1.10.2012 0 Comments

ESET získal 75. ocenenie VB100, viac než akýkoľvek iný antivírusový výrobca

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, dosiahol ziskom 75. ocenenia VB100, ktoré udeľuje svetovo uznávaná nezávislá testovacia organizácia Virus Bulletin, ďalší míľnik vo svojej histórii. Hodnotné vyznamenanie bolo spoločnosti udelené len niekoľko dní po 20. výročí od svojho založenia. Produkt ESET NOD32 Antivirus získal doposiaľ najvyšší počet ocenení VB100 spomedzi všetkých antivírusových riešení dostupných na trhu.

ESET NOD32 Antivirus 5 bol testovaný na platforme Windows 7, kde bol vynikajúco ohodnotený vo všetkých kategóriách. "Ešte stále si zachovávajúc rad úspechov vo VB100 testovaní, aktuálna produktová línia ESETu sa stala v priebehu posledných rokov dobre známou a len málokedy sme sa v jej prípade stretli s ťažkosťami," konštatuje Virus Bulletin vo svojej najnovšej správe. V antivírusovom priemysle je ocenenie VB100 považované za veľmi hodnotné. Virus Bulletin testuje produkty v prísnych podmienkach, neumožňuje náhradné testovanie v prípade neúspešného zvládnutia testu a za pristúpenie do testovania nepožaduje poplatok.

„Naše 75. ocenenie VB100 je pre ESET skutočným míľnikom. Prišlo 14 rokov po tom, čo sme s verziou NOD32 1.00 získali túto cenu po prvý raz. Bol to vynikajúci štart pre produkt NOD32. V roku 2012 je VB100 potvrdením stability a spoľahlivosti našej technológie a práce," hovorí generálny riaditeľ ESETu Richard Marko.

„Napriek tomu, že úspech v tomto testovaní sa od ESETu automaticky očakáva, vyvíja stále vyšší tlak na výsledky našej práce," dodáva Juraj Malcho, riaditeľ ESETu pre výskum a vývoj.

ESET spojil sily s organizáciou Virus Bulletin na každoročnej vysoko hodnotenej VB konferencii. Tohtoročné stretnutie antivírusovej komunity sa začalo v stredu v texaskom Dallase.

Výskumníci ESETu na akcii prezentujú nasledujúce štúdie:


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá