Image
20.7.2016 0 Comments

ESET vydáva aktualizáciu Remote Administratora

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, začal od dnes ponúkať najnovšiu verziu ESET Remote Administratora, konzoly vzdialenej správy pre firmy, ktorá je nezávislá od operačného systému. Aktuálna verzia prináša IT administrátorom rôzne vylepšenia a nové vlastnosti.

Konzola obsahuje vstavaný systém správy úloh, ktorý minimalizuje dobu nečinnosti a zároveň umožňuje automaticky vykonávať úlohy na základe členstva v dynamických skupinách a to aj v prípade, že sú endpointy offline a nie sú pripojené k ESET Remote Administratorovi (ERA).

ERA je obohatený o poinštalačného sprievodcu, ktorý pomáha pri intuitívnom nastavení a nasadení v akomkoľvek prostredí; obsahuje redizajnovaný spôsob registrácie mobilných zariadení ideálny pri registrácii vysokých počtov mobilných zariadení. Automatický import do formátu CSV je taktiež veľkou výhodou najnovšej verzie. 

“Pri ESET Remote Administratore sme sa zamerali na vylepšenie celkového používateľského zážitku – od komplexných úloh, akými sú nastavenie alebo nasadenie, až po viac špecializované prípady ako napríklad nasadenie licencií, správa politík alebo upgrade infraštruktúry a riešenie problémov,“ vysvetľuje Michal Jankech, produktový manažér firemných riešení spoločnosti ESET.

Vďaka vylepšenému webovému rozhraniu majú IT administrátori a bezpečnostné oddelenia plný prehľad o tom, čo sa deje v ich firme alebo organizácii a dokážu určovať vzťahy medzi dátami a používateľmi.

ERA môže byť inštalovaný na Windows alebo Linux servery, je k dispozícii aj ako virtuálne zariadenie. Pre zefektívnenie sieťového zabezpečenia a minimalizáciu nákladov používa ESET Remote Administrator integrované nástroje, dynamickú ochranu pred hrozbami a má novú agent-based architektúru.

Medzi nové vlastnosti a vylepšenia patria:

  • Refaktorovaný proces nasadenia agenta s viacerými možnosťami pre rozličné veľkosti siete
  • Nový inštalátor s viacerými možnosťami inštalácie
  • Zjednodušené ERA virtuálne zariadenie pre potreby malých a stredných podnikov

Viac informácií o ESET Remote Administratore.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá