7.9.2012 0 Comments

Epicor posilňuje manažérsky tím v strednej a východnej Európe

Spoločnosť Epicor Software Corporation, popredný dodávateľ softwarových riešení pre riadenie podnikových procesov v organizáciách zo sektorov výroby, distribúcie, predaja a služieb, oznámila rozšírenie manažérskeho tímu. Ian Walker bol menovaný senior viceprezidentom predaja pre oblasť EMEA (Európa, Blízky východ, Afrika) a Hermann Stehlik viceprezidentom pre región strednej Európy. Vo svojich pozíciách budú obaja zodpovední Keithovi Deaneovi, generálnemu riaditeľovi spoločnosti Epicor pre oblasť EMEA.

Ian Walker a Hermann Stehlik sa zamerajú na rozširovanie trhu pre všetky produkty ponúkané spoločnosťou Epicor vrátane moderného systému pre plánovanie podnikových zdrojov (ERP, enterprise resource planning). Ian Walker bude zodpovedať za predajnú stratégiu spoločnosti naprieč celým regiónom, Hermann Stehlík za prevádzkové otázky predaja a podpory v Nemecku, Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku, Rumunsku a v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.

„Vymenovanie skúsených odborníkov na kľúčové pozície senior manažmentu svedčí o našom záväzku vybudovať pevnú organizáciu, ktorá dokáže podporovať našich zákazníkov bez ohľadu na miesto pôsobenia. Obaja naši noví kolegovia sa osvedčili na predchádzajúcich pozíciách a som si istý, že nám pomôžu prejsť do fázy ďalšieho rastu," uviedol Keith Deane, senior viceprezident a vrchný riaditeľ spoločnosti Epicor pre oblasť EMEA.

Ian Walker pred príchodom do spoločnosti Epicor zastával niekoľko pozícií viceprezidenta u medzinárodných dodávateľov ERP systémov. Za sebou má úspešnú bilanciu, keď sa mu podarilo prekračovať plánované predaje aj zisky. Preukázal, že chápe jemné detaily zložitých predajných cyklov ERP systémov. Taktiež má skúsenosti s rozvojom a riadením medzinárodných tímov a zjednávaním celosvetových ERP kontraktov.

Hermann Stehlik bol pred nástupom do spoločnosti Epicor generálnym riaditeľom nemeckej agentúry pre služby v oblasti ľudského kapitálu, a predtým pôsobil aj ako hlavný riaditeľ medzinárodného dodávateľa ERP systémov. Počas pracovnej kariéry získal hlboké znalosti v oblasti ERP, Business Intelligence, riadenia dodávateľských reťazcov, ľudských zdrojov, vzťahov so zákazníkmi aj aktív. Má skúsenosti zo stredných aj veľkých firiem, inžiniersky titul z elektroniky získal v nemeckom Regensburgu.

„Naším cieľom je vybudovať zo spoločnosti Epicor významného dodávateľa ERP systémov pre výrobné a distribučné firmy v krajinách strednej a východnej Európy, akými sú aj Slovensko a Česká republika. Teší ma, že sa môžem k spoločnosti pripojiť práve vo fáze tohto rastu," uviedol Hermann Stehlik. „Moderné ERP riešenie spoločnosti Epicor je navrhnuté tak, že firmám v tomto regióne pomôže zefektívniť podnikové procesy a súčasne nakupovať alebo predávať bez ohľadu na geografické hranice."


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá