8.2.2012 0 Comments

Epson otvára trh s nátlačkami spracovávanými priamo vo firmách

Spoločnosť Epson nadväzuje spoluprácu s popredným poskytovateľom RIP riešení, spoločnosťou EFI, a prichádza na trh s uceleným tlačovým riešením určeným dizajnérom, agentúram a reklamným oddeleniam, ktoré spracovávajú svoje nátlačky priamo vo firmách. Toto komplexné riešenie podporí ich potreby súvisiace s tvorbou nátlačkov. Nový rad Epson Design Editions zahrňuje tri najdôležitejšie produkty vo svojej triede - modely WT7900, SP-4900 a SP-3880. Spoločnosť Epson tak poskytuje kompletné a jednorazové riešenie pre všetky nátlačky spracovávané v domácich firmách.

Pre vyťažené oddelenia alebo agentúry, ktoré nemajú dostatok času na vykonanie vlastného prieskumu, určenie najvhodnejších postupov a zakúpenie každého prvku samostatne, predstavuje Design Editions rýchle riešenie a nákladovo efektívnu investíciu. Jednoducho si zvoľte tlačiareň Epson, ktorá vyhovuje vašim potrebám a spoločnosť Epson vám prostredníctvom jedného z našich obchodných partnerov poskytne celý hardwarový balíček, vrátane inštalácie a softvéru RIP od spoločnosti EFI - obľúbeného vydania Express Edition - spoločne so sadou profilov médií Epson. V prípade, že užívatelia potrebujú funkcie mimoriadne presnej automatickej kalibrácie a merania farieb, je možné túto zostavu doplniť aj o zariadenie SpectroProofer.

Tlačiarne:
• Epson Stylus WT7900 Design Edition - prvé komplexné riešenie v odbore nátlačkových technológií zahŕňa produkčnú tlačiareň s možnosťou použitia bieleho atramentu a ponúka inovatívne a unikátne zloženie atramentov, ktoré možno použiť na tlač na rôzne podkladové materiály, vrátane metalických, v šírkach až 24 palcov (53,35 cm).
• Epson Stylus Pro 4900 Design Edition - toto riešenie ponúka vysoko kvalitné nátlačky do šírky až 17 palcov (43,2 cm) a je vhodné pre agentúry a reklamné oddelenia, ktoré spracovávajú tlačové výstupy vo vlastných firmách a prajú si dosiahnuť najvyššiu, t.j. 98 % zhodu s farebnou paletou Pantone.
• Epson Stylus Pro 3880 Design Edition - riešenie vhodné pre malé dizajnérske štúdiá alebo externých pracovníkov, ktorí požadujú kompaktnú, cenovo dostupnú tlačiareň pre zabezpečenie svojich potrieb v oblasti nátlačkov do šírky tlače až 17 palcov (43,2 cm).

Duncan Ferguson, riaditeľ divízie veľkoformátových tlačiarní spoločnosti Epson Europe, dodáva: "Vieme, aká dôležitá je úspora času a peňazí pre vyťažené reklamné agentúry, oddelenia alebo dizajnérov v oblasti spracovania nátlačkov - a práve to bolo dôvodom, prečo sme všetko zlúčili do Design Editions. Cieľom je ušetriť nielen čas stratený pri vyhľadávaní a výbere jednotlivých prvkov tohto balíka samostatne, ale tiež zvýšiť produktivitu pri spracovaní nátlačkov. Naši zákazníci budú potešení úsporou nákladov, pretože balíček Design Editions je cenovo oveľa výhodnejšia ako nákup každého prvku samostatne. "

Modely WT7900 a SP-4900 Design Editions je možné zakúpiť od decembra 2011 a model SP-3880 Design Edition je k dispozícii od januára 2012. Tlačiarne Design Editions sú ponúkané v rámci oblasti EMEA.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá