19.10.2012 0 Comments

ESET získal zlato za najlepšie firemné bezpečnostné riešenie v čitateľskej ankete časopisu Information Security

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, oznámil zisk zlata v čitateľskej ankete amerického časopisu Information Security. Prvé miesto v kategórii riešení pre firmy "Best Endpoint Security 2012" získal produkt ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition. ESET zvíťazil už druhý rok za sebou a predbehol aj konkurenčné riešenia spoločností Kaspersky a Sophos s tým, že v niekoľkých kategóriách získal výrazný bodový náskok.

Z vlastností ESET Endpoint Antivirus čitatelia ocenili detekciu a blokovanie malwaru a zero-day exploitov, frekvenciu a rýchlosť aktualizácií vírusovej databázy a celkový návrat investícií. Čitatelia tak isto podčiarkli, že riešenie ESETu má malé systémové nároky a beží neviditeľne na pozadí. Produkt je jediným anti-malwarovým riešením s certifikátom ICSA Labs pre Windows a Mac počítače.

"Naši čitatelia sú jednými z najvzdelanejších a najaktívnejších technológov v IT prostredí. Hodnotenie reflektuje ich výrazné technické schopnosti a praktické skúsenosti s produktmi," povedal Doug Olender, viceprezident spoločnosti Tech Target, ktorá je vydavateľom časopisu Information Security. "Tieto ocenenia pomáhajú nákupcom technológií pochopiť produkty, ktoré by mali zvládnuť ich výzvy v oblasti v IT bezpečnosti," dodáva Olender.

"Ďakujeme čitateľom Information Security za ocenenie ESET Endpoint Antivirus ako celkovo najlepšieho riešenia pre firemnú bezpečnosť a za udelenie zlatej ceny," hovorí generálny riaditeľ ESETu Richard Marko. "Náš medzinárodný tím výskumníkov a vývojárov pracuje nepretržite na tom, aby bol svet technológií bezpečnejším miestom," dodáva Marko.

Čitatelia Information Security mali v siedmom ročníku ankety určiť najlepšie bezpečnostné produkty. Online dotazovania sa zúčastnilo viac než dvetisíc predplatiteľov. Boli vyzvaní k výberu bezpečnostných produktov, ktoré momentálne vo svojej organizácii používajú a následne k ich ohodnoteniu v konkrétnych kategóriách. ESET Endpoint Antivirus je komplexným bezpečnostným riešením s verziami kompatibilnými pre Windows I Mac. Kombinujú maximálnu ochranu s minimálnou záťažou na systém.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

PR: Cypherconf 2016

20.10.2016 00:08

IT konferencia o ochrane digitálnych informácií, hackingu a zneužívaní aplikačných zraniteľností sa uskutoční 3.11.2016 v Bratislave Prednášky pokrývajú aktuálne trendy vo webovej a mobilnej bezpečno ...

Biznis

VMworld 2016: Čo sa stane 29. 6. 2021 o 15:57?

19.10.2016 00:08

V Barcelone sa začalo jedno z najvýznamnejších podujatí zameraných na cloudové a virtualizačné technológie VMworld 2016. Viac než 10 000 účastníkov z 96 krajín si na prvej hlavnej prednáške okrem inéh ...

Biznis

PR: PAM – správa privilegovaných účtov

19.10.2016 00:07

Prečo neukladať heslá v Exceli? Skratka PAM v nadpise znamená Privileged Account Management, čiže správa privilegovaný účtov. Takto sa zvyknú označovať nástroje na zabezpečenie a správu prístupových ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá