30.4.2015 0 Comments

EMARK si ziskom Qlik Partner of Excellence Award upevnil pozíciu vedúceho dodávateľa Data Discovery riešení

Slovenské kompetenčné centrum EMARK získalo na globálnej IT konferencii Qonnections v americkom Dallase prestížnu cenu Qlik Partner of Excellence Award. Firma si ocenenie odnáša za svoje aktivity a výsledky v oblasti rozvíjania najmodernejších Business Intelligence (BI) technológií u nás, aj v rámci regiónu. Konferencia Qonnections 2015 je najprestížnejším podujatím partnerskej siete globálneho dodávateľa BI a Data Discovery technológií, spoločnosti Qlik.

EMARK je najvýznamnejším slovenským partnerom Qliku. Slovenská spoločnosť k nám priniesla a pomohla etablovať riešenia z oblasti Data Discovery, teda najprogresívnejšej vetvy BI. „Toto ocenenie je výsledkom sedemročnej tvrdej práce každého z nás. Qlik Partner of Excellence Award sme získali za to, že sme našu firmu rozbehli prakticky z nuly a dnes patríme medzi najvýznamnejších a najväčších partnerov Qliku v strednej a východnej Európe," hovorí riaditeľ EMARKu Martin Kostič.

Spolupráca EMARKu a Qlik trvá už sedem rokov. Aj slovenskí zákazníci tak majú prístup k popredným Data Discovery nástrojom ako sú Qlik (predtým známy ako QlikView), NPrinting, KliqPlan, odnedávna aj k inovatívnemu riešeniu Qlik Sense, ktoré BI nasmerovalo do rúk bežných ľudí. Všetky tieto nástroje sa radia k absolútnej špičke v oblasti firemnej analytiky, reportingu a plánovania. Predstavujú to najmodernejšie, čo dnes BI biznisovému svetu ponúka.

„Za tých sedem rokov sa nám podarilo s riešením Qlik a ďalšími nástrojmi pomôcť renomovaným firmám ušetriť milióny eur a desiatky tisíc hodín ľudskej práce. EMARK sa tak v tichosti stal popredným domácim hráčom na poli BI, pričom má už na svojom konte „skalp" snáď každého väčšieho BI konkurenta," konštatuje Martin Kostič.

Data Discovery riešenia od spoločnosti EMARK dnes na Slovensku prinášajú reálnu a merateľnú hodnotu desiatkam spoločností všetkých veľkostí a zameraní. Ako svoj kľúčový BI nástroj u nás tieto riešenia využívajú napríklad ZUNO Banka, UniCredit Leasing, ČSOB Leasing, ESET, ktorý ho využíva celosvetovo, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Energochemica, J&T, IKEA a mnoho ďalších.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá