Image
3.1.2013 0 Comments

Finále Pilsner Urquell Master Bartender 2012 ovládli Košičania

Víťazom národného kola 5. ročníka súťaže o najlepšieho barmana Pilsner Urquell Master Bartender sa stal Ján Obšatník z Pilsner Urquell pubu v Košiciach. Získal výhru 2000 EUR a neskôr úspešne reprezentoval Slovensko na svetovom finále súťaže v Plzni. Tento titul pritom považuje víťaz za svoj najväčší doterajší úspech. Druhé miesto získal Marek Schulz z košického Camelotu a tretí skončil Martin Repaský z Pilsner Restaurantu v Banskej Bystrici. Piaty ročník súťaže nemal jasného favorita, finalisti boli veľmi vyrovnaní a porotu tak čakala neľahká úloha. O víťazovi vraj nakoniec rozhodli detaily. Vedieť správne načapovať pivo bola absolútna samozrejmosť a nutnosť. Popri znalostiach značky a jej histórie je veľmi dôležité aj vystupovanie, šoumenstvo a schopnosť interaktívne komunikovať so svojím okolím. Často je to práve energia vyžarujúca z daného barmana, na základe ktorej sa ľudia rozhodnú navštíviť daný podnik a objednať si konkrétny produkt. Finalisti súťaže v roku 2012 mali výbornú energiu a sebavedomé vystupovanie. Na víťazovi sa porota zhodla jednoznačne a bol skvelým reprezentantom Slovenska na svetovom finále.Majstra remesla, v tomto prípade barmana, okrem znalostí a zručností charakterizuje aj komunikácia so zákazníkom a schopnosť prezentovať pivo Pilsner Urquell na vysokej úrovni pri jeho podávaní. Svojho víťaza si tak zvolila aj špeciálna porota, zložená z novinárov, kde malo zastúpenie aj PC REVUE. Víťazom Press Award sa stal Martin Repaský z Pilsner Restaurantu v Banskej Bystrici. Titul Art Ambassador Pilsner Urquell získala džezová legenda, spevák Peter Lipa, ktorý prezradil, že pivo patrí k jeho obľúbeným pôžitkom. Viac o tejto súťaži sa dočítate na http://www.masterbartender.sk.

Článok je uzamknutý

Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu PC REVUE, ktorý je dostupný pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným za 20 € na celý rok získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Objednať si ho môžete TU. Ak už máte digitálne predplatné PC REVUE prihláste sa TU. Ak máte digitálne predplatné Piano, prihláste sa pomocou Piano.


Prihlásiť pomocou členstva PC REVUE
 
Alebo sa prihláste cez službu Piano

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Archív PCR

Obsah PC REVUE 12/2016

08.12.2016 10:46

OBSAH DECEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN Editorial Doprava budúcnosti smeruje do vzduchu Smart City/Inteligentné vyhľadávanie parkovacích miest Žijeme v simulácii vytvorenej počítačom inej civilizácie ...

Archív PCR

Kompletné vydanie PC REVUE 12/2016 vo formáte PDF

08.12.2016 09:45

Ak­tuál­ne PC RE­VUE 12/2016 v PDF na stiah­nu­tie pre či­ta­te­ľov. Hes­lo k chrá­ne­né­mu PDF sme Vám pos­la­li mai­lom.

Archív PCR

Obsah PC REVUE 11/2016

04.11.2016 15:07

OBSAH NOVEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN■ Reportáž: IT GALA 2016■ Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book■ Reportáž: Microsoft Ignite 2016■ Reportáž: Svetlo a tieň sa spojili■ Apple má nov ...

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá