2.11.2012 0 Comments

Epson EB-1410Wi zvýši produktivitu obchodných stretnutí vďaka integrovaným interaktívnym projekciám

Spoločnosť Epson, svetová jednotka na trhu s projektormi s viac ako 10 rokmi skúseností, teraz ponúka kompletné digitálne riešenie pre obchodné rokovania. Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi kombinujú výhody projektorov, interaktívnych tabúľ, papierových tabúľ a ďalšieho prezentačného vybavenia v jedinom ľahko použiteľnom zariadení. Premietaný interaktívny obraz môže mať uhlopriečku až 100 palcov. K projektoru môžete pripojiť široký rad vstupných zdrojov. Tieto modely vám pomôžu zvýšiť produktivitu podnikania a znížiť náklady na inštaláciu, pretože v rokovacej miestnosti už nebudete musieť mať niekoľko častí vybavenia.

Vďaka pokročilým funkciám týchto modelov môžu užívatelia premeniť akýkoľvek povrch na interaktívnu obrazovku s uhlopriečkou 100 palcov. Premietaný obraz, do ktorého je možné vkladať poznámky, môže pochádzať z širokého radu vstupných zdrojov: počítačov, podnikových sietí, pamäťových zariadení USB, vizualizérov a mnohých ďalších inteligentných zariadení. Pomocou interaktívnych pier je možné úplne ovládať počítačový software - rovnako ako s bežnou myšou - a vkladať poznámky priamo do prezentačných materiálov. V okamihu, keď rokovanie skončí, je možné poznámky uložiť a zdieľať prostredníctvom podnikovej siete a pamäťových zariadení USB2 alebo odoslať ostatným užívateľom pomocou e-mailu.

Projektory je možné tiež prepojiť s multifunkčnými kancelárskymi atramentovými tlačiarňami Epson, napr. s tlačiarňami radu WorkForcePro 4500. Dokumenty je možné skenovať priamo do projektora a vytlačiť poznámky na rokovanie. Poznámky je možné tlačiť aj na väčšine existujúcich tlačových zariadení v podniku.

Projektory EB-1410Wi a EB-1400Wi zároveň podporujú funkciu pre viac umiestnení. Vďaka tomu je možné vytvoriť až štyri samostatné, avšak vzdialene prepojené projekčné systémy, takže užívatelia budú môcť zdieľať obrazy a prezentácie a na diaľku vkladať poznámky k rovnakému obrazu.

Julia Lin, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, k tomu hovorí: „Tieto nové 100palcové projekčné systémy sú oveľa viac ako len obyčajné interaktívne projektory. Predstavujú kompletné digitálne riešenie pre rad obchodných rokovaní. Jedno zariadenie obsiahne prácu troch alebo štyroch ďalších, takže firmy nebudú musieť investovať do ďalších zariadení a ich obchodné rokovania budú efektívnejšie a produktívnejšie."

Julia dodáva: „Vďaka intuitívnej ponuke na obrazovke a jednoduchému ovládaniu tieto zariadenia nevyžadujú žiadne zvláštne školenie. Užívatelia môžu bez obáv uskutočňovať prezentácie a využívať všetky pokročilé funkcie s vedomím, že majú všetko plne pod kontrolou."

Modely EB-1410Wi a EB-1400Wi budú k dispozícii od januára 2013.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá