Image
16.10.2015 0 Comments

Epson mení budúcnosť firemnej tlače (video)

Spoločnosť Epson predstavuje atramentové tlačiarne WorkForce Pro pre firemných zákazníkov. Tieto modely uspokoja potreby spoločností všetkých veľkostí - od malých kancelárií po veľké podniky. Ide o firemné atramentové tlačiarne s exkluzívnou technológiou tlačovej hlavy Epson PrecisionCore, ktorá posilňuje výhody atramentovej technológie a predstavuje tak konkurenciu pre laserové tlačiarne. Tlačiarne najviac zvládnu formáty od A4 až po A3+.


Ekologickosť a neprerušená tlač 80 000 strán

Nový rad tlačiarní WorkForce Pro (WF-R5690DTWF, WF-R8590D3TWFC) s funkciou Replaceable Ink Pack System využíva novú technológiu, ktorá umožňuje vytlačenie až 80 000 strán bez výmeny atramentu, čím vytvoria o 95 % menej odpadu. Vďaka týmto tlačiarňam formátu A3+ a A4 môžu kancelárie dosiahnuť väčší objem tlače s minimálnou údržbou a predvídateľnými nákladmi. Súčasne ponúkajú až o 82 % nižšiu spotrebu energie ako konkurenčné farebné laserové tlačiarne.

Robustné, produktívne a ľahko použiteľné zariadenie pre stredne veľké pracovné skupiny Epson Work Force Pro WF-R5690DTWF predstavuje ideálnu voľbu na inštaláciu v oblasti firemnej tlače, pri ktorej je najdôležitejším faktorom minimálna doba odstavenia a cena za stranu.

0414_pictures_hires_wf-r8590dwf_ink-2.jpg

Výkonné kancelárske zariadenie Epson WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC so systémom RIPS s veľmi vysokou výdržou sa môže pochváliť výrazne nadpriemernou výdržou 75 000 strán pre všetky farby, vďaka čomu je toto atramentové zariadenie all-in-one formátu A3+ dobrá voľba do prostredí, v ktorých je najdôležitejšia minimálna doba odstavenia a nízke požiadavky na údržbu. Rad RIPS zahŕňa aj model A3, ktorý vypĺňa medzeru na trhu firemných tlačiarní umožňujúcich tlač v tomto formáte.

Súčasne s technológiou WorkForce Pro uviedla spoločnosť Epson aj rad firemných atramentových tlačiarní, ktoré ponúkajú podnikom vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť. Tieto nové produkty aj technológie WorkForce Pro posilňujú už aj tak silnú pozíciu firemných atramentových tlačiarní. Tie oproti porovnateľným laserovým tlačiarňam znižujú náklady na stránku až o 50 % a spotrebu energie až o 82 %.

181014c10555.jpg

Multifunkčná tlačiareň formátu A3+ Epson WorkForce Pro WF-8510DWF je určená pre malé až stredne veľké pracovné skupiny firemného prostredia, využívajúce laserovú tlač, ktoré potrebujú zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje. Čistá technológia spoločnosti Epson pomáha vytvárať ekologickejšie pracovné prostredie.

Epson očakáva, že vo firemnej sfére pomôžu nové produkty urýchliť prechod od laserovej k atramentovej tlači.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá