4.6.2014 0 Comments

Firewally od ZyXELu oslavujú veľký úspech vďaka akcii „Šrotovné“

Spoločnosť ZyXEL Communications, popredný dodávateľ sieťových a komunikačných riešení zahájil tento rok akciou „Šrotovné", kedy ponúkal možnosť získať nový firewall s 25 % zľavou. Vďaka tomu sa úspešne zaviedli na trh najnovšie modely firewallov, ktoré sú určené zákazníkom vyžadujúcim ultra vysokú rýchlosť. Na tieto potreby reagujú firewally viacjadrovými procesormi postavenými na platforme novej generácie. Produkty ponúkajú mimoriadny výkon s priepustnosťou SPI firewallu až 1000 Mbit/s pri modeli ZyWALL 110 a 3600 Mbit/s pri modeli ZyWALL 1100. Tento rad patrí medzi cenovo najdostupnejšie VPN brány/routery na trhu v tejto kategórii a získali certifikáciu ICSA.

VPN vo svojej najlepšej podobe
Firewally ZyXEL boli vždy vysoko hodnotené pre svoje vynikajúce VPN schopnosti. Rad ZyWALL predstavuje spojenie vynikajúceho výkonu a najlepšej šifrovacej technológie vo svojej triede s funkciami SHA-2. Spoločnosti tak v celej svojej štruktúre môžu budovať vynikajúce distribuované VPN siete umožňujúce rýchle spojenie medzi pobočkami, vzdialenými pracovníkmi a so sieťou ich centrály. Samozrejmou súčasťou tohto radu je hybridný VPN zaisťujúci dostupnosť firemných zdrojov pre užívateľov, ktorí k nim potrebujú len obmedzený alebo dočasný prístup. Funkcia Easy-VPN umožňuje bezkonfiguračný vzdialený prístup pre zaistenie automatizovaných IPSec nastavení client-to-site. Táto funkcia používa klientský software, ktorý zo vzdialeného VPN firewallu automaticky načíta konfiguračný súbor VPN a nastavenie IPSec VPN vykoná v 3 jednoduchých krokoch.

Správna voľba - produktový rad ZyWALL a USG
Nové rady bezpečnostných produktov reagujú na obrovský dopyt po ultrarýchlych
a extrémne výkonných VPN firewalloch a sú konkrétne určené tým zákazníkom, ktorí potrebujú len firewall a funkcionalitu VPN. Rad USG zostáva silnou a spoľahlivou UTM platformou, ktorá bezpečne slúži zákazníkom vyžadujúcim plnú funkcionalitu UTM firewallu. Zákazníci si tak môžu vybrať produkty, ktoré najlepšie zodpovedajú ich konkrétnym potrebám. Rad ZyWALL v sebe spája extrémne vysokú rýchlosť a prvotriedne funkcie, ktoré nájdete tiež v rade USG. Medzi jeho prednosti patrí pokročilý algoritmus Secure Hash Algorithm 2 (SHA-2) umožňujúci najbezpečnejšie VPN spojenie v tejto triede. ZyWALL vďaka tomu prináša omnoho bezpečnejšie VPN pripojenie, ako je tomu pri bežných metodológiách, ako napr. Message Digest 5 (MD5).

Záložné WAN pripojenie
Spoľahlivé non-stop VPN služby s podporou záložného WAN pripojenia a automatickou obnovou primárneho pripojenia prinášajú trvalú prevádzkyschopnosť siete. Prípadná nefunkčnosť WAN pripojenia sa vďaka tomu neprejaví celopodnikovým výpadkom siete.

Neobmedzená mobilita
Bez mobilných zariadení si nemožno dnešné podnikanie predstaviť. Nech už ste kdekoľvek - na letisku, na jednaní so zákazníkom alebo trebárs na dovolenke - podnikanie vyžaduje rýchlu reakciu a jednoduchý prístup ku kritickým firemným zdrojom. O bezproblémový prístup k sieti sa stará protokol Layer 2 Tunneling Protocol over IPSec (L2TP over IPSec) určený pre mobilné zariadenia fungujúce na platforme iOS, Android alebo Windows.

Ideálne riešenie pre vertikálnych zákazníkov
Nový rad ZyWALL je ideálnym riešením pre vertikálnych zákazníkov ako napr. obchodné reťazce, ktoré potrebujú obchodné informácie získavať v reálnom čase, súčasne efektívnejšie využívať svoje zdroje a chrániť dáta o zákazníkoch a transakciách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá