Image
26.2.2013 0 Comments

Epson WorkForce AL-MX200 ponúka vysokú rýchlosť tlače a mimoriadny pracovný cyklus

Epson_WorkForce_AL-MX200DWF .jpg Spoločnosť Epson pomáha malým a domácim kanceláriám znížiť náklady na tlač pomocou dvoch nových multifunkčných čiernobielych LED tlačiarní. Modely Epson WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF ponúkajú najlepšie hodnoty TCO (celkové náklady na vlastníctvo) vo svojej triede, najmä vďaka obojstrannej tlači, vysokej rýchlosti tlače až 30 str./min a vysokému pracovnému cyklu až 30 000 strán mesačne.

Oba modely ponúkajú funkciu tlače, skenovanie, kopírovanie a faxovanie, pričom model AL-MX200DWF navyše pridáva možnosť bezdrôtového pripojenia. Tlačiarne je možné prostredníctvom pripojenia k sieti zdieľať v rámci malých pracovných skupín. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysúvaciemu zásobníku papiera je ich možné zároveň ľahko umiestniť na stôl.

Každý z modelov WorkForce AL-MX200DNF a WorkForce AL-MX200DWF využíva ľahko vymeniteľné čiernobiele zásobníky tonera. Vzhľadom na užívateľsky prívetivé vyhotovenie stačí zásobník tonera vložiť do slotu a otočiť ním. Pracovníci sa tak namiesto údržby tlačiarní budú môcť sústrediť na svoju prácu.

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tlačiarne Epson WorkForce AL-MX200DNF a AL-MX200DWF nielenže podnikom ponúkajú veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo (TCO), ale navyše umožňujú jednoduché zdieľanie naskenovaných dokumentov. Súbory je možné skenovať priamo na pamäťové moduly USB alebo odoslať priamo do e-mailu."

Elise dodáva: „Tieto modely sú zároveň kompatibilné s aplikáciou Epson iPrint. Užívatelia si môžu nainštalovať túto aplikáciu a potom bezdrôtovo tlačiť, skenovať a zdieľať dáta z inteligentných telefónov a tabletov odkiaľkoľvek v kancelárii: ideálne riešenie pre rýchlu tlač dokumentov na poslednú chvíľu pred schôdzkami alebo tlač správ bez toho, aby bolo nutné zapínať počítač. S radom WorkForce AL-MX200 získate skutočne dostupné a spoľahlivé riešenie s vysokým výkonom, ktoré zvýši vašu produktivitu."

Modely WorkForce AL-M200DNF a WorkForce AL-M200DWF sú dostupné od februára 2013 za odporúčanú maloobchodnú cenu 378 EUR a 424 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá