Image
19.5.2014 0 Comments

Fotoaparát GALAXY Camera 2 už aj na Slovensku, poznáme cenu

Galaxy Camera 2 1.jpg Samsung GALAXY Camera 2 umožňuje používateľom úplne využívať výhody platformy Android. Ovládanie je oveľa intuitívnejšie a reakcie prístroja veľmi rýchle. Používatelia sa veľmi jednoducho zorientujú v jednotlivých funkciách a môžu sa tak sústrediť len na správny moment na perfektnú fotografiu namiesto zložitého nastavovania prístroja.

16 Mpx snímač CMOS BSI vytvára živý obraz, ktorý je zároveň veľmi ostrý a bohatý na farby. S 21-násobným optickým zoomom sa môžu fotografi priblížiť k objektom bližšie, než kedykoľvek predtým. Samsung GALAXY Camera 2 sa vyznačuje ultravysokou rýchlosťou, a to predovšetkým vďaka upgradu procesora na 1,6 GHz štvorjadrový procesor, ktorý podporuje 2 GB RAM. Interná pamäť je prepojená s cloudovým úložiskom Dropbox, ktoré poskytuje používateľom 50 GB voľného priestoru počas dvoch rokov, takže sa fotografi už nemusia obávať nedostatku pamäte.

Zdieľanie získaných fotografií na Samsung GALAXY Camera 2 sa stáva veľmi jednoduchým vďaka pokročilým technológiám Wi-Fi a NFC. Fotoaparát je vybavený novou funkciou Tag & Go, ktorá uľahčuje prepojenie GALAXY Camera 2 s ďalšími inteligentnými telefónmi a zariadeniami, ktoré sú vybavené technológiou NFC, takže vytvorené fotografie možno prezerať v množstve zariadení. 

Galaxy Camera 2 5.jpg

Funkcia Photo Beam zabezpečí, že snímka, ktorú si práve používateľ pozerá vo svojom fotoaparáte, je automaticky odoslaná do spárovaných zariadení, zatiaľ čo funkcia Mobile Link umožní vybrať fotky, ktoré chcú preniesť do svojho smartfónu. Samsung GALAXY Camera 2 je vybavená funkciou Remote Viewfinder, ktorá umožňuje ovládať fotoaparát pomocou smartfónu.

Vďaka funkcii Smart Mode si používatelia môžu vybrať z 28 prednastavených režimov fotografovania, ktoré dodávajú fotografiám profesionálny alebo tvorivý vzhľad. Tým, ktorí si nie sú istí, ktorý režim fotografovania si chcú vybrať, funkcia Smart Mode navrhne ten najvhodnejší vzhľadom na nasnímaný obrázok. Najprv analyzuje danú scénu, zohľadní svetelné podmienky, scenériu a objekty a následne odporučí optimálny inteligentný režim.

Galaxy Camera 2 3.jpg

Aj videá môžu byť spestrené o efekty vďaka funkciám, ako je napr. Multi Motion Video, ktorá umožňuje nastaviť rýchlosť snímania a vytvorí tak zrýchlené alebo spomalené zábery. Filmy môžu byť zachytené až osemkrát pomalšie a naopak, až osemkrát rýchlejšie, než je bežné. GALAXY Camera 2 fotografom uľahčuje aj používanie obľúbených aplikácií, ako je napríklad Paper Artist alebo Xtremera, a tak môžu upravovať svoje snímky priamo vo fotoaparáte.

GALAXY Camera 2 bude v predaji v čiernej a bielej farbe, odporúčaná cena je 429 € vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá