10.2.2012 0 Comments

Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov

Spoločnosť Epson uvádza na trh zdokonalenú verziu tlačiarne TM-C3400, ktorá umožňuje tlač štítkov a identifikačných náramkov podľa aktuálnej potreby užívateľov. Na základe ohlasov a požiadaviek zákazníkov ponúka nový model ekonomický tlačový režim, možnosť ovládania a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácií a tiež základný software pre tvorbu štítkov. Vylepšený model TM-C3400 naďalej poskytuje trvanlivé výsledky na širokej škále médií o šírkach v rozsahu od 30 do 112 mm.

Tlačiareň nájde ideálne uplatnenie v oblastiach, kde je dôležitá správna identifikácia štítkov, ako je tomu napríklad pri tlači identifikačných náramkov alebo popisných etikiet u liečiv, kde môže model TM-C3400 prostredníctvom farebnej tlače pomôcť uľahčiť presné rozpoznanie štítkov. Vďaka možnosti tlače na základe aktuálnych potrieb užívateľov môže táto tlačiareň priniesť tiež finančné úspory, pretože odpadá potreba tlače štítkov do zásoby, čo so sebou spravidla prináša nutnosť evidencie skladových zásob, plytvanie a zbytočné náklady.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Európa, dodáva: „Pretože sa jedná o atramentovú tlačiareň, ponúka model TM-C3400 v porovnaní s termálnymi tlačiarňami veľa ďalších výhod. Jednou z nich je trvanlivá tlač na širokom rade médií, ktorými môžu byť napríklad papierové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlhá trvanlivosť výtlačkov je zásluhou pigmentového atramentu Epson DURABrite Ultra, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči rozmazaniu, vyblednutiu a odolá väčšine tekutín. Ďalšou výhodou atramentovej technológie je bezpečnosť - model TM-C3400 nepoužíva termálne prenosové pásky, ktoré vyžadujú starostlivú likvidáciu, pretože na nich môžu zostávať otlačky citlivých informácií."

Vďaka vysokej rýchlosti tlače dosahujúcej až 92 mm/s a integrovanej automatickej rezačke je model TM-C3400 ideálne vhodný do náročných prevádzok. Chybnej tlači pomáha predchádzať technológia automatickej kontroly trysiek Epson (AID), ktorá dokáže identifikovať zanesené trysky alebo chybné pixely v čiarových kódoch a dokáže tento problém odstrániť.

Model TM-C3400 sa dá ovládať z jeho prednej časti, čo uľahčuje inštaláciu a umožňuje umiestenie pod pracovnými stolmi za účelom úspory miesta na predajnom pulte či na prepážke. Vzhľadom k tomu, že tlačiareň sa dá ovládať a programovať prostredníctvom softwarových aplikácií, je jej integrácia do existujúceho prostredia veľmi jednoduchá. Užívateľom je k dispozícii tiež verzia tlačiarne TM-C3400 vybavená základným softwarom pre tvorbu štítkov.

Tlačiareň TM-C3400 je už v predaji a jej doporučená cena bola stanovená na 1.169,- Eur vč. dph


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá