2.8.2012 0 Comments

Epson TM-C3400-LT: Samostatný terminál pre tlač farebných štítkov bez PC

Na základe predchádzajúcich úspechov s radom produktov pre tlač štítkov predstavuje spoločnosť Epson TM-C3400-LT: samostatný terminál s integrovanou dotykovou obrazovkou a ovládacím panelom, ktorý na vyžiadanie tlačí zákazkové štítky, lístky a pásky na zápästie.

TM-C3400-LT je kompaktné zariadenie typu všetko v jednom a nevyžaduje pripojenie k PC. Je preto ideálnym riešením pre užívateľov, ktorí sa trápia s nedostatkom miesta, alebo tam, kde je potrebné využiť pojazdné vozíky, napr. v zdravotníckych zariadeniach či vo výrobe. Tlačiareň má prachotesné vyhotovenie s krytím IPX2 a je odolná voči kvapkajúcej vode, hodí sa preto aj do náročných prostredí.

Ivan Tanev, manažér pre rozvoj podnikania v spoločnosti Epson Europe, dodáva: „Použitie farieb zlepšuje možnosť vizuálneho rozlíšenia štítkov, takže farebná tlač pri tlačiarni TM-C3400-LT môže pomôcť predísť hrubým chybám pri nespočetnom množstve rôznych použití - napr. pásky na zápästie a lekárske recepty v zdravotníctve. TM-C3400-LT tiež prispieva k vyššej efektivite, nakoľko vďaka tlači podľa potreby nie je potrebné nakupovať a skladovať predtlačené materiály. Rovnako straty sú pri tomto spôsobe tlače minimálne."

TM-C3400-LT je kompatibilná s širokou škálou materiálov, vrátane matných a lesklých štítkov a syntetických médií vo veľa rôznych formátoch, napr. vyrezávané štítky, nekonečné štítky a pásky na zápästie. Nech už použijete akékoľvek médium, pigmentový atrament Epson DURABrite Ultra zaručuje dlhú životnosť výtlačkov, ktoré sú odolné voči rozmazaniu, blednutiu, vode aj väčšine ostatných kvapalín a prečkajú aj náročné skladovacie podmienky.

Atramentová technológia tejto tlačiarne stavia na úspechoch a bohatej minulosti spoločnosti Epson v oblasti atramentovej tlače a oproti tradičnej termotransferovej technológii ponúka rad výhod. Ďalšou vítanou prednosťou atramentovej technológie, okrem kompatibility s širokou škálou médií, výtlačkov s dlhou životnosťou a menšiemu dopadu na životné prostredie, je vyššia bezpečnosť, nakoľko TM-C3400-LT nepoužíva termotransferové pásky, na ktorých môžu zostávať otlačky citlivých informácií.

Technológia automatickej kontroly trysiek od spoločnosti Epson (AID) je zárukou spoľahlivých výsledkov. Dokáže identifikovať zanesené trysky a problém odstráni ešte skôr, ako dôjde k výskytu chybnej tlače alebo chybných pixelov v čiarových kódoch.

Tlačiareň TM-C3400-LT bola navrhnutá s ohľadom na jednoduchú obsluhu - akékoľvek funkcie je možné ovládať v prednej časti, vrátane výmeny spotrebných materiálov. TFT dotyková obrazovka zabezpečuje intuitívne ovládanie a je ju možné pohodlne naklápať v rozpätí 90°. Predinštalovaný operačný systém Windows®, ovládače tlačiarne aj užitočné softwarové nástroje, vrátane voliteľného softwaru pre prácu so štítkami, uľahčujú priamu tlač.

Tlačiareň Epson TM-C3400-LT bude možné zakúpiť od 1. septembra 2012 za cenu 2.394,- EUR vrátane DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá