Image
19.5.2014 0 Comments

Fotoaparát GALAXY Camera 2 už aj na Slovensku, poznáme cenu

Galaxy Camera 2 1.jpg Samsung GALAXY Camera 2 umožňuje používateľom úplne využívať výhody platformy Android. Ovládanie je oveľa intuitívnejšie a reakcie prístroja veľmi rýchle. Používatelia sa veľmi jednoducho zorientujú v jednotlivých funkciách a môžu sa tak sústrediť len na správny moment na perfektnú fotografiu namiesto zložitého nastavovania prístroja.

16 Mpx snímač CMOS BSI vytvára živý obraz, ktorý je zároveň veľmi ostrý a bohatý na farby. S 21-násobným optickým zoomom sa môžu fotografi priblížiť k objektom bližšie, než kedykoľvek predtým. Samsung GALAXY Camera 2 sa vyznačuje ultravysokou rýchlosťou, a to predovšetkým vďaka upgradu procesora na 1,6 GHz štvorjadrový procesor, ktorý podporuje 2 GB RAM. Interná pamäť je prepojená s cloudovým úložiskom Dropbox, ktoré poskytuje používateľom 50 GB voľného priestoru počas dvoch rokov, takže sa fotografi už nemusia obávať nedostatku pamäte.

Zdieľanie získaných fotografií na Samsung GALAXY Camera 2 sa stáva veľmi jednoduchým vďaka pokročilým technológiám Wi-Fi a NFC. Fotoaparát je vybavený novou funkciou Tag & Go, ktorá uľahčuje prepojenie GALAXY Camera 2 s ďalšími inteligentnými telefónmi a zariadeniami, ktoré sú vybavené technológiou NFC, takže vytvorené fotografie možno prezerať v množstve zariadení. 

Galaxy Camera 2 5.jpg

Funkcia Photo Beam zabezpečí, že snímka, ktorú si práve používateľ pozerá vo svojom fotoaparáte, je automaticky odoslaná do spárovaných zariadení, zatiaľ čo funkcia Mobile Link umožní vybrať fotky, ktoré chcú preniesť do svojho smartfónu. Samsung GALAXY Camera 2 je vybavená funkciou Remote Viewfinder, ktorá umožňuje ovládať fotoaparát pomocou smartfónu.

Vďaka funkcii Smart Mode si používatelia môžu vybrať z 28 prednastavených režimov fotografovania, ktoré dodávajú fotografiám profesionálny alebo tvorivý vzhľad. Tým, ktorí si nie sú istí, ktorý režim fotografovania si chcú vybrať, funkcia Smart Mode navrhne ten najvhodnejší vzhľadom na nasnímaný obrázok. Najprv analyzuje danú scénu, zohľadní svetelné podmienky, scenériu a objekty a následne odporučí optimálny inteligentný režim.

Galaxy Camera 2 3.jpg

Aj videá môžu byť spestrené o efekty vďaka funkciám, ako je napr. Multi Motion Video, ktorá umožňuje nastaviť rýchlosť snímania a vytvorí tak zrýchlené alebo spomalené zábery. Filmy môžu byť zachytené až osemkrát pomalšie a naopak, až osemkrát rýchlejšie, než je bežné. GALAXY Camera 2 fotografom uľahčuje aj používanie obľúbených aplikácií, ako je napríklad Paper Artist alebo Xtremera, a tak môžu upravovať svoje snímky priamo vo fotoaparáte.

GALAXY Camera 2 bude v predaji v čiernej a bielej farbe, odporúčaná cena je 429 € vrátane DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá