5.4.2016 0 Comments

Epson umocňuje zážitky návštevníkov MERCEDS AMG PETRONAS pomocou rozšírenej reality

Hostia úradujúcich majstrov sveta formuly 1, MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team, zažili nielen víťazný štart do sezóny 2016, ale vďaka svojmu partnerskému tímu – spoločnosti Epson, ktorá počas pretekárskeho víkendu v Albert Park predstavila svoju technológiu inteligentných okuliarov Moverio, si mohli užiť jedinečné oživenie zážitku vďaka okuliarom s rozšírenou realitou.

Najvýznamnejšou udalosťou pre viac ako 100 hostí, ktorí si užívali víkendovú pohostinnosť v Melbourne, bol plný prístup do pretekárskych garáži – tzv. „nervového centra“ tímu formula 1. Hostia si tradične vychutnali komentovanú exkurziu v rôznych funkčných oblastiach, kde sú pripravované čiastkové zostavy pretekárskych monopostov, kde analytici sledujú údaje o výkonnosti áut, a tím mechanikov čaká pripravený na nastávajúci pit stop.

Predstavenie technológie inteligentných okuliarov Epson Moverio v Austrálii umožnilo, aby bol tento jedinečný zážitok šírený užívateľsky voleným kontextovým obsahom, videom s vysvetlením technológie počnúc, až po naživo vysielané vstupy na sociálnych médiách a štatistiky vodiča - všetko vo formáte veľkej obrazovky priamo pred očami užívateľov inteligentných okuliarov.

Technológia inteligentných okuliarov Epson umožňuje sledovať okolie, zatiaľ čo sa premietaný materiál prekrýva na šošovkách okuliarov, vďaka čomu sa anatómia pit stopu zobrazuje spomalene alebo vysvetľuje role technického personálu počas pretekárskeho dňa. Pohybové čidlá v okuliaroch Moverio BT-200 umožňujú gestom vyvolať preferovaný obsah a tiež kontextový materiál, ako je pohľad pod kapotu pretekárskeho vozidla Mercedes Hybrid F1 W07 na jeho revolučnú pohonnú jednotku veľmi pôsobivým spôsobom.

Cameron Arnold, jeden z hostí, ktorý sa zúčastnil prehliadky s okuliarmi Moverio ich okomentoval ako „úplne podmanivé“, „bohaté a informatívne“ a ako „úplne nový vizuálny zážitok“.

Po svojom úspešnom debute v Melbourne bude prehliadka garáží s okuliarmi Moverio pravidelnou súčasťou zážitkov pre VIP hostí tímu MERCEDES AMG PETRONAS na všetkých zostávajúcich 20 pretekoch tejto sezóny od Montrealu po Monako.

Získajte ďalšie informácie o tom, ako tím formula 1 MERCEDES AMG PETRONAS vylepšuje zážitky svojich hostí s využitím okuliarov Moverio spoločnosti Epson a rozšírenej reality.

https://youtu.be/6ulOmU1Zfuk

Produkty a služby spoločnosti Epson sa líšia podľa regiónu. Obráťte sa prosím na svojho regionálneho predajcu Epson a získajte ďalšie informácie o produktoch a službách, ktoré sú dostupné vo vašom regióne:

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá