Image
20.7.2016 0 Comments

ESET vydáva aktualizáciu Remote Administratora

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, začal od dnes ponúkať najnovšiu verziu ESET Remote Administratora, konzoly vzdialenej správy pre firmy, ktorá je nezávislá od operačného systému. Aktuálna verzia prináša IT administrátorom rôzne vylepšenia a nové vlastnosti.

Konzola obsahuje vstavaný systém správy úloh, ktorý minimalizuje dobu nečinnosti a zároveň umožňuje automaticky vykonávať úlohy na základe členstva v dynamických skupinách a to aj v prípade, že sú endpointy offline a nie sú pripojené k ESET Remote Administratorovi (ERA).

ERA je obohatený o poinštalačného sprievodcu, ktorý pomáha pri intuitívnom nastavení a nasadení v akomkoľvek prostredí; obsahuje redizajnovaný spôsob registrácie mobilných zariadení ideálny pri registrácii vysokých počtov mobilných zariadení. Automatický import do formátu CSV je taktiež veľkou výhodou najnovšej verzie. 

“Pri ESET Remote Administratore sme sa zamerali na vylepšenie celkového používateľského zážitku – od komplexných úloh, akými sú nastavenie alebo nasadenie, až po viac špecializované prípady ako napríklad nasadenie licencií, správa politík alebo upgrade infraštruktúry a riešenie problémov,“ vysvetľuje Michal Jankech, produktový manažér firemných riešení spoločnosti ESET.

Vďaka vylepšenému webovému rozhraniu majú IT administrátori a bezpečnostné oddelenia plný prehľad o tom, čo sa deje v ich firme alebo organizácii a dokážu určovať vzťahy medzi dátami a používateľmi.

ERA môže byť inštalovaný na Windows alebo Linux servery, je k dispozícii aj ako virtuálne zariadenie. Pre zefektívnenie sieťového zabezpečenia a minimalizáciu nákladov používa ESET Remote Administrator integrované nástroje, dynamickú ochranu pred hrozbami a má novú agent-based architektúru.

Medzi nové vlastnosti a vylepšenia patria:

  • Refaktorovaný proces nasadenia agenta s viacerými možnosťami pre rozličné veľkosti siete
  • Nový inštalátor s viacerými možnosťami inštalácie
  • Zjednodušené ERA virtuálne zariadenie pre potreby malých a stredných podnikov

Viac informácií o ESET Remote Administratore.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá