Image
3.6.2016 0 Comments

FREECOM predstavuje kompaktný, štýlovo kovový a rýchly externý TS disk s pripojením USB 3.0 A TYPE-C pre používateľov PC i MAC

Napriek kovovému puzdru a vysokým kapacitám 2 TB a 1 TB váži disk mHDD Slim iba 150 gramov a so svojimi 0,9 cm je veľmi tenký. Zákazníci, ktorí zvolia 2 TB model, môžu očakávať dostatok priestoru na uloženie až 4 000 filmov, 500 000 fotografií alebo 900 000 piesní.

Aby majitelia Mac i PC mohli naplno využívať vylepšené konektivity, je mHDD Slim k dispozícii s dvoma káblami: USB Type-C a USB 3.0. Disk je naformátovaný vo FAT32 a uľahčuje prenos medzi počítačmi s Windows a Mac bez nutnosti preformátovania. Pre potrebu uloženia súborov väčších ako 4 GB je priamo na disku priložený softvér na preformátovanie na HFS+ pre Macy a NTFS pre PC.

S elegantným šasi z brúseného hliníka, v ktorom sa zrkadlí štýlový zovňajšok MacBookov, je mHDD k dispozícii v troch farebných vyhotoveniach: strieborná, zlatá a vesmírna sivá.

Disk sa dodáva s predinštalovaným softvérom Nero Backup Essentials pre úplnú zálohu systému a obnovenie funkčnosti. Ten umožňuje používateľom naplánovať automatické zálohovanie podľa dátumu a času, komprimovať súbory na úsporu miesta alebo šifrovať zálohy chránené heslom. Pevný disk má tiež funkciu USB Rec&Play, ktorá z neho robí plnohodnotný video rekordér pre televízory s USB pripojením. Umožňuje nahrávanie, prehrávanie a dokonca pozastavenie živého TV vysielania.

Odporúčaná maloobchodná cena produktu mHDD s kapacitou 1 TB je 109,99 eur vrátane DPH, zatiaľ čo 2 TB variant stojí 159,99 eur vrátane DPH.

Stolové disky mHDD a mSSD značky Freecom

mHHD Slim disky rozširujú rady väčších stolových pevných diskov mHDD s pripojením USB 3.0 v kapacitách 2 TB, 4 TB a 8 TB (k dispozícii za ceny 109,99 eur, 159,99 eur a 339,88 eur). Tieto robustné zariadenia na ukladanie dát, ktorých hmotnosť dosahuje až 1 kg pri 8 TB modeli, sú tiež k dispozícii vo veľmi štýlovom, textúrovanom zovňajšku z odolného kovu.

Nové produkty doplňujú už skôr uvedený Freecom mSSD, miniatúrny externý SSD disk s pripojením USB 3.0. Ten je podstatne menší (objemovo) a ľahší ako golfová loptička a dosahuje veľmi atraktívnu rovnováhu medzi prenosnosťou a výkonom.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá