10.2.2012 0 Comments

Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov

Spoločnosť Epson uvádza na trh zdokonalenú verziu tlačiarne TM-C3400, ktorá umožňuje tlač štítkov a identifikačných náramkov podľa aktuálnej potreby užívateľov. Na základe ohlasov a požiadaviek zákazníkov ponúka nový model ekonomický tlačový režim, možnosť ovládania a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácií a tiež základný software pre tvorbu štítkov. Vylepšený model TM-C3400 naďalej poskytuje trvanlivé výsledky na širokej škále médií o šírkach v rozsahu od 30 do 112 mm.

Tlačiareň nájde ideálne uplatnenie v oblastiach, kde je dôležitá správna identifikácia štítkov, ako je tomu napríklad pri tlači identifikačných náramkov alebo popisných etikiet u liečiv, kde môže model TM-C3400 prostredníctvom farebnej tlače pomôcť uľahčiť presné rozpoznanie štítkov. Vďaka možnosti tlače na základe aktuálnych potrieb užívateľov môže táto tlačiareň priniesť tiež finančné úspory, pretože odpadá potreba tlače štítkov do zásoby, čo so sebou spravidla prináša nutnosť evidencie skladových zásob, plytvanie a zbytočné náklady.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Európa, dodáva: „Pretože sa jedná o atramentovú tlačiareň, ponúka model TM-C3400 v porovnaní s termálnymi tlačiarňami veľa ďalších výhod. Jednou z nich je trvanlivá tlač na širokom rade médií, ktorými môžu byť napríklad papierové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlhá trvanlivosť výtlačkov je zásluhou pigmentového atramentu Epson DURABrite Ultra, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči rozmazaniu, vyblednutiu a odolá väčšine tekutín. Ďalšou výhodou atramentovej technológie je bezpečnosť - model TM-C3400 nepoužíva termálne prenosové pásky, ktoré vyžadujú starostlivú likvidáciu, pretože na nich môžu zostávať otlačky citlivých informácií."

Vďaka vysokej rýchlosti tlače dosahujúcej až 92 mm/s a integrovanej automatickej rezačke je model TM-C3400 ideálne vhodný do náročných prevádzok. Chybnej tlači pomáha predchádzať technológia automatickej kontroly trysiek Epson (AID), ktorá dokáže identifikovať zanesené trysky alebo chybné pixely v čiarových kódoch a dokáže tento problém odstrániť.

Model TM-C3400 sa dá ovládať z jeho prednej časti, čo uľahčuje inštaláciu a umožňuje umiestenie pod pracovnými stolmi za účelom úspory miesta na predajnom pulte či na prepážke. Vzhľadom k tomu, že tlačiareň sa dá ovládať a programovať prostredníctvom softwarových aplikácií, je jej integrácia do existujúceho prostredia veľmi jednoduchá. Užívateľom je k dispozícii tiež verzia tlačiarne TM-C3400 vybavená základným softwarom pre tvorbu štítkov.

Tlačiareň TM-C3400 je už v predaji a jej doporučená cena bola stanovená na 1.169,- Eur vč. dph


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá