Image
26.2.2013 0 Comments

Epson WorkForce AL-MX200 ponúka vysokú rýchlosť tlače a mimoriadny pracovný cyklus

Epson_WorkForce_AL-MX200DWF .jpg Spoločnosť Epson pomáha malým a domácim kanceláriám znížiť náklady na tlač pomocou dvoch nových multifunkčných čiernobielych LED tlačiarní. Modely Epson WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF ponúkajú najlepšie hodnoty TCO (celkové náklady na vlastníctvo) vo svojej triede, najmä vďaka obojstrannej tlači, vysokej rýchlosti tlače až 30 str./min a vysokému pracovnému cyklu až 30 000 strán mesačne.

Oba modely ponúkajú funkciu tlače, skenovanie, kopírovanie a faxovanie, pričom model AL-MX200DWF navyše pridáva možnosť bezdrôtového pripojenia. Tlačiarne je možné prostredníctvom pripojenia k sieti zdieľať v rámci malých pracovných skupín. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysúvaciemu zásobníku papiera je ich možné zároveň ľahko umiestniť na stôl.

Každý z modelov WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF využíva ľahko vymeniteľné čiernobiele zásobníky tonera. Vzhľadom na užívateľsky prívetivé vyhotovenie stačí zásobník tonera vložiť do slotu a otočiť ním. Pracovníci sa tak namiesto údržby tlačiarní budú môcť sústrediť na svoju prácu.

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tlačiarne Epson WorkForce AL-MX200DNF a AL-MX200DWF nielenže podnikom ponúkajú veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo (TCO), ale navyše umožňujú jednoduché zdieľanie naskenovaných dokumentov. Súbory je možné skenovať priamo na pamäťové moduly USB alebo odoslať priamo do e-mailu."

Elise dodáva: „Tieto modely sú zároveň kompatibilné s aplikáciou Epson iPrint. Užívatelia si môžu nainštalovať túto aplikáciu a potom bezdrôtovo tlačiť, skenovať a zdieľať dáta z inteligentných telefónov a tabletov odkiaľkoľvek v kancelárii: ideálne riešenie pre rýchlu tlač dokumentov na poslednú chvíľu pred schôdzkami alebo tlač správ bez toho, aby bolo nutné zapínať počítač. S radom WorkForce AL-MX200 získate skutočne dostupné a spoľahlivé riešenie s vysokým výkonom, ktoré zvýši vašu produktivitu."

Modely WorkForce AL-M200DNF a WorkForce AL-M200DWF sú dostupné od februára 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 378 EUR a 424 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá