19.10.2012 0 Comments

ESET získal zlato za najlepšie firemné bezpečnostné riešenie v čitateľskej ankete časopisu Information Security

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami s 20-ročnou históriou, oznámil zisk zlata v čitateľskej ankete amerického časopisu Information Security. Prvé miesto v kategórii riešení pre firmy "Best Endpoint Security 2012" získal produkt ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition. ESET zvíťazil už druhý rok za sebou a predbehol aj konkurenčné riešenia spoločností Kaspersky a Sophos s tým, že v niekoľkých kategóriách získal výrazný bodový náskok.

Z vlastností ESET Endpoint Antivirus čitatelia ocenili detekciu a blokovanie malwaru a zero-day exploitov, frekvenciu a rýchlosť aktualizácií vírusovej databázy a celkový návrat investícií. Čitatelia tak isto podčiarkli, že riešenie ESETu má malé systémové nároky a beží neviditeľne na pozadí. Produkt je jediným anti-malwarovým riešením s certifikátom ICSA Labs pre Windows a Mac počítače.

"Naši čitatelia sú jednými z najvzdelanejších a najaktívnejších technológov v IT prostredí. Hodnotenie reflektuje ich výrazné technické schopnosti a praktické skúsenosti s produktmi," povedal Doug Olender, viceprezident spoločnosti Tech Target, ktorá je vydavateľom časopisu Information Security. "Tieto ocenenia pomáhajú nákupcom technológií pochopiť produkty, ktoré by mali zvládnuť ich výzvy v oblasti v IT bezpečnosti," dodáva Olender.

"Ďakujeme čitateľom Information Security za ocenenie ESET Endpoint Antivirus ako celkovo najlepšieho riešenia pre firemnú bezpečnosť a za udelenie zlatej ceny," hovorí generálny riaditeľ ESETu Richard Marko. "Náš medzinárodný tím výskumníkov a vývojárov pracuje nepretržite na tom, aby bol svet technológií bezpečnejším miestom," dodáva Marko.

Čitatelia Information Security mali v siedmom ročníku ankety určiť najlepšie bezpečnostné produkty. Online dotazovania sa zúčastnilo viac než dvetisíc predplatiteľov. Boli vyzvaní k výberu bezpečnostných produktov, ktoré momentálne vo svojej organizácii používajú a následne k ich ohodnoteniu v konkrétnych kategóriách. ESET Endpoint Antivirus je komplexným bezpečnostným riešením s verziami kompatibilnými pre Windows I Mac. Kombinujú maximálnu ochranu s minimálnou záťažou na systém.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá