Image
18.10.2016 0 Comments

Eutelsat Broadband prináša na slovenský trh satelitný internet Tooway Open za atraktívnu cenu

Eutelsat Broadband, obchodná jednotka spoločnosti Eutelsat, dnes oznámila uvedenie novej služby vysokorýchlostného internetového satelitnéhopripojenia na internet pod názvomTooway Openna slovenskom trhuza veľmiatraktívne ceny a bez obmedzeníprenesenýchdát*.

Prečo práve Open? Pretože táto nová služba je bez obmedzení! Len vďaka Tooway Open si zákazníci a firmy na Slovensku budú môcť dopriať neobmedzené satelitné pripojenie na internet s rôznou úrovňou rýchlostí od 5 do 30 Mbps** za ceny už od 14,90 EUR.

Služba je určená všetkým zákazníkom, ktoríhľadajúvysokorýchlostnépripojenie na internet za rozumnú cenu. Zákazníci získajúprístupknajrýchlejšejvysokorýchlostnej satelitnej službe v Európe a budúmôcťvyužívaťrýchlosti až 30 Mbps (download) a do 6 Mbps (upload).

"Novinka Tooway Open je ideálnymriešením pre menšie firmy,ľudí pracujúcich z domu, alebo lokality so slabým čižiadnympripojením na internetové siete. Zároveň sme si istí, že všetkých osloví cena, ktorása vyrovná cene za pevnépripojenie,"hovorí Marek Hrkeľ, marketingový manažér služby tooway na Slovensku. „Satelitnépripojeniena internet je dostupné kdekoľvek na území republiky a tak sapre mnohých ľudí môžestať riešením ich problémového aleboneexistujúceho internetového pripojenia,“ dodáva.

Tooway Open je ľahké nastaviť:pre svoje fungovanie potrebuje iba malú satelitnú anténu a modem pripojený k počítaču. Satelitný komplet, ktorý si zákazník od spoločnosti prenajíma za nulový poplatok***, si môže každý nainštalovať sám, alebo inštaláciu zveriť niektorému z autorizovaných distribútorov tooway™, ktorí boli na túto prácu priamo vyškolení spoločnosťou Eutelsat Broadband.

Pre viac informácií o službách tooway™ navštívte: www.tooway.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá