10.2.2012 0 Comments

Epson rozširuje svoju ponuku o farebnú tlač štítkov podľa aktuálnej potreby užívateľov

Spoločnosť Epson uvádza na trh zdokonalenú verziu tlačiarne TM-C3400, ktorá umožňuje tlač štítkov a identifikačných náramkov podľa aktuálnej potreby užívateľov. Na základe ohlasov a požiadaviek zákazníkov ponúka nový model ekonomický tlačový režim, možnosť ovládania a programovanie tlačiarne prostredníctvom softwarových aplikácií a tiež základný software pre tvorbu štítkov. Vylepšený model TM-C3400 naďalej poskytuje trvanlivé výsledky na širokej škále médií o šírkach v rozsahu od 30 do 112 mm.

Tlačiareň nájde ideálne uplatnenie v oblastiach, kde je dôležitá správna identifikácia štítkov, ako je tomu napríklad pri tlači identifikačných náramkov alebo popisných etikiet u liečiv, kde môže model TM-C3400 prostredníctvom farebnej tlače pomôcť uľahčiť presné rozpoznanie štítkov. Vďaka možnosti tlače na základe aktuálnych potrieb užívateľov môže táto tlačiareň priniesť tiež finančné úspory, pretože odpadá potreba tlače štítkov do zásoby, čo so sebou spravidla prináša nutnosť evidencie skladových zásob, plytvanie a zbytočné náklady.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Európa, dodáva: „Pretože sa jedná o atramentovú tlačiareň, ponúka model TM-C3400 v porovnaní s termálnymi tlačiarňami veľa ďalších výhod. Jednou z nich je trvanlivá tlač na širokom rade médií, ktorými môžu byť napríklad papierové a syntetické materiály s matnou či lesklou povrchovou úpravou. Dlhá trvanlivosť výtlačkov je zásluhou pigmentového atramentu Epson DURABrite Ultra, ktorý vyniká vysokou odolnosťou voči rozmazaniu, vyblednutiu a odolá väčšine tekutín. Ďalšou výhodou atramentovej technológie je bezpečnosť - model TM-C3400 nepoužíva termálne prenosové pásky, ktoré vyžadujú starostlivú likvidáciu, pretože na nich môžu zostávať otlačky citlivých informácií."

Vďaka vysokej rýchlosti tlače dosahujúcej až 92 mm/s a integrovanej automatickej rezačke je model TM-C3400 ideálne vhodný do náročných prevádzok. Chybnej tlači pomáha predchádzať technológia automatickej kontroly trysiek Epson (AID), ktorá dokáže identifikovať zanesené trysky alebo chybné pixely v čiarových kódoch a dokáže tento problém odstrániť.

Model TM-C3400 sa dá ovládať z jeho prednej časti, čo uľahčuje inštaláciu a umožňuje umiestenie pod pracovnými stolmi za účelom úspory miesta na predajnom pulte či na prepážke. Vzhľadom k tomu, že tlačiareň sa dá ovládať a programovať prostredníctvom softwarových aplikácií, je jej integrácia do existujúceho prostredia veľmi jednoduchá. Užívateľom je k dispozícii tiež verzia tlačiarne TM-C3400 vybavená základným softwarom pre tvorbu štítkov.

Tlačiareň TM-C3400 je už v predaji a jej doporučená cena bola stanovená na 1.169,- Eur vč. dph


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá