21.8.2012 0 Comments

Epson získava prestížne ocenenie asociácie EISA

Spoločnosť Epson, popredný svetový výrobca projekčných technológií, nadviazala na svoje úspechy v oblasti digitálneho zobrazovania, keď jej projektor EH-TW9000W získal ocenenie „Európsky projektor roka 2012-2013", udeľované asociáciou EISA (European Imaging and Sound Association).

Komisia asociácie EISA ocenila predovšetkým možnosť veľmi jednoduchého nastavenia produktu, výnimočne kvalitné spracovanie obrazu a kompenzáciu pohybu. Komentovala to slovami: „V súčasnej dobe ide o jedno z najlepších zariadení na trhu - ľahko s ním vytvoríte domáce kino svojich snov."

Madlyne Colson, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe,, k tomu dodáva: "Ocenenie asociácie EISA je v tomto priemysle hlavným ukazovateľom kvality produktov a uznanie, ktorého sa projektoru EH-TW9000W dostalo, je dokladom našej profesionality a schopnosti vyrábať špičkové projektory tej najvyššej kvality. Toto ocenenie sa zaradí k radu ďalších uznaní projektoru EH-TW9000W, ktorý už nedávno získal cenu asociácie TIPA (Technical Image Press Association). Spoločnosť Epson je hrdá na to, že patrí medzi absolútnu špičku v oblasti projekčných technológií a technológií pre domáce kiná."

Epson EH-TW9000W jeprvým Full HD 3D projektorom podporujúcim bezdrôtový prenos obrazu, ktorý umožňuje inštaláciu bez nevzhľadne sa povaľujúcich káblov. Ide o najvyšší model v našej ponuke projektorov, ktorý prostredníctvom rovnako vysokého bieleho aj farebného svetelného výstupu, dosahujúceho až 2400 lúmenov, a vysokého kontrastného pomeru 200 000 : 1 ponúka dokonalý trojrozmerný zážitok. Všetko dopĺňa rad nadštandardných technických funkcií.

Projektor EH-TW9000W ponúka rad ľahko ovládateľných funkcií vrátane funkcie bezdrôtového prenosu obrazu v plnom rozlíšení Full HD. Všetci filmoví nadšenci, hráči alebo športoví fanúšikova sa preto môžu tešiť na silný 3D zážitok aj vysoko kvalitný 2D obraz, ktoré si môžu vychutnať v pohodlí vlastného domova.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá