Image
22.9.2016 0 Comments

ESET má podľa čitateľov najväčšieho európskeho IT magazínu najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, získal od čitateľov nemeckého magazínu Computer Bild ocenenie „Zlatý počítač“. Toto uznanie získal v kategórii bezpečnosť pre domácich používateľov pre svoje riešenie ESET Smart Security 9. O víťazovi rozhodovali priamo čitatelia Computer Bildu, ktorý je najväčším európskym spotrebiteľským magazínom zameraným na IT.

Odovzdávanie ocenení sa uskutočnilo na začiatku septembra pred začatím Medzinárodného veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne.

„Vytúženú trofej si prevzali bezpečnostní profesionáli z ESETu. Vyhrali v bezpečnostnej kategórii so svojim programom ESET Smart Security 9,“ napísal Computer Bild vo svojej reportáži z udeľovania Zlatých počítačov.  

“Zisk tohto ocenenia od našich nemeckých používateľov – čitateľov magazínu Computer Bild – nás teší a sme ním poctení. Dodáva nám silné povzbudenie pokračovať v našej misii, ktorej primárnym cieľom je chrániť používateľov pred kybernetickými hrozbami,” hovorí Miroslav Mikuš, obchodný a marketingový riaditeľ ESETu pre EMEA region.

V tomto roku zvíťazil ESET Smart Security 9 aj v samotnom redakčnom teste magazínu Computer Bild. V Internet Security teste, ktorý sa zameral na trinásť produktov pre domácich zákazníkov, získal s najlepším skóre prvé miesto.

V nasledujúcich týždňoch vydá ESET novú edíciu svojich bezpečnostných riešení pre domácnosti vrátane ESET Smart Security 10.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá