Image
18.8.2015 0 Comments

ESET spustil Parental Control v beta verzii, stiahnuť sa dá aj zadarmo

ESET Parental Control pre Android je riešenie pre celú rodinu a prichádza v čase, keď čoraz viac detí využíva práve smartfóny a tablety na rôzne on-line aktivity a komunikáciu. Základnou myšlienkou produktu je pomocou moderných technológií a priateľského dizajnu umožniť rodičom efektívnejšie ochrániť ich deti pred internetovými hrozbami a nevhodným obsahom.

Medzi pokročilé funkcie patria:

  • Aplikačný ochranca (Application Guard) - posudzuje vhodnosť aplikácií na základe veku detí. Aplikácie nevhodné pre ich vekovú skupinu môžu byť automaticky blokované.
  • Časové limity (Time Management) - hranie hier, komunikácia s kamarátmi či on-line zlepšovanie zručností sú dôležité rovnako ako rodinné aktivity. Táto funkcia vám umožní nastaviť časové obmedzenie pre zvolené aplikácie.
  • Webový ochranca (Web Guard) - chráni pred internetovými hrozbami tým, že webové stránky porovnáva a blokuje na základe databáz.
  • Poloha dieťaťa (Child Locator) - rodičia sa už nemusia obávať, kde ich dieťa je, keď sa neozýva. Rodič sa dozvie, kde sa nachádza, vďaka overeniu lokácie jeho telefónu.

Beta verzia aplikácie ESET Parental Control je k dispozícii na stiahnutie na Google Play, viac informácií nájdete aj na stránke BETA programu.

EBC_BETA_Infographic-sk.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Čísla kreditiek už nelákajú. Kyberzločinci sa zameriavajú na lekárske záznamy, čísla sociálneho zabezpečenia a útoky DDoS.

07.12.2016 00:12

V dnešnej modernej a čoraz viac prepojenej dobe sú dáta používateľov, korporácií či štátnych inštitúcií pod neustále rastúcim tlakom. Tieto dáta predstavujú poklad v rukách kyberkriminálnikov a  trend ...

Bezpečnosť 2

Ovplyvnilo Rusko americké prezidentské voľby? Podľa expertov boli niektoré hlasovacie prístroje infikované

06.12.2016 00:16

Podľa kyberbezpečnostnej firmy FireEye ruská vláda počas kampane pred americkými prezidentskými voľbami nielen vykonávala hackerské útoky, ale využívala aj sociálne siete na ovplyvňovanie názorov. Šír ...

Bezpečnosť 1

Ministri dopravy únie schválili prvé celoeurópske bezpečnostné pravidlá pre drony

05.12.2016 00:10

Ministri dopravy krajín Európskej únie schválili úpravu pravidiel v oblasti civilného letectva. Bezpečnosť v doprave bola pritom hlavnou témou zasadnutia, ktorého sa za predsedajúcu krajinu zúčastnil ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá