Image
22.9.2016 0 Comments

ESET má podľa čitateľov najväčšieho európskeho IT magazínu najlepšie bezpečnostné riešenie pre domácnosti

ESET, líder v proaktívnej ochrane pred internetovými hrozbami, získal od čitateľov nemeckého magazínu Computer Bild ocenenie „Zlatý počítač“. Toto uznanie získal v kategórii bezpečnosť pre domácich používateľov pre svoje riešenie ESET Smart Security 9. O víťazovi rozhodovali priamo čitatelia Computer Bildu, ktorý je najväčším európskym spotrebiteľským magazínom zameraným na IT.

Odovzdávanie ocenení sa uskutočnilo na začiatku septembra pred začatím Medzinárodného veľtrhu spotrebnej elektroniky IFA v Berlíne.

„Vytúženú trofej si prevzali bezpečnostní profesionáli z ESETu. Vyhrali v bezpečnostnej kategórii so svojim programom ESET Smart Security 9,“ napísal Computer Bild vo svojej reportáži z udeľovania Zlatých počítačov.  

“Zisk tohto ocenenia od našich nemeckých používateľov – čitateľov magazínu Computer Bild – nás teší a sme ním poctení. Dodáva nám silné povzbudenie pokračovať v našej misii, ktorej primárnym cieľom je chrániť používateľov pred kybernetickými hrozbami,” hovorí Miroslav Mikuš, obchodný a marketingový riaditeľ ESETu pre EMEA region.

V tomto roku zvíťazil ESET Smart Security 9 aj v samotnom redakčnom teste magazínu Computer Bild. V Internet Security teste, ktorý sa zameral na trinásť produktov pre domácich zákazníkov, získal s najlepším skóre prvé miesto.

V nasledujúcich týždňoch vydá ESET novú edíciu svojich bezpečnostných riešení pre domácnosti vrátane ESET Smart Security 10.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá