30.4.2015 0 Comments

EMARK si ziskom Qlik Partner of Excellence Award upevnil pozíciu vedúceho dodávateľa Data Discovery riešení

Slovenské kompetenčné centrum EMARK získalo na globálnej IT konferencii Qonnections v americkom Dallase prestížnu cenu Qlik Partner of Excellence Award. Firma si ocenenie odnáša za svoje aktivity a výsledky v oblasti rozvíjania najmodernejších Business Intelligence (BI) technológií u nás, aj v rámci regiónu. Konferencia Qonnections 2015 je najprestížnejším podujatím partnerskej siete globálneho dodávateľa BI a Data Discovery technológií, spoločnosti Qlik.

EMARK je najvýznamnejším slovenským partnerom Qliku. Slovenská spoločnosť k nám priniesla a pomohla etablovať riešenia z oblasti Data Discovery, teda najprogresívnejšej vetvy BI. „Toto ocenenie je výsledkom sedemročnej tvrdej práce každého z nás. Qlik Partner of Excellence Award sme získali za to, že sme našu firmu rozbehli prakticky z nuly a dnes patríme medzi najvýznamnejších a najväčších partnerov Qliku v strednej a východnej Európe," hovorí riaditeľ EMARKu Martin Kostič.

Spolupráca EMARKu a Qlik trvá už sedem rokov. Aj slovenskí zákazníci tak majú prístup k popredným Data Discovery nástrojom ako sú Qlik (predtým známy ako QlikView), NPrinting, KliqPlan, odnedávna aj k inovatívnemu riešeniu Qlik Sense, ktoré BI nasmerovalo do rúk bežných ľudí. Všetky tieto nástroje sa radia k absolútnej špičke v oblasti firemnej analytiky, reportingu a plánovania. Predstavujú to najmodernejšie, čo dnes BI biznisovému svetu ponúka.

„Za tých sedem rokov sa nám podarilo s riešením Qlik a ďalšími nástrojmi pomôcť renomovaným firmám ušetriť milióny eur a desiatky tisíc hodín ľudskej práce. EMARK sa tak v tichosti stal popredným domácim hráčom na poli BI, pričom má už na svojom konte „skalp" snáď každého väčšieho BI konkurenta," konštatuje Martin Kostič.

Data Discovery riešenia od spoločnosti EMARK dnes na Slovensku prinášajú reálnu a merateľnú hodnotu desiatkam spoločností všetkých veľkostí a zameraní. Ako svoj kľúčový BI nástroj u nás tieto riešenia využívajú napríklad ZUNO Banka, UniCredit Leasing, ČSOB Leasing, ESET, ktorý ho využíva celosvetovo, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Energochemica, J&T, IKEA a mnoho ďalších.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá