Image
27.8.2014 0 Comments

Freecom predstavuje nový, ultra ľahký, kompaktný, štýlový a superrýchly SSD disk mSSD

Freecom-mSSD2wallet.jpg Freecom predstavuje nový SSD disk vhodný pre tých, ktorí ocenia odolnosť týchto diskov voči nárazom a zároveň stoja o úložné zariadenie s vysokým výkonom a elegantným dizajnom. Miniatúrny disk Freecom mSSD je teraz dostupný v Európe s dvojročnou zárukou od výrobcu a neobmedzenou technickou podporou.

Freecom mSSD je malý SSD disk s konektorom USB 3.0, ktorý má rýchlosť prenosu dát až 430 MB/s*. To z neho robí jeden z najrýchlejších externých mikro-SSD diskov na trhu, poskytujúci až štyrikrát rýchlejší prenos súborov voči štandardným pevným diskom.

FreecomMobileDriveMgSSD1.jpg

Novinka využíva všetky výhody technológie SSD oproti bežnej konkurencii - vďaka neprítomnosti mechanických pohyblivých súčastí vykazuje nižšiu spotrebu energie, nevydáva hluk, je odolnejšia a zvláda prístup na akékoľvek miesto disku s rovnakou rýchlosťou a presnosťou.

FreecomMobileDriveMgSSD2.jpg

Freecom mSSD je menej objemný a ľahší než napríklad golfová loptička, váži len 29 g a pýši sa rozmermi 80 × 35 × 9 mm (D × Š × V). Predstavuje tak veľmi pôsobivú rovnováhu medzi kompaktnosťou a výkonom. Používatelia ocenia aj elegantný kryt z lešteného hliníka, ktorý je podobný dizajnu Macbookov a pôsobí veľmi štýlovým dojmom.

Freecom-mSSD3-purse.jpg

Odporúčaná maloobchodná cena Freecom mSSD s kapacitou 128 GB (produktové číslo: 56330) je 99 Euro a 256 GB (produktové číslo: 56275) je 199 Euro.

Poznámka:

* Testované na PC s operačným systémom Windows 8 referenčným nástrojom CrystalDiskMark's. Skutočná rýchlosť závisí od veľkosti súboru, výkonu počítača a OS.
- Zariadenie podporuje USB Recording, umožňujúci pozastavenie živého TV vysielania a nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie priamo pripojené k televízoru pomocou USB rozhrania.
- Všetky disky môžu byť využité na nahrávanie cez USB a sú naformátované systémom FAT32 na okamžité použitie pre Mac i PC. Predinštalované softvérové aplikácie podporujú zálohovanie, obnovenie funkcií a funkciu úspory energie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá