Image
11.3.2013 0 Comments

Elitná jednotka: náborová kampaň FEI STU

Fakulta elektrotechniky a informatiky si ako jedna z mála fakúlt na Slovensku trúfla opäť po minulom roku na mediálnu kampaň s cieľom prilákať absolventov stredných škôl do svojich radov. Absolventov láka na zaujímavé štipendium, záruku pracovného miesta a výšku nástupného platu. Náborová kampaň Elitná jednotka sa tento rok rozrástla aj o roadshow po stredných školách a Elitnú električku.

Fakulta sa zamerala na outdoorovú kampaň, so stredoškolákmi komunikuje cez web www.elitnajednotka.sk a cez sociálne siete. Minulý rok obdobná kampaň znamenala nárast o dvesto podaných prihlášok, tento rok sa rozširuje o osobný kontakt so študentmi. Roadshow prebehla v 25-tich školách po Slovensku. Náborová kampaň spojená s reklamou a PR na získanie študentov je úplné nový postup, ktorý FEI-ka zvolila minulý rok ako prvá vysoká škola na Slovensku.

elektricka.JPG

„Vlastná" obrandovaná električka s motívom kampane Elitnej jednotky je rozhodne originálny počin, ako prilákať absolventov stredných škôl do svojich radov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá