Image
27.2.2015 0 Comments

ESET vydáva novú generáciu bezpečnostných riešení pre firmy

Blesk_eset ziskal navyssie skore.jpg ESET vydal kompletne prepracovaný a redizajnovaný rad bezpečnostných produktov pre firmy. Kompletne nový firemný rad od spoločnosti ESET je tak po extenzívnom dizajne, vývoji a testovaní k dispozícii celosvetovo pre firmy a organizácie akýchkoľvek rozmerov.

Nové produkty obsahujú aj množstvo nových vlastností ako napríklad Ochranu pred botnetmi, Exploit Blocker a Anti-Phishing.

Srdcom bezpečnostných riešení spoločnosti ESET pre firmy je ESET Remote Administrator. Táto konzola vzdialenej správy, ktorá sa môže nasadiť na rôzne operačné systémy, bola prerobená tak, aby zvýšila využiteľnosť a zabezpečenie a zároveň znížila celkové náklady na implementáciu a správu.

Jej súčasťou je vstavaný systém správy úloh, ktorý umožňuje vykonávať úlohy automaticky na základe zaradenia používateľa do dynamických skupín. Nové používateľské rozhranie ESET biznis riešení zjednodušuje monitoring, konfiguráciu a kontrolu aktivít na sieti tak, aby bola organizácia chránená a vopred varovaná pred neželanými a škodlivými udalosťami.

Nová generácia bezpečnostných riešení spoločnosti ESET bola na severoamerický trh uvedená v decembri 2014. Prvá spätná väzba od zákazníkov bola v drvivej väčšine pozitívna. Niektoré návrhy na vylepšenie spoločnosť už začlenila do produktu.

Viac informácií o nových vlastnostiach a vylepšeniach nájdete na stránke novej generácie bezpečnostných riešení spoločnosti ESET


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Hacking kreditky za šesť sekúnd. Zločinci môžu bez problémov získať všetky údaje o platobnej karte

08.12.2016 00:13

Vedci z Newcastle University prišli na spôsob, ako môžu zločinci za menej ako 6 sekúnd zistiť číslo, dátum platnosti a bezpečnostný kód na kreditnej alebo debetnej karte Visa. Je to vraj „nebezpečne ľ ...

Bezpečnosť

Čísla kreditiek už nelákajú. Kyberzločinci sa zameriavajú na lekárske záznamy, čísla sociálneho zabezpečenia a útoky DDoS.

07.12.2016 00:12

V dnešnej modernej a čoraz viac prepojenej dobe sú dáta používateľov, korporácií či štátnych inštitúcií pod neustále rastúcim tlakom. Tieto dáta predstavujú poklad v rukách kyberkriminálnikov a  trend ...

Bezpečnosť 2

Ovplyvnilo Rusko americké prezidentské voľby? Podľa expertov boli niektoré hlasovacie prístroje infikované

06.12.2016 00:16

Podľa kyberbezpečnostnej firmy FireEye ruská vláda počas kampane pred americkými prezidentskými voľbami nielen vykonávala hackerské útoky, ale využívala aj sociálne siete na ovplyvňovanie názorov. Šír ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá