5.4.2016 0 Comments

Epson umocňuje zážitky návštevníkov MERCEDS AMG PETRONAS pomocou rozšírenej reality

Hostia úradujúcich majstrov sveta formuly 1, MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team, zažili nielen víťazný štart do sezóny 2016, ale vďaka svojmu partnerskému tímu – spoločnosti Epson, ktorá počas pretekárskeho víkendu v Albert Park predstavila svoju technológiu inteligentných okuliarov Moverio, si mohli užiť jedinečné oživenie zážitku vďaka okuliarom s rozšírenou realitou.

Najvýznamnejšou udalosťou pre viac ako 100 hostí, ktorí si užívali víkendovú pohostinnosť v Melbourne, bol plný prístup do pretekárskych garáži – tzv. „nervového centra“ tímu formula 1. Hostia si tradične vychutnali komentovanú exkurziu v rôznych funkčných oblastiach, kde sú pripravované čiastkové zostavy pretekárskych monopostov, kde analytici sledujú údaje o výkonnosti áut, a tím mechanikov čaká pripravený na nastávajúci pit stop.

Predstavenie technológie inteligentných okuliarov Epson Moverio v Austrálii umožnilo, aby bol tento jedinečný zážitok šírený užívateľsky voleným kontextovým obsahom, videom s vysvetlením technológie počnúc, až po naživo vysielané vstupy na sociálnych médiách a štatistiky vodiča - všetko vo formáte veľkej obrazovky priamo pred očami užívateľov inteligentných okuliarov.

Technológia inteligentných okuliarov Epson umožňuje sledovať okolie, zatiaľ čo sa premietaný materiál prekrýva na šošovkách okuliarov, vďaka čomu sa anatómia pit stopu zobrazuje spomalene alebo vysvetľuje role technického personálu počas pretekárskeho dňa. Pohybové čidlá v okuliaroch Moverio BT-200 umožňujú gestom vyvolať preferovaný obsah a tiež kontextový materiál, ako je pohľad pod kapotu pretekárskeho vozidla Mercedes Hybrid F1 W07 na jeho revolučnú pohonnú jednotku veľmi pôsobivým spôsobom.

Cameron Arnold, jeden z hostí, ktorý sa zúčastnil prehliadky s okuliarmi Moverio ich okomentoval ako „úplne podmanivé“, „bohaté a informatívne“ a ako „úplne nový vizuálny zážitok“.

Po svojom úspešnom debute v Melbourne bude prehliadka garáží s okuliarmi Moverio pravidelnou súčasťou zážitkov pre VIP hostí tímu MERCEDES AMG PETRONAS na všetkých zostávajúcich 20 pretekoch tejto sezóny od Montrealu po Monako.

Získajte ďalšie informácie o tom, ako tím formula 1 MERCEDES AMG PETRONAS vylepšuje zážitky svojich hostí s využitím okuliarov Moverio spoločnosti Epson a rozšírenej reality.

https://youtu.be/6ulOmU1Zfuk

Produkty a služby spoločnosti Epson sa líšia podľa regiónu. Obráťte sa prosím na svojho regionálneho predajcu Epson a získajte ďalšie informácie o produktoch a službách, ktoré sú dostupné vo vašom regióne:

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá