1.2.2013 0 Comments

Epson uvádza šesť nových projektorov pre pevnú inštaláciu

Spoločnosť Epson, svetová jednotka na trhu s projektormi, uvádza nový rad výkonných projektorov, ktoré ponúkajú fantastickú kvalitu obrazu. Tieto modely doslova hýria novými funkciami a sú ideálnou voľbou pre veľké firmy a organizácie venujúce sa vyššiemu vzdelávaniu, pretože sú vhodné na použitie v posluchárňach, aulách a veľkých zasadacích miestnostiach. Tieto modely sú tiež kompatibilné s objektívmi Epson EB-G5 - perfektné pre firmy, ktoré uskutočňujú upgrade svojich projektorov na pevnú inštaláciu.

Do tohto radu patria modely Epson EB-G6650WU, EB-G6550WU, EB-G6450WU, EB-G6250W, EB-G6050W a EB-G6350. Všetky sa môžu pochváliť vysokou úrovňou jasu, od 4 500 lm do 7 000 lm, a podporujú celý rad rozlíšení výstupného obrazu, aby vyhoveli potrebám naozaj každej firmy. Vďaka technológii 3LCD od spoločnosti Epson sú živé farby reprodukované úplne verne a rovnako vysoký biely aj farebný svetelný výkon je zárukou toho, že je možné projektory bez ťažkostí používať v prostredí s rôznymi úrovňami okolitého osvetlenia.

Navyše je možné projektor vertikálne otáčať o 360 stupňov, takže je možné obraz prezentácie podľa potreby ľahko presúvať naprieč celou miestnosťou.

Všetkých šesť modelov sa veľmi ľahko nastavuje aj obsluhuje, za čo vďačí mnohým užívateľsky prívetivým inštalačným prvkom, ako sú napríklad funkcie zarovnania pixlov alebo vyrovnanie nerovnomerného rozloženia farieb. Tieto funkcie sa postarajú o to, že po nainštalovaní projektorov sa užívatelia nebudú musieť zdržiavať úpravami nastavenia obrazu a budú sa môcť plne sústrediť na prezentovaný obsah.

George Sebastian, produktový manažér spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Všetkých šesť modelov ponúka jasný obraz tej najvyššej kvality, takže vaše projekcie budú vyzerať úplne úžasne. Viac ako desať rokov sme celosvetovou jednotkou medzi výrobcami projektorov, preto si firmy môžu byť isté, že svoje dôležité prezentácie vkladajú do rúk hardwaru tej najvyššej kvality."

Modely Epson EB-G6650WU, EB-G6550WU, EB-G6450WU, EB-G6350, EB-G6250W a EB-G6050W budú dostupné od marca 2013.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá