 mm (D × Š × V). Predstavuje tak veľmi pôsobivú rovnováhu medzi kompaktnosťou a výkonom. Používatelia ocenia aj elegantný kryt z lešteného hliníka, ktorý je podobný dizajnu Macbookov a pôsobí veľmi štýlovým dojmom.

Freecom-mSSD3-purse.jpg

Odporúčaná maloobchodná cena Freecom mSSD s kapacitou 128 GB (produktové číslo: 56330) je 99 Euro a 256 GB (produktové číslo: 56275) je 199 Euro.

Poznámka:

* Testované na PC s operačným systémom Windows 8 referenčným nástrojom CrystalDiskMark's. Skutočná rýchlosť závisí od veľkosti súboru, výkonu počítača a OS.
- Zariadenie podporuje USB Recording, umožňujúci pozastavenie živého TV vysielania a nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie priamo pripojené k televízoru pomocou USB rozhrania.
- Všetky disky môžu byť využité na nahrávanie cez USB a sú naformátované systémom FAT32 na okamžité použitie pre Mac i PC. Predinštalované softvérové aplikácie podporujú zálohovanie, obnovenie funkcií a funkciu úspory energie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá