27.2.2014 0 Comments

Európski lídri IT sa opäť stretnú na IDC CIO Summite vo Viedni

Prestížna konferencia CIO Summit, organizovaná medzinárodnou analytickou a poradenskou spoločnosťou IDC, bude 10. - 11. apríla 2014 hostiť špičkových predstaviteľov z odboru informačných technológií. Konferencia ponúka riaditeľom IT možnosť diskutovať o širokej škále tém súvisiacich s podnikovým IT, od strategických otázok súčasnosti až po vízie budúcnosti. Akcia sa bude opäť konať v hoteli Ritz-Carlton vo Viedni.

Program tohtoročného summitu sa zameria na obchodne orientovaná témy, IT ako zdroj príjmov, vzdelávanie budúcich vedúcich pracovníkov a vytváranie väčšieho množstva a efektívnejších vzťahov s ostatnými CxO v organizáciách. Ďalšou témou bude vývoj technológií tretej platformy z pohľadu cloud computingu, mobility, big dáta a sociálnych sietí.

"CIO Summit umožní vedúcim IT pracovníkom diskutovať o budúcom smerovaní odvetvia, zdieľať skúsenosti a baviť sa o nových výzvach, ktoré nás čakajú," hovorí Jan Široký, regionálny riaditeľ IDC pre strednú a východnú Európu. "Okrem obchodnej a technologickej časti budú mať účastníci možnosť nadväzovať neformálne vzťahy s kolegami z celého regiónu."

CIO Summit privíta významných rečníkov, vrátane švédskeho filozofa a politického aktivistu Alexandra Barda alebo Marka Gallaghera zo sveta Formuly 1, bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Cosworth . Summit bude vysoko interaktívny , postavený na formáte panelových diskusií. Diskusie budú riadiť panelisti zo spoločností IKEA, Danone, OMV, Orange, Porsche, Saxobank a ďalších popredných spoločností.

Čo povedali účastníci o CIO Summite 2013:
"Vynikajúca akcia - zaujímavé panely, interdisciplinárne a medziregionálne diskusie a skúsenosti, skvelí hovorcovia!" - Bernd Datler, ASFINAG Maut Service, Rakúsko.

"Veľmi zaujímavý program. Páčila sa mi rôznorodosť prezentácií a diskusií, ktoré sa veľmi často dotkli aj iných, než technologických oblastí. Prednášajúci naozaj zmobilizovali publikum." - Pál Kerékfy, Deloitte Central Europe.

"Summit bol dobrou príležitosťou, ako rozšíriť moju profesionálnu sieť. Výmena názorov s účastníkmi bola veľmi zaujímavá, ďakujem za túto príležitosť!" - Tina Berezhnaya, televízia Russia Today.

Ďalšie informácie o summite nájdete na http://www.idcciosummit.com/vienna


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá