Image
22.9.2016 0 Comments

ESET má podľa čitateľov najväčšieho európskeho IT magazínu najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, získal od čitateľov nemeckého magazínu Computer Bild ocenenie „Zlatý počítač“. Toto uznanie získal v kategórii bezpečnosť pre domácich používateľov pre svoje riešenie ESET Smart Security 9. O víťazovi rozhodovali priamo čitatelia Computer Bildu, ktorý je najväčším európskym spotrebiteľským magazínom zameraným na IT.

Odovzdávanie ocenení sa uskutočnilo na začiatku septembra pred začatím Medzinárodného veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne.

„Vytúženú trofej si prevzali bezpečnostní profesionáli z ESETu. Vyhrali v bezpečnostnej kategórii so svojim programom ESET Smart Security 9,“ napísal Computer Bild vo svojej reportáži z udeľovania Zlatých počítačov.  

“Zisk tohto ocenenia od našich nemeckých používateľov – čitateľov magazínu Computer Bild – nás teší a sme ním poctení. Dodáva nám silné povzbudenie pokračovať v našej misii, ktorej primárnym cieľom je chrániť používateľov pred kybernetickými hrozbami,” hovorí Miroslav Mikuš, obchodný a marketingový riaditeľ ESETu pre EMEA region.

V tomto roku zvíťazil ESET Smart Security 9 aj v samotnom redakčnom teste magazínu Computer Bild. V Internet Security teste, ktorý sa zameral na trinásť produktov pre domácich zákazníkov, získal s najlepším skóre prvé miesto.

V nasledujúcich týždňoch vydá ESET novú edíciu svojich bezpečnostných riešení pre domácnosti vrátane ESET Smart Security 10.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá