27.2.2014 0 Comments

Európski lídri IT sa opäť stretnú na IDC CIO Summite vo Viedni

Prestížna konferencia CIO Summit, organizovaná medzinárodnou analytickou a poradenskou spoločnosťou IDC, bude 10. - 11. apríla 2014 hostiť špičkových predstaviteľov z odboru informačných technológií. Konferencia ponúka riaditeľom IT možnosť diskutovať o širokej škále tém súvisiacich s podnikovým IT, od strategických otázok súčasnosti až po vízie budúcnosti. Akcia sa bude opäť konať v hoteli Ritz-Carlton vo Viedni.

Program tohtoročného summitu sa zameria na obchodne orientovaná témy, IT ako zdroj príjmov, vzdelávanie budúcich vedúcich pracovníkov a vytváranie väčšieho množstva a efektívnejších vzťahov s ostatnými CxO v organizáciách. Ďalšou témou bude vývoj technológií tretej platformy z pohľadu cloud computingu, mobility, big dáta a sociálnych sietí.

"CIO Summit umožní vedúcim IT pracovníkom diskutovať o budúcom smerovaní odvetvia, zdieľať skúsenosti a baviť sa o nových výzvach, ktoré nás čakajú," hovorí Jan Široký, regionálny riaditeľ IDC pre strednú a východnú Európu. "Okrem obchodnej a technologickej časti budú mať účastníci možnosť nadväzovať neformálne vzťahy s kolegami z celého regiónu."

CIO Summit privíta významných rečníkov, vrátane švédskeho filozofa a politického aktivistu Alexandra Barda alebo Marka Gallaghera zo sveta Formuly 1, bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Cosworth . Summit bude vysoko interaktívny , postavený na formáte panelových diskusií. Diskusie budú riadiť panelisti zo spoločností IKEA, Danone, OMV, Orange, Porsche, Saxobank a ďalších popredných spoločností.

Čo povedali účastníci o CIO Summite 2013:
"Vynikajúca akcia - zaujímavé panely, interdisciplinárne a medziregionálne diskusie a skúsenosti, skvelí hovorcovia!" - Bernd Datler, ASFINAG Maut Service, Rakúsko.

"Veľmi zaujímavý program. Páčila sa mi rôznorodosť prezentácií a diskusií, ktoré sa veľmi často dotkli aj iných, než technologických oblastí. Prednášajúci naozaj zmobilizovali publikum." - Pál Kerékfy, Deloitte Central Europe.

"Summit bol dobrou príležitosťou, ako rozšíriť moju profesionálnu sieť. Výmena názorov s účastníkmi bola veľmi zaujímavá, ďakujem za túto príležitosť!" - Tina Berezhnaya, televízia Russia Today.

Ďalšie informácie o summite nájdete na http://www.idcciosummit.com/vienna


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá