Image
25.3.2014 0 Comments

EuroCloud Slovakia Award 2014: Súťaž o najlepšie cloudové služby a riešenia v SR

EuroCloud Slovakia v spolupráci so svojimi partnermi a členmi vyhlasuje prvý ročník súťaže o najlepšie cloudové služby a riešenia na slovenskom trhu EuroCloud Slovakia Award 2014. Služby budú hodnotené v nasledujúcich kategóriách:

  1. Najlepši cloudový provider (Best Cloud Service Provider)
  2. Najlepšia cloudová služba pre verejnú správu (Best Cloud Service Public Sector)
  3. Najlešia cloudová služba pre podniky (Best Cloud Service in Industry)
  4. Cloud service startup s najväčším inovačným potenciálom (Best Startup)
  5. Najlepšie využitie cloudových služieb na inovácie v podniku (Best Business Impact)


Kto sa môže zúčastniť?

Každá spoločnosť podnikajúca na Slovensku. Myslí sa tým, že spoločnosť má sídlo alebo samostatné pobočky na Slovensku a jej služby sú používané na slovenskom trhu.

Prihlášky sa predkladajú v slovenskom alebo anglickom jazyku. V prípade postupu na Eurocloud Europe Award treba pripraviť ucelenú dokumentáciu v anglickom jazyku. Účastník môže byť vyzvaný aj na ústnu prezentáciu riešenia.

Spôsob výberu víťazov

Prihlášky sa predkladajú najneskôr do 30. 3. 2014 výlučne elektronicky (všetky potrebné informácie nájdete na www.eurocloud.sk). Eurocloud Slovakia stanoví nominácie v definovaných kategóriách (3 v kategórii) najneskôr do 15. 4. 2014. Následne nominované služby posúdi odborná porota a stanoví víťaza za každú kategóriu.

Víťazi dostanú ocenenie a možnosť účasti na Eurocloud Europe Award 2014 s podporou tímu Eurocloud Slovakia. Okrem toho budú prezentovaní v médiách prostredníctvom našich partnerov na slovenskom trhu.


Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Startupy

Slovensko-ruský startup Mishiko, ktorý získal od investorov 2 milióny USD, uvádza na trh inteligentný obojok pre psov

14.09.2016 00:15

Startup Mishiko, zaoberajúci sa vývojom zariadení v oblasti Internetu vecí (IoT), dnes oznámil zahájenie predaja prvého z nich: inteligentného obojku pre psov (www.mishiko.net). Projekt, ktorý od roku ...

Startupy

PR: Energetická Chargebrella vďačí za úspech aj Startup centrum TUKE

05.09.2016 00:10

Startup centrum TUKE podporuje realizáciu tvorivých nápadov. Ponúka im nielen motivačné prostredie, ale aj odborné poradenstvo a výskumnú infraštruktúru. Priestor na rozvoj v ňom našli úspešné startup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá