Image
26.2.2013 0 Comments

Epson WorkForce AL-MX200 ponúka vysokú rýchlosť tlače a mimoriadny pracovný cyklus

Epson_WorkForce_AL-MX200DWF .jpg Spoločnosť Epson pomáha malým a domácim kanceláriám znížiť náklady na tlač pomocou dvoch nových multifunkčných čiernobielych LED tlačiarní. Modely Epson WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF ponúkajú najlepšie hodnoty TCO (celkové náklady na vlastníctvo) vo svojej triede, najmä vďaka obojstrannej tlači, vysokej rýchlosti tlače až 30 str./min a vysokému pracovnému cyklu až 30 000 strán mesačne.

Oba modely ponúkajú funkciu tlače, skenovanie, kopírovanie a faxovanie, pričom model AL-MX200DWF navyše pridáva možnosť bezdrôtového pripojenia. Tlačiarne je možné prostredníctvom pripojenia k sieti zdieľať v rámci malých pracovných skupín. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysúvaciemu zásobníku papiera je ich možné zároveň ľahko umiestniť na stôl.

Každý z modelov WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF využíva ľahko vymeniteľné čiernobiele zásobníky tonera. Vzhľadom na užívateľsky prívetivé vyhotovenie stačí zásobník tonera vložiť do slotu a otočiť ním. Pracovníci sa tak namiesto údržby tlačiarní budú môcť sústrediť na svoju prácu.

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tlačiarne Epson WorkForce AL-MX200DNF a AL-MX200DWF nielenže podnikom ponúkajú veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo (TCO), ale navyše umožňujú jednoduché zdieľanie naskenovaných dokumentov. Súbory je možné skenovať priamo na pamäťové moduly USB alebo odoslať priamo do e-mailu."

Elise dodáva: „Tieto modely sú zároveň kompatibilné s aplikáciou Epson iPrint. Užívatelia si môžu nainštalovať túto aplikáciu a potom bezdrôtovo tlačiť, skenovať a zdieľať dáta z inteligentných telefónov a tabletov odkiaľkoľvek v kancelárii: ideálne riešenie pre rýchlu tlač dokumentov na poslednú chvíľu pred schôdzkami alebo tlač správ bez toho, aby bolo nutné zapínať počítač. S radom WorkForce AL-MX200 získate skutočne dostupné a spoľahlivé riešenie s vysokým výkonom, ktoré zvýši vašu produktivitu."

Modely WorkForce AL-M200DNF a WorkForce AL-M200DWF sú dostupné od februára 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 378 EUR a 424 EUR.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá