1.10.2012 0 Comments

ESET získal 75. ocenenie VB100, viac než akýkoľvek iný antivírusový výrobca

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, dosiahol ziskom 75. ocenenia VB100, ktoré udeľuje svetovo uznávaná nezávislá testovacia organizácia Virus Bulletin, ďalší míľnik vo svojej histórii. Hodnotné vyznamenanie bolo spoločnosti udelené len niekoľko dní po 20. výročí od svojho založenia. Produkt ESET NOD32 Antivirus získal doposiaľ najvyšší počet ocenení VB100 spomedzi všetkých antivírusových riešení dostupných na trhu.

ESET NOD32 Antivirus 5 bol testovaný na platforme Windows 7, kde bol vynikajúco ohodnotený vo všetkých kategóriách. "Ešte stále si zachovávajúc rad úspechov vo VB100 testovaní, aktuálna produktová línia ESETu sa stala v priebehu posledných rokov dobre známou a len málokedy sme sa v jej prípade stretli s ťažkosťami," konštatuje Virus Bulletin vo svojej najnovšej správe. V antivírusovom priemysle je ocenenie VB100 považované za veľmi hodnotné. Virus Bulletin testuje produkty v prísnych podmienkach, neumožňuje náhradné testovanie v prípade neúspešného zvládnutia testu a za pristúpenie do testovania nepožaduje poplatok.

„Naše 75. ocenenie VB100 je pre ESET skutočným míľnikom. Prišlo 14 rokov po tom, čo sme s verziou NOD32 1.00 získali túto cenu po prvý raz. Bol to vynikajúci štart pre produkt NOD32. V roku 2012 je VB100 potvrdením stability a spoľahlivosti našej technológie a práce," hovorí generálny riaditeľ ESETu Richard Marko.

„Napriek tomu, že úspech v tomto testovaní sa od ESETu automaticky očakáva, vyvíja stále vyšší tlak na výsledky našej práce," dodáva Juraj Malcho, riaditeľ ESETu pre výskum a vývoj.

ESET spojil sily s organizáciou Virus Bulletin na každoročnej vysoko hodnotenej VB konferencii. Tohtoročné stretnutie antivírusovej komunity sa začalo v stredu v texaskom Dallase.

Výskumníci ESETu na akcii prezentujú nasledujúce štúdie:


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá