19.10.2012 0 Comments

ESET získal zlato za najlepšie firemné bezpečnostné riešenie v čitateľskej ankete časopisu Information Security

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, oznámil zisk zlata v čitateľskej ankete amerického časopisu Information Security. Prvé miesto v kategórii riešení pre firmy "Best Endpoint Security 2012" získal produkt ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition. ESET zvíťazil už druhý rok za sebou a predbehol aj konkurenčné riešenia spoločností Kaspersky a Sophos s tým, že v niekoľkých kategóriách získal výrazný bodový náskok.

Z vlastností ESET Endpoint Antivirus čitatelia ocenili detekciu a blokovanie malwaru a zero-day exploitov, frekvenciu a rýchlosť aktualizácií vírusovej databázy a celkový návrat investícií. Čitatelia tak isto podčiarkli, že riešenie ESETu má malé systémové nároky a beží neviditeľne na pozadí. Produkt je jediným anti-malwarovým riešením s certifikátom ICSA Labs pre Windows a Mac počítače.

"Naši čitatelia sú jednými z najvzdelanejších a najaktívnejších technológov v IT prostredí. Hodnotenie reflektuje ich výrazné technické schopnosti a praktické skúsenosti s produktmi," povedal Doug Olender, viceprezident spoločnosti Tech Target, ktorá je vydavateľom časopisu Information Security. "Tieto ocenenia pomáhajú nákupcom technológií pochopiť produkty, ktoré by mali zvládnuť ich výzvy v oblasti v IT bezpečnosti," dodáva Olender.

"Ďakujeme čitateľom Information Security za ocenenie ESET Endpoint Antivirus ako celkovo najlepšieho riešenia pre firemnú bezpečnosť a za udelenie zlatej ceny," hovorí generálny riaditeľ ESETu Richard Marko. "Náš medzinárodný tím výskumníkov a vývojárov pracuje nepretržite na tom, aby bol svet technológií bezpečnejším miestom," dodáva Marko.

Čitatelia Information Security mali v siedmom ročníku ankety určiť najlepšie bezpečnostné produkty. Online dotazovania sa zúčastnilo viac než dvetisíc predplatiteľov. Boli vyzvaní k výberu bezpečnostných produktov, ktoré momentálne vo svojej organizácii používajú a následne k ich ohodnoteniu v konkrétnych kategóriách. ESET Endpoint Antivirus je komplexným bezpečnostným riešením s verziami kompatibilnými pre Windows I Mac. Kombinujú maximálnu ochranu s minimálnou záťažou na systém.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá