Image
16.10.2015 0 Comments

Epson mení budúcnosť firemnej tlače (video)

Spoločnosť Epson predstavuje atramentové tlačiarne WorkForce Pro pre firemných zákazníkov. Tieto modely uspokoja potreby spoločností všetkých veľkostí - od malých kancelárií po veľké podniky. Ide o firemné atramentové tlačiarne s exkluzívnou technológiou tlačovej hlavy Epson PrecisionCore, ktorá posilňuje výhody atramentovej technológie a predstavuje tak konkurenciu pre laserové tlačiarne. Tlačiarne najviac zvládnu formáty od A4 až po A3+.


Ekologickosť a neprerušená tlač 80 000 strán

Nový rad tlačiarní WorkForce Pro (WF-R5690DTWF, WF-R8590D3TWFC) s funkciou Replaceable Ink Pack System využíva novú technológiu, ktorá umožňuje vytlačenie až 80 000 strán bez výmeny atramentu, čím vytvoria o 95 % menej odpadu. Vďaka týmto tlačiarňam formátu A3+ a A4 môžu kancelárie dosiahnuť väčší objem tlače s minimálnou údržbou a predvídateľnými nákladmi. Súčasne ponúkajú až o 82 % nižšiu spotrebu energie ako konkurenčné farebné laserové tlačiarne.

Robustné, produktívne a ľahko použiteľné zariadenie pre stredne veľké pracovné skupiny Epson Work Force Pro WF-R5690DTWF predstavuje ideálnu voľbu na inštaláciu v oblasti firemnej tlače, pri ktorej je najdôležitejším faktorom minimálna doba odstavenia a cena za stranu.

0414_pictures_hires_wf-r8590dwf_ink-2.jpg

Výkonné kancelárske zariadenie Epson WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC so systémom RIPS s veľmi vysokou výdržou sa môže pochváliť výrazne nadpriemernou výdržou 75 000 strán pre všetky farby, vďaka čomu je toto atramentové zariadenie all-in-one formátu A3+ dobrá voľba do prostredí, v ktorých je najdôležitejšia minimálna doba odstavenia a nízke požiadavky na údržbu. Rad RIPS zahŕňa aj model A3, ktorý vypĺňa medzeru na trhu firemných tlačiarní umožňujúcich tlač v tomto formáte.

Súčasne s technológiou WorkForce Pro uviedla spoločnosť Epson aj rad firemných atramentových tlačiarní, ktoré ponúkajú podnikom vyššiu rýchlosť a spoľahlivosť. Tieto nové produkty aj technológie WorkForce Pro posilňujú už aj tak silnú pozíciu firemných atramentových tlačiarní. Tie oproti porovnateľným laserovým tlačiarňam znižujú náklady na stránku až o 50 % a spotrebu energie až o 82 %.

181014c10555.jpg

Multifunkčná tlačiareň formátu A3+ Epson WorkForce Pro WF-8510DWF je určená pre malé až stredne veľké pracovné skupiny firemného prostredia, využívajúce laserovú tlač, ktoré potrebujú zvýšiť produktivitu a skrátiť prestoje. Čistá technológia spoločnosti Epson pomáha vytvárať ekologickejšie pracovné prostredie.

Epson očakáva, že vo firemnej sfére pomôžu nové produkty urýchliť prechod od laserovej k atramentovej tlači.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá