30.4.2015 0 Comments

EMARK si ziskom Qlik Partner of Excellence Award upevnil pozíciu vedúceho dodávateľa Data Discovery riešení

Slovenské kompetenčné centrum EMARK získalo na globálnej IT konferencii Qonnections v americkom Dallase prestížnu cenu Qlik Partner of Excellence Award. Firma si ocenenie odnáša za svoje aktivity a výsledky v oblasti rozvíjania najmodernejších Business Intelligence (BI) technológií u nás, aj v rámci regiónu. Konferencia Qonnections 2015 je najprestížnejším podujatím partnerskej siete globálneho dodávateľa BI a Data Discovery technológií, spoločnosti Qlik.

EMARK je najvýznamnejším slovenským partnerom Qliku. Slovenská spoločnosť k nám priniesla a pomohla etablovať riešenia z oblasti Data Discovery, teda najprogresívnejšej vetvy BI. „Toto ocenenie je výsledkom sedemročnej tvrdej práce každého z nás. Qlik Partner of Excellence Award sme získali za to, že sme našu firmu rozbehli prakticky z nuly a dnes patríme medzi najvýznamnejších a najväčších partnerov Qliku v strednej a východnej Európe," hovorí riaditeľ EMARKu Martin Kostič.

Spolupráca EMARKu a Qlik trvá už sedem rokov. Aj slovenskí zákazníci tak majú prístup k popredným Data Discovery nástrojom ako sú Qlik (predtým známy ako QlikView), NPrinting, KliqPlan, odnedávna aj k inovatívnemu riešeniu Qlik Sense, ktoré BI nasmerovalo do rúk bežných ľudí. Všetky tieto nástroje sa radia k absolútnej špičke v oblasti firemnej analytiky, reportingu a plánovania. Predstavujú to najmodernejšie, čo dnes BI biznisovému svetu ponúka.

„Za tých sedem rokov sa nám podarilo s riešením Qlik a ďalšími nástrojmi pomôcť renomovaným firmám ušetriť milióny eur a desiatky tisíc hodín ľudskej práce. EMARK sa tak v tichosti stal popredným domácim hráčom na poli BI, pričom má už na svojom konte „skalp" snáď každého väčšieho BI konkurenta," konštatuje Martin Kostič.

Data Discovery riešenia od spoločnosti EMARK dnes na Slovensku prinášajú reálnu a merateľnú hodnotu desiatkam spoločností všetkých veľkostí a zameraní. Ako svoj kľúčový BI nástroj u nás tieto riešenia využívajú napríklad ZUNO Banka, UniCredit Leasing, ČSOB Leasing, ESET, ktorý ho využíva celosvetovo, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Energochemica, J&T, IKEA a mnoho ďalších.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá