7.5.2014 0 Comments

Epson na veľtrhu Reklama - Polygraf 2014 predstaví produkty a materiály nielen z oblasti signmakingu a tlače

V termíne 13. až 15. mája 2014 sa na výstavisku PVA EXPO Praha - Letňany opäť otvoria brány medzinárodného veľtrhu reklamy, médií, polygrafie a obalov, na ktorom nebudú ani tento rok chýbať produkty Epson. Rovnako ako vlani predstaví Epson návštevníkom produktové novinky vo svojej vlastnej expozícii. Okrem veľkoformátovej a fotografickej tlače bude možné vidieť aj produkty z oblasti projekčnej techniky a riešenia pre tlač kupónov a farebných štítkov.

„V tomto roku chceme na tomto jedinom tuzemskom veľtrhu v odbore polygrafia v ešte väčšej miere prezentovať zariadenia smerujúce do oblasti potlače textilu, produkcie fotografií, návrhu a tlače obalov, etikiet a štítkov, kam produkty Epson nesporne patria," uviedla Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson. Účastníci veľtrhu sa môžu prísť pozrieť na samostatnú expozíciu produktov Epson, ktorá bude umiestnená v hale číslo 4A v stánku č. 456.

Okrem hlavnej expozície tu Epson ako bonus predstaví produkty z oblasti projekčnej techniky a POS produktov. „Okrem iného bude možné vidieť unikátny projekčný roll-up, ktorý v spojení s 3LCD projektorom Epson vytvára živú reklamnú plochu so žiarivými farbami. Výkonné a spoľahlivé projektory Epson v kombinácii s unikátnymi vlastnosťami „čierneho" plátna od amerického výrobcu Screen Innovation prinášajú projekciu tam, kde by ste si ju len ťažko dokázali predstaviť," hovorí Roman Vejražka, Business Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson. Z oblasti POS produktov bude možné vidieť tlačiareň určenú na tlač kupónov Epson TM-C710, ktorá je ideálnym nástrojom pre adresný marketing a cielenú reklamu, a zároveň tlačiareň Epson TM-C3500, určenú pre tlač farebných samolepiacich štítkov s nízkymi nákladmi.

Záujemcom budú na mieste k dispozícii zástupcovia spoločnosti Epson, ktorí spolu s autorizovanými partnermi Tepede CZ/SK, Fomei a.s. a Nanotec s.r.o. dokážu navrhnúť komplexné riešenia nielen v oblasti veľkoformátovej tlače. „Epson dnes už pokrýva takmer všetky oblasti veľkoformátovej tlače od technickej, POS, fotografie, nátlačku, signmakingu pre vnútornú aj vonkajšiu aplikáciu, ako aj Dye-sub tlač s prenosom na textil a iné materiály, a to všetko len s využitím vlastných technológií a vlastného vývoja," dodáva Kateřina Sedláčková, ProGraphics Account Manager CZ/SK spoločnosti Epson.

Z oblasti veľkoformátovej tlače si Epson pre návštevníkov pripravil tri produktové rady tlačiarní SureColor a Stylus Pro, z ktorých bude možné vidieť novinky SC-F7100 a SC-F2000. Návštevníci uvidia v prevádzke osvedčené tlačiarne SC-S70610 pre signmaking, StylusPro SP7900 pre fotografickú tlač a minilabové tlačové riešenia predstavované tlačiarňou SureLab SL-D3000 a novinkou D700. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky živej tlače vrátane Dye sublimačnej technológie a transferu na textílie, drevo, hliníkové dosky a ďalšie materiály. Celú expozíciu budú dopĺňať technologické videá pripravené k jednotlivým modelovým radom tlačiarní.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá