Image
27.8.2014 0 Comments

Freecom predstavuje nový, ultra ľahký, kompaktný, štýlový a superrýchly SSD disk mSSD

Freecom-mSSD2wallet.jpg Freecom predstavuje nový SSD disk vhodný pre tých, ktorí ocenia odolnosť týchto diskov voči nárazom a zároveň stoja o úložné zariadenie s vysokým výkonom a elegantným dizajnom. Miniatúrny disk Freecom mSSD je teraz dostupný v Európe s dvojročnou zárukou od výrobcu a neobmedzenou technickou podporou.

Freecom mSSD je malý SSD disk s konektorom USB 3.0, ktorý má rýchlosť prenosu dát až 430 MB/s*. To z neho robí jeden z najrýchlejších externých mikro-SSD diskov na trhu, poskytujúci až štyrikrát rýchlejší prenos súborov voči štandardným pevným diskom.

FreecomMobileDriveMgSSD1.jpg

Novinka využíva všetky výhody technológie SSD oproti bežnej konkurencii - vďaka neprítomnosti mechanických pohyblivých súčastí vykazuje nižšiu spotrebu energie, nevydáva hluk, je odolnejšia a zvláda prístup na akékoľvek miesto disku s rovnakou rýchlosťou a presnosťou.

FreecomMobileDriveMgSSD2.jpg

Freecom mSSD je menej objemný a ľahší než napríklad golfová loptička, váži len 29 g a pýši sa rozmermi 80 × 35 × 9 mm (D × Š × V). Predstavuje tak veľmi pôsobivú rovnováhu medzi kompaktnosťou a výkonom. Používatelia ocenia aj elegantný kryt z lešteného hliníka, ktorý je podobný dizajnu Macbookov a pôsobí veľmi štýlovým dojmom.

Freecom-mSSD3-purse.jpg

Odporúčaná maloobchodná cena Freecom mSSD s kapacitou 128 GB (produktové číslo: 56330) je 99 Euro a 256 GB (produktové číslo: 56275) je 199 Euro.

Poznámka:

* Testované na PC s operačným systémom Windows 8 referenčným nástrojom CrystalDiskMark's. Skutočná rýchlosť závisí od veľkosti súboru, výkonu počítača a OS.
- Zariadenie podporuje USB Recording, umožňujúci pozastavenie živého TV vysielania a nahrávanie programov na externé pamäťové zariadenie priamo pripojené k televízoru pomocou USB rozhrania.
- Všetky disky môžu byť využité na nahrávanie cez USB a sú naformátované systémom FAT32 na okamžité použitie pre Mac i PC. Predinštalované softvérové aplikácie podporujú zálohovanie, obnovenie funkcií a funkciu úspory energie.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá